زنان به تمبر رای می دهند تا از جنبش حق رای گیری تاریخی یاد کنند

رئیس ارشد بازرگانی و راه حل های تجارت گفت: “بیش از 70 سال ، حق رأی دهندگان در سراسر کشور به علت جسورانه خود راهپیمایی و تظاهرات کردند: به زنان حق رای دادند.” ژاکلین کراژ استاکو، به مقام رسمی خدمات پستی اختصاص می یابد. “این تمبر از استقامت آنها در تأمین این حق غیرقابل انکار برای خود و نسل های آینده یاد می کند.”

در سال 1848 ، جنبش حق رای زنان ایالات متحده در هم جمع شد Seneca Falls، NY، جایی که 300 زن و مرد برای یک همایش دو روزه حقوق زنان جمع شدند. درخواست آنها برای رأی دهی زنان در دهه های بعد در سراسر کشور گسترش یافت. حامیان جنبش به سرعت کشف کردند که تغییر بسیار ناامیدکننده خواهد بود.

بر 10 ژانویه 1918، مجلس نمایندگان اصلاحیه قانون اساسی را تصویب كرد كه به زنان حق رأی می دهد. این اصلاحیه در سپتامبر و رئیس جمهور در سنا معرفی شد وودرو ویلسون در حمایت از آن ، سخنرانی طنزآمیز کرد. اما سنا نتوانست این اصلاحیه را تصویب كند. صفراویست ها اعتراضات عمومی خود را ادامه دادند تا اینکه ویلسون خواستار تشکیل جلسه ویژه کنگره شد.

اخبار مرتبط  هشدارهای ProfNet Expert برای 5 ژوئن 2020

این اصلاحیه سرانجام در مجلس در تصویب شد مه 1919 و در مجلس سنا در ژوئن 1919. روند فوق العاده دشوار تصویب ، که به سه چهارم از تمام ایالت ها (36 از 48 ایالت در آن زمان) نیاز دارد ، یک سال دیگر طول کشید.

نوزدهمین اصلاحیه به قانون اساسی اضافه شد 26 آگوست 1920.

با الهام از عکس های تاریخی ، هنر تم نشان داده شده ای از بصیرت نشان داده شده از سوء استفاده کنندگان است که در یک رژه یا سایر تظاهرات عمومی راهپیمایی می کنند. لباسی که آنها می پوشند و پرچم هایی که می پوشند رنگ های رسمی حزب ملی زنانه را نشان می دهد – بنفش ، سفید و طلایی.

اخبار مرتبط  Vaporesso برای مبارزه با اپیدمی COVID-19 اقدام می کند

طراحی شده توسط مدیر هنری اتل کسلر با استفاده از هنر نانسی استال، تمبر عبارت های “زنان رأی می دهد” و “اصلاحیه نوزدهم” در سایه های بنفش در زیر تصویر قرار دارد. “برای همیشه” و “ایالات متحده آمریکا“در امتداد لبه پایینی تمبر ظاهر می شود.

اخبار مربوط به تمبر با هشتگ به اشتراک گذاشته می شود #WomenVoteStamps و # 19AmendmentStamps.

محصولات پستی

مشتريان ممكن است تمبرها و ساير محصولات فلاتيك را از طريق فروشگاه پستی در محل خريداري كنند usps.com/shopstamps، از طریق تماس با 800-STAMP24 (800-782-6724) ، از طریق پست از طریق ایالات متحده آمریکا فلاتيك، یا در مکان های اداره پست در سراسر کشور.

اطلاعات مربوط به سفارش پست های پست الکترونیکی و جلدهای مربوط به روز اول در دسترس است usps.com/shop.

اخبار مرتبط  Kemin's BetaVia ete Complet بازخورد مثبت در مورد EFSA Novel Food دریافت می کند

خدمات پستی هیچ هزینه مالیاتی برای هزینه های عملیاتی دریافت نمی کند و برای تأمین اعتبار عملیات خود به فروش هزینه های حمل و نقل ، محصولات و خدمات متکی است.

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله عکس های ویدئویی و صوتی و عکس با کیفیت پخش ، به این قسمت مراجعه کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، پینترست و لینکدین. اشتراک در کانال YouTube USPS، مثل ما در فیس بوک و لذت ببرید وبلاگ پست های پستی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، به این قسمت مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

مخاطب: سارا مارتین
(ج) 202-603-6675
[email protected]
usps.com/news

SOURCE ایالات متحده خدمات پستی

لینک های مربوطه

http://www.usps.com