وودارک آمریکایی دیوید رودریگز ، EVP و CHRO را در Marriott International اضافه می کند ، و اسکات کولبرث ، رئیس جمهور و مدیر عامل در وودارک آمریکا ، به هیئت مدیره

وینچستر ، وا، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت وودارک آمریکایی (NASDAQ: AMWD) ، تهیه کننده پیشرو کابینت در صنایع جدید ساخت و ساز و بازسازی ، امروز اعلام کرد دیوید رودریگز و اسکات کولبرت به هیئت مدیره آن پیوسته اند.

آقای رودریگز در حال حاضر به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد منابع انسانی جهان در ماریوت بین المللی فعالیت می کند ، جایی که او استراتژی سرمایه انسانی را برای تقریباً 700000 همکار در نزدیک به 7،500 املاک در 135 کشور و کشور رهبری می کند. علاوه بر این ، وی به ترتیب به عنوان نایب رئیس و معاون رئیس در انستیتوی سیاست سلامت آمریکا و انجمن سیاست گذاری منابع انسانی فعالیت می کند.

پیش از این ، رودریگز در نقش ارشد منابع انسانی در سیتی گروپ ، شرکت داشت و به عنوان یک روانشناس صنعتی و سازمانی در شرکت آون محصولات با مسئولیت محدود رودریگز دکتری خود را دریافت کرد. در روانشناسی صنعتی و سازمانی از دانشگاه نیویورک.

اخبار مرتبط  Crypto.com به صورت زنده در سایت Ledger.com زندگی می کند

تجربه رودریگز با پیچیدگی و الزامات یک شرکت تجاری به تجارت عمومی و شرکت رو در روی مصرف کننده ، چشم انداز ارزشمندی را در اختیار هیئت مدیره قرار می دهد.

آقای كولبرت در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل در وودارك آمریكا خدمت می كند. پیش از این ، کولبر به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی آمریکایی وودارک خدمت می کرد. دانش صمیمی کولبر در مورد عملکرد و عملکرد شرکت ، بینش ارزشمندی را به هیئت مدیره ارائه می دهد.

“ما بسیار هیجان زده هستیم که هم دیوید و هم اسکات عضو شدند و هیئت مدیره خود را تقویت کردند. فرهنگ شرکت ما از ابتدا یک مزیت اصلی رقابتی بوده است و ما اطمینان داریم که عمق و وسعت تجربه دیوید در همه جنبه های منابع انسانی کمک خواهد کرد. ما سالهاست که در جلسات هیئت مدیره ما مشارکت فعال داشته و می دانیم که دانش ، تجربه و البته مسئولیت های وی به عنوان مدیر عامل ، منجر به کمک و تأثیر قابل توجهی در هیئت مدیره و آمریکایی ها خواهد شد. وودارک ، گفت: ” ونس تنگرئیس هیئت مدیره وودارک آمریکا.

اخبار مرتبط  وبرای حلق آویز را ببندید و آن زبان ها را کنار بگذارید ، وینرسچنیتزل در حال پخت و پز موارد دلخواه برای تابستان است بنابراین شما لازم نیست

درباره وودارک آمریکایی
شركت وودارك آمریكایی محصولات مركز آشپزخانه ، حمام و خانه را برای بازسازی و بازارهای جدید ساخت منازل تولید و توزیع می كند. محصولات آن به صورت ملی به طور مستقیم در مراکز خانگی ، سازندگان و از طریق شبکه ای از دلالان و توزیع کنندگان مستقل به فروش می رسد. در 31 ژوئیه سال 2020، این شرکت هجده تاسیسات تولیدی را در این کشور اداره کرد ایالات متحده و مکزیک و نه مرکز خدمات اصلی واقع در سراسر ایالات متحده.

بیانیه بندر ایمن تحت قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995: کلیه اظهارات آینده نگر توسط شرکت خطرات و ابهامات مادی را شامل می شود و براساس عواملی که ممکن است خارج از کنترل شرکت باشد ، تغییر می یابد. بر این اساس ، عملکرد و نتایج اقتصادی آینده شرکت ممکن است از لحاظ مادی با آنچه بیان شده یا دلالت شده در هرگونه اظهارات آینده نگر دارد متفاوت باشد. چنین عواملی مواردی را که در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است ، شامل می شود ، اما شامل آنها نمی شود ، از جمله گزارش سالانه ما در فرم 10-K. این شرکت متعهد نیست که بیانیه های مشتاقانه خود را به روز کند یا تجدید نظر کند ، حتی اگر تجربه یا تغییرات آینده ، روشن کند که هیچ نتیجه ای پیش بینی شده بیان شده یا ضمنی در آن محقق نخواهد شد.

اخبار مرتبط  ماه خیاطی قرارداد ملی

شرکت آمریکایی Woodmark

لینک های مربوطه

http://www.americanwoodmark.com