بزرگترین برند کیف پول هوشمند هوشمند جهان ، Ekster Collection ، مجموعه خود را گسترش می دهد تا یک راه حل سازماندهی بی نظیر برای کلیدهای ناهماهنگ و کلیدهای دست یافته را ارائه دهد

نیویورک، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – برند خلاق هلندی ، Ekster®، سال گذشته اولین کیف پول هوشمند قابل ردیابی خورشیدی جهان را آغاز کرد که اکنون با جدیدترین راه اندازی آنها ، کلید نگهدارنده و کلید ردیاب ، چیزهای بیشتری را به خود اختصاص داده است. این پروژه بسیار پیش بینی شده که در Kickstarter راه اندازی شد ، طی پانزده دقیقه کاملاً تأمین شد ، و آن را تا به امروز موفقیت آمیزترین کارزار شلوغی در مقیاس بالا ساخت.

اخبار مرتبط  آینده مد اینجاست

دارنده کلید

دارنده کلید Ekster یک پاسخ مدرن است که به شما کمک می کند تا کلیه کلیدها را به صورت سازمان یافته ، جمع و جور و دسترسی آسان نگه دارید. با داشتن فضای سه تا هشت کلید ، این نگهدارنده کلید با حرکت یک دست می تواند به کلید سمت راست دسترسی داشته باشد. کلیدها دیگر در پاها فشرده نمی شوند و یا جیب هایشان به پا نمی شوند. افزودنی مغناطیسی باعث می شود بدون هیچ زحمتی کلیدهای بزرگتر را به کلید نگهدارنده وصل و حذف کنید.

اخبار مرتبط  چالش کارفرمایان - این روشن است!

کلید ردیاب

کلید ردیاب یک فناوری مفید است که به صورت هوشمندانه متناسب با دارنده کلید است و به کاربران اجازه می دهد از طریق تلفن یا Google Home ، Alexa یا Siri مکان اصلی کلیدهای خود را مشخص کنند. یک چراغ داخلی داخلی در جلوگیری از آسیب دیدن کلید در اتومبیل و درها کمک می کند و باتری قابل تعویض شش ماه چشمگیر به طول می انجامد.

درباره اکسکر

Ekster® برای زندگی هوشمندانه تر طرح هایی صرفه جویی در زمان ایجاد می کند. از زمان نخستین کارزار شلوغی سه سال پیش ، Ekster® هر ساله دو برابر شده است: آنها 7000٪ هدف اولیه خود را بالا بردند و به 1 میلیون دلار علامت درآمد سال اول برای تبدیل شدن به محبوب ترین کیف پول هوشمند جهان. محصولات آنها در بیش از 50 فروشگاه در سرتاسر جهان ، از جمله میسی ، هادسون یارد و Selfridges در دسترس است.

اخبار مرتبط  Dye متعلق به بازار اندازه لباس ارزش 8.4 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

مخاطب:
اولیویه مامان
+31626228499
[email protected]

منبع کیف پول Ekster

پاسخی بگذارید