خدمات پستی ایالات متحده وب سایت پست الکترونیکی انتخابات جدید را راه اندازی کرد

واشنگتن، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – به عنوان بخشی از تلاش مداوم خود برای اطمینان از رأی دهندگان و مسئولان انتخابات ، اطلاعات لازم را برای استفاده موفقیت آمیز از نامه ایالات متحده برای رأی دادن در انتخابات عمومی نوامبر ، سرویس پستی ایالات متحده وب سایت جدید انتخاباتی را راه اندازی کرده است. این وب سایت که اطلاعات واضح و مختصر درباره رای گیری از طریق پست را ارائه می دهد ، با مراجعه به: usps.com/votinginfo.

سرویس پستی تشخیص می دهد که بسیاری از ایالت ها در انتخابات آینده گزینه های رای گیری از طریق نامه پستی را گسترش می دهند و احتمالاً افزایش تقاضای قابل توجهی در بین مشتریان پستی برای شرکت در آن انتخابات با استفاده از نامه وجود دارد. در پاسخ ، سرویس پستی وب سایت خود را به روز کرده است تا به هر دو مشتری رای دهنده که به دنبال اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از پست الکترونیکی برای رأی دادن هستند و مقامات انتخابات که به دنبال منابعی هستند ، کمک کند تا مدیریت خود در انتخابات آینده موفقیت آمیز باشد.

برای رای دهندگان داخلی ، این وب سایت پیوندهای مستقیمی با منابع انتخابات فدرال و همچنین پیوندهایی به منابع خاص ایالتی دارد. برای رأی دهندگان خارج از کشور و ارتش ، سایت جدید اطلاعات اضافی از جمله پیوندهایی به منابع حمایت از مشارکت در انتخابات خود ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  ریس و میگروس فرانسه اینکنتری را در سایت Thoiry معرفی می کنند

این سایت همچنین آنچه را که سرویس پستی به عنوان مهمترین اطلاعات برای رای دهندگان انتخاب کننده از طریق نامه US Mail رأی می دهد ، برجسته می کند: این که ، در هنگام درخواست یا رای گیری از صندوق رأی ، نه تنها باید الزامات قضایی محلی خود را رعایت کنند ، بلکه همچنین باید مراحل اولیه را آغاز کنید. برای داشتن زمان کافی برای دریافت ، تکمیل و بازگشت برگه های رأی دهندگان از طریق نامه ، سرویس پستی اکیداً توصیه می کند که رای دهندگان در اولین زمان ممکن رای گیری بدهند ، اما حداکثر 15 روز قبل از تاریخ انتخابات. سرویس پستی همچنین توصیه می کند که رای دهندگان حداقل یک هفته قبل از موعد مقرر در ایالت های خود ، رأی های خود را از طریق پست الکترونیکی ارسال کنند تا امکان دریافت به موقع توسط مقامات انتخابات فراهم شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهلت ها و سایر شرایط ، رأی دهندگان باید با مسئولین انتخابات محلی خود تماس بگیرند.

علاوه بر این ، این سایت به عنوان بخشی از تلاش های مداوم سرویس پستی برای همکاری با چنین مقاماتی برای موفقیت در انتخابات ، منابع را در اختیار مسئولان انتخابات ایالتی و محلی قرار می دهد. این سایت مسئولان انتخابات را در تماس با پرسنل خدمات پستی راهنمایی می کند تا در مورد چگونگی طراحی نامه های پستی خود به روشی که با مقررات پستی سازگار باشد ، دید تکه های پستی را بهبود می بخشد و پردازش کارآمد و همچنین تحویل به موقع را تضمین می کند. این سایت همچنین پیوندهایی به اطلاعات از قبیل کیت نامه رسمی انتخابات رسمی 2020 (کیت 600) و راهنمای کاربر مقامات رسمی انتخابات ایالتی و محلی (انتشار 632) در اختیار شما قرار می دهد ، که هر دو مورد در اوایل سال جاری به 11.500 مقام انتخاباتی توزیع شده است.

اخبار مرتبط  شتاب دهنده تجارت خرده فروشی نهایی اروپا

وقتی سیاستگذاران تصمیم می گیرند از خدمات ما در اجرای انتخابات استفاده کنند ، خدمات پستی ایالات متحده کاملاً متعهد به انجام نقش خود در روند انتخابات است. خدمات پستی می تواند افزایش پیش بینی شده در حجم نامه انتخابات را به طور کامل اداره و تحویل دهد و هماهنگی با مقامات انتخابات ایالتی و محلی تا نوامبر ادامه دارد. از مسئولان انتخابات و رأی دهندگان خواسته می شود كه از استانداردهای تحویل شده خدمات پستی آگاه باشند و چگونگی كار كردن نامه را در نظر بگیرند تا رای دهندگان فرصت كافی برای درخواست ، دریافت ، تکمیل و ارسال آراء نامه پستی خود را داشته باشند. خدمات پستی همچنان تمام تلاش خود را برای انجام کارآمد و تحویل نامه های انتخاباتی ، از جمله آراء ، به روشی سازگار با فرآیند ها و رویه های اثبات شده سالها انجام خواهد داد.

اخبار مرتبط  Faber Distilling بخشی از فروش ضد عفونی کننده دستی را به پاسخگویان اول اهدا می کند

خدمات پستی هیچ هزینه مالیاتی برای هزینه های عملیاتی دریافت نمی کند و برای تأمین اعتبار عملیات خود به فروش هزینه های حمل و نقل ، محصولات و خدمات متکی است.

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله عکس های با کیفیت پخش صوتی و صوتی و عکس ، به این قسمت مراجعه کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، پینترست و لینکدین. اشتراک در کانال YouTube USPS، مثل ما در فیس بوک و لذت ببرید وبلاگ پست های پستی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، به این قسمت مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

مخاطب: ماری جانسون
[email protected]
usps.com/news

SOURCE ایالات متحده خدمات پستی

لینک های مربوطه

http://www.usps.com