هیئت رئیسه USPS کمیته نامه انتخاب دو حزب را اعلام کرد

واشنگتن، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – هیئت فرمانداران خدمات پستی ایالات متحده امروز از تشکیل کمیته نامه انتخاباتی دو طرفه خبر داد که به طور فعال نظارت بر پشتیبانی سرویس پستی ایالات متحده از روند رای گیری نامه از طریق نامه را انجام دهد. ریاست این کمیته توسط فرماندار انجام می شود لی مواک، که توسط فرماندار در کمیته عضو خواهد شد ران بلوم و فرماندار جان بارگر.

خدمات پستی دارای سابقه ای طولانی در کمک به مؤثر آمریکایی ها برای شرکت در انتخابات از طریق صندوق های رای گیری است که انتظار می رود از اواسط سپتامبر تا روز انتخابات کمتر از دو درصد از کل حجم نامه ها را به خود اختصاص دهد. با این حال ، به دلیل بیماری همه گیر ، بسیاری از ایالت ها پیش بینی می کنند در انتخابات ملی آتی ، استفاده گسترده از نامه پستی را برای رای گیری در اختیار شما قرار دهند و در برخی موارد اجازه رای گیری از طریق نامه و رای گیری غایب بدون بهانه را برای اولین بار در اساسنامه فراهم می کنند. هر ایالت طبق قوانین ایالتی ضوابط و مهلت های منحصر به فردی برای رای گیری دارد.

اخبار مرتبط  بازار تانن تا سال 2027 به 3.09 میلیارد دلار خواهد رسید | CAGR: 5.7٪

کمیته پست الکترونیکی انتخابات از نقش نظارتی خود برای تقویت تعهدات شدید سرویس پستی به نامه به عنوان بخش مهمی از روند دموکراتیک کشور استفاده خواهد کرد و به طور مرتب بر عملکرد USPS از طریق انتخابات نظارت خواهد کرد تا بخشی از این انتخابات را تضمین کند. فرآیند به مؤثرترین روش ممکن اجرا می شود.

اخبار مرتبط  این یک محل Spa مخفی مخفی است که محل دهمین مکان در Kierland عوام است

در بیانیه مشترک ، فرمانداران اعلام کردند:

“سرویس پستی ایالات متحده نقش اساسی را در تضمین این امر خواهد داشت که آمریکایی هایی که مایل به رأی دادن از طریق پست هستند قادر به انجام این کار و آراء خود باشند. دولتمردان مسئولیت ما را با حداکثر گرانش بر عهده می گیرند و ما برای اطمینان از این کار تلاش خواهیم کرد. که سرویس پستی در این انتخابات همچنان برای مردم آمریکا به کار خود ادامه می دهد.

“جنرال پست لوییز دجی از حمایت کامل فرمانداران برخوردار است. وی برای کمک به ایجاد تغییرات مورد نیاز در سرویس پستی ، که بیش از یک دهه خسارت مالی را تجربه کرده بود ، انتخاب شده و با نیاز به اصلاح اساسی روبرو است. وظایف اساسی خدمات عمومی پستی باید حفظ شود ، و ابتکارات اصلاحات Postmaster General به اطمینان حاصل می کند که آنها می توانند برای سالهای متمادی وجود داشته باشد. “

اخبار مرتبط  هدایا برای افتخار همه مادران در لیست شما در این روز مادر

فرمانداران خدمات پستی ایالات متحده:

رابرت ام. دانکن، رئیس هیئت مدیره
جان م. بارگر
ران A. بلوم
رومن مارتینز چهارم
دونالد L. مواک
ویلیام D. زولارز

مخاطب: دیوید پارتنهایمر
[email protected]

SOURCE ایالات متحده خدمات پستی

لینک های مربوطه

http://www.usps.com