GrowGeneration برای اقدام در برابر تحقیقات هنددنبورگ برای اظهارات مربوط به دستکاری قیمت سهام

دنور، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – GrowGeneration Corp. (NASDAQ: GRWG) ، (“GrowGen” یا “Company”) بزرگترین زنجیره مراکز تخصصی هیدروپونیک و باغهای ارگانیک با 28 مکان ، امروز اعلام کرد که معتقد است تلاش های جعلی را برای دستکاری کشف کرده است سهام شرکت

بر 21 آگوست 2020، سازمانی که خود را “تحقیقات هندوبرگ” نامیده است ، اظهارات دروغین و افترا درباره برخی از افسران و مدیران این شرکت منتشر کرد که به منظور ایجاد تصور نادرست برای سرمایه گذاران و دستکاری در بازار برای بهره مندی از فروشندگان کوتاه طراحی شده است.

GrowGen در نظر دارد از هرگونه فعالیت جنایی در تحقیقات و پیگرد قانونی اطمینان حاصل كند. GrowGen برای اطمینان از قطع فعالیت سازمان از همه فعالیت های غیرقانونی و در غیر این صورت غلط اقدام می کند. GrowGen به شدت از ارزش شرکت به نمایندگی از سهامداران و سرمایه گذاران دفاع خواهد کرد.

اخبار مرتبط  ابتکار کامیون آینده

درباره شرکت GrowGeneration:

GrowGen فروشگاه های مخصوص هیدروپونیک و باغبانی ارگانیک فروشگاه های تخصصی و خرده فروشی دارد. در حال حاضر ، GrowGen دارای 28 فروشگاه است که شامل 5 مکان در آن می باشد کلرادو، 6 مکان در کالیفرنیا، 2 مکان در نوادا، 1 محل در واشنگتن، 4 مکان در میشیگان، 1 محل در رود آیلند، 4 مکان در اوکلاهما، 1 محل در اورگان، 3 مکان در ماین و 1 مکان در فلوریدا. GrowGen همچنین یک فوق ستاره آنلاین را برای پرورش دهندگان ، واقع در www.growgen.pro و www.growgeneration.com اداره می کند. GrowGen هزاران محصول از جمله مواد مغذی و خاکهای آلی ، فناوری پیشرفته روشنایی و تجهیزات پیشرفته هیدروپونیک را حمل و به فروش می رساند و در داخل و خارج از خانه توسط تولید کنندگان تجاری و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. ماموریت ما در اختیار داشتن و بهره برداری از فروشگاه های مارک GrowGeneration در همه ایالت های بزرگ ایالات متحده و کانادا. مدیریت تخمین می زند که تقریباً 1000 فروشگاه هیدروپونیک در ایالات متحده آمریکا در حال فعالیت است. تا سال 2025 ، بازار جهانی سیستم هیدروپونیک تخمین زده می شود تقریباً برسد 16 میلیارد دلار.

بیانیه های جستجوی جلو:

اخبار مرتبط  حراج های HiBid.com در هفته شکستن رکورد 33.6 میلیون دلار صعود کردند؛ سکه های نادر ، جواهرات ، کالاهای خانگی و سایر موارد برای فروش

این بیانیه مطبوعاتی ممکن است شامل پیش بینی ها ، تخمین ها یا اطلاعات دیگری باشد که ممکن است به معنای قوانین قابل اجرا برای اوراق بهادار در نظر گرفته شود. در حالی که این گفته های آینده نگر بیانگر داوری های فعلی ما هستند ، آنها در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی هستند که می توانند نتایج واقعی را از نظر مادی متفاوت کنند. به شما هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط نظرات تاریخ ما را منعكس می كنند ، بی اعتماد نباشید. لطفاً بخاطر داشته باشید كه ما خود را موظف به تجدید نظر یا انتشار نتایج هرگونه تجدید نظر در این بیانیه های آینده نگر با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده نمی دانیم. هنگامی که در اینجا استفاده می شود ، کلماتی از قبیل “نگاه به جلو” ، “باور” ، “ادامه” ، “ساختمان” یا تغییر واژگان و اصطلاحات مشابه برای شناسایی جمله های آینده نگر در نظر گرفته شده است. عواملی که می توانند نتایج واقعی را از آنچه در نظر گرفته شده در هر بیانیه آینده نگر توسط ما در اینجا در نظر گرفته می شود ، اغلب در پرونده هایی که با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تهیه می کنیم ، در: www.sec.gov ، و در دسترس ما قرار دارند. وب سایت ، در: www.growgeneration.com.

اخبار مرتبط  Bureau Veritas از Rollout C-V2X پشتیبانی می کند

اتصال:

رشد منابع

لینک های مربوطه

www.growgeneration.com