ایالت نیویورک در سال 2020 مجسمه ای از کره خواهد داشت

کشاورز لبنیات ایالت نیویورک گفت: “بیشتر مردم در این مدت عدم اطمینان به دنبال برخی از نرمال بودن هستند. بنابراین ، ما خوشحالیم که اعلام می کنیم امسال یک مجسمه کره وجود خواهد داشت.” لین موری از مورکست فارم ، LLC در کپنهاگ ، نیویورک. “مایه تاسف است که علاقه مندان سالانه نمایشگاه قادر به تجربه 52 نیستنددوم مجسمه سالانه کره از نزدیک و به صورت شخصی مانند گذشته ، اما همه قادر خواهند بود مجسمه امسال را به طور واقعی مشاهده کنند. ما از ادامه سنت مجسمه های کره و نمایندگی بیش از 3800 لبنیات در سراسر کشور بسیار هیجان زده ایم ایالت نیویورک“”

دوتایی مجسمه ساز جیم ویکتور و ماری پلتون، که هر مجسمه کره ای را در ایالت نیویورک نمایشگاه از سال 2003 ، مجسمه امسال را در حدود 10 روز ساخته خواهد شد.

عالی ایالت نیویورک مدیر نمایشگاه تروی وفنر گفت: “ما می دانیم که این نمایشگاه برای نیویورکی ها چقدر معنی دارد و در حالی که مشغول برنامه ریزی برای بزرگترین نمایشگاه در تاریخ خود برای سال 2021 هستیم ، ما به خاطر ایجاد بخش مهمی از نمایشگاه از شرکای دیرینه ما در انجمن لبنیات آمریکایی شمال شرقی قدردانی می کنیم. در یک سال دشوار “

مدت ها بعد از ساخت مجسمه ، این “ادامه دادن” به جامعه ادامه خواهد یافت. “کره قراضه” که برای این مجسمه استفاده می شود – به معنای نامناسب بودن آن برای فروش یا مصرف است – به یک مزرعه لبنیاتی محلی منتقل می شود و در آنجا برای ایجاد الکتریسیته در یک دستگاه گوارش متان بازیافت می شود.

و این همه چیز نیست … فرصتهای اضافی برای علاقه مندان به نمایشگاه وجود دارد که بتوانند با انجمن لبنیات آمریکایی شمال شرقی نمایشگاه مجازی 2020 2020 شرکت کنند:

1. فرصت برای طرفداران بخشی از رویداد UNVEIL برنامه

  • پنج (5) طرفداران نمایشگاه خوش شانس پیروز خواهند شد دسترسی بی سابقه ای به مجسمه کره مجازی امسال. #VirtualButterTogether مسابقه اینستاگرام به پنج “Fairgoers” فرصتی برای داشتن پیشنهاد می دهد صورت در مکان در پرده برداری به شکل a قطع زندگی مقوا – مانند مواردی که در غرفه ها در مسابقات ورزشی دیده می شود.
  • برای ورود به این مسابقه از شرکت کنندگان خواسته می شود عکسی از خود در اینستاگرام منتشر کنند که از لبنیات و استفاده از آنها لذت می برد #VirtualButterTogether. همه ارسال ها باید توسط ارسال شوند 24 آگوست در 08:00. علاوه بر “حضور واقعی” در این رویداد ، برندگان نیز دریافت می کنند پیتزا رایگان برای یک سال و یک Chromebook.
اخبار مرتبط  شرکت جواهرات کینگولد از حذف داوطلبانه از بازار سرمایه NASDAQ خبر داد

2. طرح اصلی خود را در سال 2020 ایجاد کنید

  • برای کسانی که واقعاً می خواهند وارد تجربه مجسمه سازی کره شوند ، نمایشگاه بزرگ ایالت نیویورک در حال حمایت از یک مسابقه مجسمه سازی کره برای مصرف کنندگان در هر سنی است. شرکت کنندگان می توانند با استفاده از حداکثر پنج پوند کره ، سیم مجسمه سازی ، سیم مرغ و پایه ای برای پایداری مجسمه سازی کنند. آنها سپس از مجسمه عکس می گیرند و آن را در صفحه مسابقه در صفحه فیس بوک نمایشگاه ارسال می کنند. برنده جایزه بزرگ مدال پذیرش Lifetime را به نمایشگاه می گیرد ، به همراه 8 پاس انفرادی برای نمایشگاه 2021 ، الف 25 دلار کارت هدیه ، تقدیر از Wegmans ، و یک بسته جایزه از طرف رسانه رادیو 93Q. جوایز برای مکان های دوم تا پنجم وجود دارد. این نمایشگاه همچنین در صفحه فیس بوک خود رقابت های سرگرم کننده ای را انجام می دهد که خواهان طراحی یک تی شرت برای یک نمایشگاه هستند که اتفاق نیفتد ، به افرادی که از فروشگاه های آجر و ملات فروشندگان نمایشگاه خرید می کنند ، پاداش می دهد و از مردم درخواست می کند که ارسال کنند. در تصاویر نمایشگاه که آنها در خانه برگزار می کنند.

3. رژیم غذایی EXPERIENCE در NY NY FAIR VIRTUALLY از طریق فیس بوک

نمایشگاه ایالتی نیویورک یک جشن صنعت کشاورزی این ایالت است و اتحادیه لبنیات آمریکایی شمال شرقی (ADANE) نمی خواهد کسی فرصتی برای تعامل با آن بگذارد نیویورک دامداران و غذاهای لبنی خوشمزه که معمولاً در این نمایشگاه به نمایش در می آیند. بنابراین ، ADANE هر هفته در صفحه فیس بوک خود میزبان یک سری از تجربیات لبنی مجازی Fair Fair خواهد بود. “نمایشگاه دولتی مجازی” آغاز می شود دوشنبه 24 مرداد در 10 صبح ادامه از طریق سه شنبه اول شهریور وقتی از مجسمه کره رونمایی می شود. ترکیب بندی زیر را بررسی کنید:

اخبار مرتبط  OhmConnect معرفی AutoOhms: برای اولین بار ، لوازم خانگی برای خانواده های کالیفرنیا پول می گیرند

برنامه اجتماع روزانه آمريكا برنامه صفحه صفحه چهره شمال شرقي

دوشنبه 24 مرداد در 10 صبح – تجربه مجدد لبنیات انبار – در حالی که صدها خانواده در سراسر ایالت به طور عادی در اردوگاه های Fairgrounds اردو می کنند و گاوهای خود را برای مسابقات آماده می کنند ، ما شما را به سه مزارع لبنیاتی NY می رسانیم تا در مورد نژادهای مختلف گاو اطلاعاتی کسب کنید و چه چیزی در آماده سازی آنها برای نمایش است. چشمان بچه های مزرعه

سه شنبه 25 مرداد در 10 صبح – مجسمه سازی مجازی کره 101 – پرده ها را عقب می کشیم و شما را داخل مجسمه کره یخچال با مجسمه سازان می بریم جیم ویکتور و ماری پلتون برای دیدن چگونگی ایجاد مجسمه آنها همچنین برخی از نکات مربوط به مجسمه سازی DIY را برای کسانی که می خواهند آنرا در خانه امتحان کنند و به مسابقه مجسمه کره در نمایشگاه نیویورک نیویورک وارد شوند ، ارائه می دهند.

چهارشنبه 26 مرداد در 10 صبح – تجربه ساخت و ساز محصولات لبنی مجازی – چه به صورت بلوک باشد و چه کشک یا یک ماده تشکیل دهنده یکی از آن دسته از خلاقیت های معروف آشپزی آشپزخانه ایالت نیویورک است ، پنیر یکی از اصلی ترین این نمایشگاه است. ما تعدادی از غذاهای عالی را که می توانید در خانه شلاق بزنید ، نمایش می دهیم.

پنجشنبه 27 مرداد در 10 صبح – غذای الهام گرفته از نمایشگاه دولتی مجازی – غذا یکی از جاذبه های بزرگ نمایشگاه است و نباید فقط به دلیل اینکه نمی توانید به صورت حضوری در آنجا حضور داشته باشید ، از دست بدهید. با ما به عنوان سرآشپز آشپز مهمان ، دستور العمل های الهام بخش از نمایشگاه بین المللی با لبنیات خوشمزه که می توانید در خانه تهیه کنید ، به ما بپیوندید

اخبار مرتبط  شیرا لازار روندهای جدیدی را برای بازگشت به مدرسه با نکاتی در وبلاگ تلویزیون به اشتراک می گذارد

جمعه 28 مرداد در 10 صبح – مسابقه میلكشایك مشهور مجازی / رأی انتخاب مردم – همه ساله ، افراد مشهور رسانه های محلی برای دریافت جایزه آرزو “بهترین میلکشیک” با یکدیگر رقابت می کنند. اما امسال ، این مسابقه کمی متفاوت به پایان می رسد ، زیرا شما داور خواهید شد! برای دیدن افراد مشهور رسانه های محلی مورد علاقه خود در مسابقه سالانه میلرز مسابقه دهید. سپس به تمام آخر هفته رأی دهید (28 آگوست از طریق 30 آگوست) برای تیم لرزش شیر رسانه ای مورد علاقه خود! برنده ساعت 10 صبح به بعد اعلام می شود دوشنبه 31 آگوست در طول روز پرنسس لبنیات ایالت نیویورک تجربه مجازی

دوشنبه 31 آگوست در 10 صبح – روز پرنسس مجازی لبنیات ایالت نیویورک – شاهزاده خانم های لبنی ایالتی صنعت لبنیات را در طول سال در مدارس ، سوپر مارکت ها و نمایشگاه ها ترویج می کنند. به ما نشان دهید که چگونه بستنی را در خانه درست کنیم – یک فعالیت جالب برای خانواده! آنها همچنین برنده مسابقه مشهور milkshake را اعلام می کنند.

سه شنبه اول شهریور در 10 صبح – Livestream پرده برداری از 52دوم مجسمه کره سالانه نمایشگاه نیویورک NY – آیا حدس زده اید که چه می تواند باشد؟ برای دیدن برندگان مسابقه “چهره در مکان” به عنوان مجسمه کره ای فاش شده و ادای احترام مجازی ما را به نمایشگاه ایالتی نیویورک با یک رژه پرنسس روز لبنی مجازی بسته بندی کنید!

منبع: انجمن لبنیات آمریکای شمال شرقی

لینک های مربوطه

https://www.americandairy.com