American Media، LLC با Accelerate360، LLC و A360 Media تغییر نام پیدا خواهد کرد

SMYRNA ، Ga.، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره شرکت آمریکایی مدیا ، شرکت هلدینگ LLC تصمیم استراتژیک برای ترکیب رسانه های آمریکایی و Accelerate360 ، LLC (شتاب) گرفته است. این اعلامیه توسط مدیر عامل شرکت Accelerate انجام شده است دیوید پاری. به عنوان بخشی از ادغام ، رسانه های آمریکایی به A360 Media و رئیس و مدیر عامل رسانه آمریکایی تغییر نام خواهند یافت ، دیوید جی پیکر فوراً به عنوان مشاور اجرایی رسانه A360 معرفی شده است.

آقای پری گفت: “این یک اتفاق دگرگون کننده است که به طور قابل توجهی شتاب دهنده و رسانه های آمریکایی را در نوع جدیدی از شرکت های رسانه ای و بازاریابی با یک بی سابقه در همه راه ها به طبقه فروش تغییر شکل می دهد.”

آقای پاری هم این را اعلام کرد کریس اسکاردینو رئیس جمهور A360 Media نامگذاری شده است. آقای اسکاردینو ، پیش از این معاون رئیس جمهور و ناشر گروه ، یک جانباز 18 ساله رسانه آمریکایی است.

آقای اسکاردینو گفت: “رسانه A360 برخلاف هر چیزی است که صنعت با توانایی ایجاد دسترسی مستقیم به مصرف کنندگان برای بیش از 2300 شرکای تبلیغاتی فعال ما دیده است.” “من از همکاری نزدیک با تیم نوآورانه در Accelerate و اینکه چگونه می توانیم از موفقیت های اخیر با LifeToGo و بینش ها و تجزیه و تحلیل های بی نظیر بازاریابی برای مارک ها و شرکای خود بهره ببریم ، هیجان زده هستم.”

اخبار مرتبط  Trimona ماست بلغاری معتبر بلغاری را با غذاهای فوق العاده برای ایجاد یک میان وعده خوشمزه و سالم ماست ترکیب می کند

A360 Media در هر ماه با مجلات مشهور این شرکت از جمله ، مقیاس فوق العاده ای به بیش از 47 میلیون زن و مرد می رساند هفتگی ما ، زندگی و سبک ، و خوب!، تحویل سهم بازار شماره یک در این گروه. خواص دیجیتالی این برند ماهانه با بیش از 54 میلیون طرفدار و دنبال کننده رسانه های اجتماعی به بیش از 60 میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد می رسد.

علاوه بر A360 Media ، مشاغل اصلی Accelerate شامل Accelerate360 نیز می باشد که راه حل های لجستیکی ، فروش و توزیع را برای خرده فروشان و مارک های تجاری از جمله یک بستر عمده فروشی BTB برای خرده فروشان برای کشف و خرید محصولات و LifeToGo ، تجارت الکترونیکی و بازار مستقیم مصرف کننده فراهم می کند. . Accelerate اخیراً خط موفقی از تجهیزات حفاظت شخصی را راه اندازی کرده است که شامل ضد عفونی کننده دست ، دستکش ، دستمال مرطوب ضد عفونی کننده ، ماسک های صورت و یکبار مصرف صورت ، بسته های ایمنی PPE و مکمل های تقویت ایمنی تحت برند LifeToGo است. Accelerate همچنین برنامه های تجاری سازی را با بیش از 600 SKU در کالاهای عمومی و بهداشت و سلامتی ، برای بقال های ملی و منطقه ای مدیریت می کند و بزرگترین توزیع کننده دوره ای در آمریکای شمالی تحویل مجلات به بیش از 55000 مکان خرده فروشی در هفته.

اخبار مرتبط  Lemnisk پیشرفتهای چشمگیری را در سیستم عامل خود نشان می دهد

همکاری های بین شرکت ها قبلاً با استفاده از پلتفرم رسانه A360 شروع شده است تا بتوانند با استفاده از برنامه های تبلیغاتی و بازاریابی شامل محصولات در مارک های رسانه A360 ، از طریق آگاهی و کسب درآمد از محصولات LifeToGo و سایر شرکای تأمین کننده سرعت بخشید. هفتگی ما ، زندگی و سبک ، و ژورنال مردان.

اخبار مرتبط  غذای اصلی به روز رسانی مشتریان فلوریدا در حادثه اطلاعات کارت پرداخت

A360 Media مستقر خواهد بود نیویورک برخی از عملیات و سرویس های مشترک به سمت دفتر مرکزی Accelerate در حال حرکت هستند جورجیا.

درباره Accelerate360، LLC:
Accelerate360، LLC یکی از شرکتهای پیشرو در توزیع عمده فروشی است ایالات متحده توزیع گسترده ای از محصولات در کالاهای عمومی و فضای سلامتی. این تعدادی راه حل برای تجارت در صنعت برای هر دو تجارت و مارک از جمله منابع ، توزیع ، توسعه برنامه ، تحقیقات بازار ، تجارت و بازاریابی فراهم می کند. دفتر مرکزی در اسمیرا ، جورجیا، شتاب با 1.500 کارمند در سراسر ایالات متحده ، با بیش از 50 مکان توزیع و بیش از 500 کامیون تحویل مواد غذایی ، انبوه ، مواد مخدر ، راحتی و سایر نهادهای تجاری را سرویس می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.accelerate360.com مراجعه کنید.

تماس مطبوعاتی: جان هاموند، (917) 856-0206 ، [email protected]

منبع تسریع کنید