در مواجهه با COVID-19 ، متخصص تغذیه جوان به افراد کمک می کند تا خانواده ها را با راه اندازی منبع رایگان تغذیه کنند

هیچ راز نیست که COVID-19 دنیا را تغییر داده است. آنچه تغییر نکرده است نیاز و تمایل مردم برای تهیه غذای سالم و سالم برای خانواده هایشان است که می توانند آن را تهیه کنند ، تهیه آن آسان و با صرفه است. یک تفاوت دیگر این است که با COVID-19 ، تعداد خانواده هایی که به دنبال این امر به کمک نیاز دارند و با خانه بچه ها از مدرسه ، به صورت تصاعدی ضرب شده اند ، بسیاری از والدین از سر کار رفته اند ، و در برخی موارد منابع محدود در دسترس هستند.

با داشتن این نکته در ذهن، آریل کستنباوم، ثبت شده Dietician، RD، CDN از برنامه های تجاری خود برای کمک به مردم برای تغذیه خانواده های خود محور است.

آریل گفت: “این چیزی است که من قبلاً به عنوان مرکز مشاغل خودم بنا کرده بودم و می دانم که بسیاری از خانواده ها با نحوه تغذیه خانواده های خود هر روز با وعده های اقتصادی ، سالم ، تهیه آسان و اصیل مقابله می کنند.” “اکنون با COVID-19 ، و به ویژه دیدن ویرانی در اطراف من نیویورک، من تصمیم گرفتم که علاوه بر اینکه به نیاز فوری خانواده ام توجه می کنم ، باید برای کمک به افراد دیگر نیز کاری انجام دهم نیویورک و در سراسر جهان می دانم که اکنون افراد بیشتری نیز به این نوع منابع نیاز دارند و می خواهم به آنها کمک کنم. بنابراین ، من تصمیم گرفتم که از برنامه کاری خود محور باشم و چیزی را ایجاد کنم که در این زمان نیاز به شما کمک کند. این منبعی است که افراد می توانند به صورت رایگان به آن دسترسی پیدا کنند که دارای دستور العمل ها ، فیلم ها ، راهنمایی ها و پیشنهادات باشد – همه با هدف آموزش خانواده ها در مورد چگونگی دستیابی به این امر با هم. برای به دست آوردن دستور العمل ها ، نکات و پیشنهادات به www.FareMeals.com مراجعه کنید و به خصوص در مورد فیلم های من مراقب باشید تا بتوانیم وعده های غذایی را با هم تهیه کنیم. “

اخبار مرتبط  جشن یک ماهه برای بزرگترین طرفداران Crocs

همه منابع و ابزارها در www.FareMeals.com در دسترس هستند. آریل همچنین با ابزار و دستور العمل های جدید در کانال های اجتماعی خود بارها ارسال می کند و می توانید در Facebook ، Instagram و LinkedIn با استفاده از دستهFareMeals دنبال کنید.

درباره وعده های غذایی کرایه
هیچ چیز مهمتر از تغذیه خانواده نیست. و به عنوان یک مادر خود ، آریل دست اول می داند که اولویت و چه عواملی باعث اضطراب می شود. کرایه وعده های غذایی توسط آریل راه او برای به دست آوردن تخصص خود و کمک به دیگران است که با استفاده از ابزار و ایده های آسان و مقرون به صرفه ای که می توانند در خانه به کار گیرند ، از این نگرانی برخوردار هستند.

اخبار مرتبط  بزرگترین فروش سال Replicas Museum و کارد و چنگال آتلانتا بازگشت

کرایه وعده های غذایی توسط Arielle یک منبع برای خانواده ها است که ترکیبی از تجربه آریل و اشتیاق او برای کمک به هرچه بیشتر مردم و اطمینان از دسترسی خانواده ها به دستور العمل های وعده های غذایی آسان ، سالم و مقرون به صرفه است. با تلاش برای آموزش خانواده ها در زمینه تغذیه از طریق دستور العمل های او ، امید او این است که او بتواند وسایل موردنیاز خود را برای خانواده ها فراهم کند تا به خوبی غذا بخورند و این کار را به گونه ای انجام دهند که بدون توجه به وسایلشان راحت باشد. در www.FareMeals.com دنبال کنید

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor برای محافظت در برابر نشتی (HLW-2230) دوباره طراحی بهداشتی زنانه را تنظیم کرد.

درباره آریل
آریل یک متخصص تغذیه ثبت شده است و در حال حاضر کارشناسی ارشد خود را در زمینه تغذیه و رژیم غذایی به پایان می رساند دانشگاه نیویورک. به عنوان یک مادر جدید خود ، آریل از دست اول اهمیت تغذیه مناسب را می فهمد. او همچنین فشارهای زندگی روزمره و اضطراب لازم برای انجام همه این کارها را درک می کند.

آریل اشتیاق دارد که گزینه ها و دستور العمل های سالم ، ساده و مقرون به صرفه را برای خانواده ها و جوامعی که شلوغ هستند ، با بودجه یا فقط به دنبال برخی از ایده های آسان وعده های غذایی بپردازید.

منبع غذاهای کرایه آریل

لینک های مربوطه

http://www.FareMeals.com

پاسخی بگذارید