Pop ‘N Go® Playpen از شرکت Beach Beach برای همه است

لس آنجلس، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – بازی Pop ‘N Go ® پخش شده توسط شرکت کالیفرنیا بیچ برای شرکت است هر کس.

اول و اولین: ایمنی

Pop ‘N Go ® Playpen به همان اندازه امن است. قاب فایبرگلاس آن با روکش پلی استر تمیز و توری مش قابل تنفس پوشانده شده است. تمام این مواد غیر سمی به صورت سطوح صاف ظاهر می شوند و خطری برای خراشیدن ، خراشیدن و یا نوازش کودکان ندارند.

وقتی این بازی خیمه ای تمام شد ، بماند بالا Pop ‘N Go ® Playpen دارای فناوری اختراع “پاپ آپ و رها” است ، به این معنی که وقتی مونتاژ کاملاً محکم شود ، در جای خود قفل می شود. این حیاط بازی پاپ و گو فقط وقتی فرو می ریزد که شما همینطور بگو

اگر خانواده ها قصد دارند چادر خود را به بیرون و خارج از خانه برسانند ، شرکت کالیفرنیا بیچ آنها را به شیوه های بیشتری از یک پوشش داده است. پوشش سایه اشعه ماوراء بنفش فوراً اسلاید می شود تا از kiddos در برابر آفتاب خشن ، اشعه UV و حتی اشکالات محافظت کند.

همچنین وام دادن به این محیط سایه دار ، مشبک توری همه جانبه آن است که علاوه بر این قابلیت تنفس 360 درجه را نیز فراهم می کند. بچه ها فکر می کنند این چادر است فوق العاده عالی (به معنای واقعی کلمه) والدین خوشحال می شوند که فضای کمی خنک تر را فراهم کنند.

HEY BABY ، POP ‘N GO PLAYPEN اینجا است

با رعایت کلیه موارد ایمنی در لیست ، Pop ‘N Go ® Playpen یک فضای امن برای نوزادان است.

پایه بزرگ 59 اینچی با فضای گسترده ای فضای کافی دارد تا بچه ها بتوانند در آن بازی کنند و بازی کنند. تمرین زمان ، چرت زدن ، زمان داستان و سایر نسخه های بازی همگی می توانند در این فضا اتفاق بیفتند. از آن به عنوان یک منطقه آرام برای پیوند با کودک استفاده کنید ، چه در خانه و چه در خارج از ساحل. این نمایشنامه های پاپ آپ به سرعت جمع می شوند تا فارغ از اینکه والدین در آن قرار دارند ، به یک پناهگاه بی سر و صدا تبدیل شوند.

امن برای کودکان ، کودکان جوان ، کودکان بزرگ ، و در حال استفاده است

این قلعه های فوری می توانند و با بزرگتر شدن با منافع کودک سازگار شوند. آنها برای بازی خیالی عالی هستند و همچنین می توانند به عنوان کلوپ ها برای خواندن ، بازی ، رنگ آمیزی و سایر فعالیت ها فعالیت کنند. بچه های بزرگ خصوصاً به حریم شخصی که این playpens سایه دار ارائه می دهند ، عشق می ورزند. کودکان به راحتی می توانند دوستان خود را در این فضاها جا دهند. با توجه به اندازه قابل توجه این چادرها ، حتی یک فرد بزرگسال یا دو نفر می توانند به راحتی در Pop ‘N Go ® Playpen جای بگیرند!

با آنهایی که عاشق آن هستید در POP ‘N GO PLAYPEN حرکت کنید

از آنجا که Pop ‘N Go ® Playpen برای همه سنین مناسب است ، خانواده های آنها را در سنین فعلی خود قرار می دهد و برای سالهای آینده. شرکت کالیفرنیا بیچ اطمینان می دهد که این چادرهای باز و پیمایی ساخته شده اند که دوام بیشتری دارند زیرا این شرکت است مطمئن آنها در هر خانه ای به یک کالای مورد علاقه تبدیل می شوند. مزایای آنها در فصول مختلف و انواع موقعیت ها است.

تصاویر مرتبط

image1.jpg

لینک های مربوطه

فروشگاه و پاپ

منبع شرکت کالیفرنیا بیچ

اخبار مرتبط  برنامه ECUTZ استاندارد جدیدی در خدمات مراقبت از مو بر اساس تقاضا ارائه می دهد