برخی از بزرگترین ابرقهرمانان همه زمان ها ماسک بپوشید

ویلمینگتون ، اوهایو، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – همه گیر داستان های مثبت زیادی در مورد تأثیر آن بر مشاغل کوچک ندارد. از میان صاحبان مشاغل کوچک شرکت کننده در آخرین نظرسنجی اتاق بازرگانی کوچک Coronavirus Impact نظرسنجی ، 52٪ کاملاً باز است و 34٪ دیگر فقط 34٪ باز است. حداقل نیمی فکر می کنید 6 تا 12 ماه دیگر طول می کشد تا گزاف گویی کند.

جانباز نیروی دریایی ایالات متحده جان کلاری صاحب رسانه های سه گانه در ویلمینگتون ، اوهایو. از طرف وزارت امور ایثارگران به عنوان یک مشاغل کوچک کهنه کار متعلق به جانبازان شناخته شده شناخته می شود ، شرکت وی برچسب هایی را برای انواع صنایع از جمله مراقبت های بهداشتی و خودرو ایجاد می کند.

در پی همه گیر Coronavirus ، شرکت جان تأثیر چشمگیری داشت. برچسب های خودرو تقریبا 60٪ از درآمد شرکت را به خود اختصاص می دهند. با توجه به کاهش سرعت تولید خودرو و متوقف شدن مشتریان برتر ، برچسب های سفارش را ترك می كنند. اما نیروی دریایی به او آموخت که چگونه به هرج و مرج بپردازد ، بدیع فکر کند و تحت فشار شدید در مأموریت بماند.

دیانا کلاری در حال بازدید از یک فروشگاه پارچه محلی بود که در آنجا با دو پرستار که مشغول تهیه مواد برای ساختن ماسک های خود بودند ، ملاقات کرد. ضرورت مادر اختراع است و دایانا لحظه یورکا داشت. ایده جدید او و یک نیاز ملی الهام بخش این زوج بود که به جای تعطیل کردن مشاغل خانوادگی ، نزدیک به 20 سال پیش شروع به محوری کنند.

کل خانواده کلاری در هم ریخته بودند. سوخت برای پاسخ به تماس از اوهایو فرماندار مایک دی وین همه آنها برای ایجاد نوع جدیدی از ماسک صورت ، به دنبال PPE اضافی بودند. یکی بدون حلقه های گوش ، بندهای الاستیک یا بندهایی که به دور سر پوشنده می چرخند. در عوض ، ماسک صورت جدید به آرامی و در عین حال ایمن با چسب نرم و نرم پوست حفظ شده است. جان خط تولید برچسب پزشکی خود را دوباره ساخت تا ماسک های نوآورانه صورت را تولید کند. نتیجه جدید نوع جدیدی از ماسک صورت با کیفیت پایین و با کیفیت بالا است که بیشتر روی جعبه قرار می گیرد و در مقایسه با ماسک های سنتی صورت و همچنین نسبت به رطوبت بسیار خنک تر است.

کلاریس می گوید ، “تقاضا از مشاغل بسیار زیاد بوده است اوهایو جایی که در آن مستقر هستیم و امکانات تولیدی خود را افزایش داده ایم ، بنابراین می توانیم Made In USA ، One & Done Mask خود را به مشتریان در سطح کشور ارائه دهیم. استقبال از صنعت سالن و آرایشگری به ما کمک کرد تا در 60 روز اول ما بیش از یک میلیون ماسک بفروشیم و متوجه شدیم که هر مشاغل یا شخصی که ماسک یک و یک انجام داده را امتحان کند ، آنها را نیز می خواهد. آنها بسیار راحت ، تنفس ، با کیفیت عالی و کاربردی هستند. فکر می کنم همه چیز را که مردم از پوشیدن ماسک صورت متنفر هستند ، برطرف کردیم. “

جانباز ساخته شده و در انتظار ثبت اختراع ، خانواده وب سایت جدیدی به نام www.OneAndDoneMask.com را راه اندازی کرده اند ، که در آن مصرف کنندگان می توانند بصورت مستقیم و آنلاین با حمل و نقل رایگان به منزل یا تجارت سفارش دهند. با داشتن ماسک صورت در بسیاری از شهرها ، شهرها و ایالت ها اجباری ، One & Done Mask در حال حاضر تسریع سفارشات انجام شده قبل از 3:00 EST، برای حمل و نقل در همان روز.

مخاطب:
تروی استیسی
پست الکترونیک: [email protected]
(614) 357.1400

منبع جان کلاری

اخبار مرتبط  Erbert & Gerbert's Wurst Day of the Year در تاریخ 6 ژوئیه سال 2020 اعلام کرد!