Rebel با تجهیزات هوشمند برنده جایزه FacilitiesNet 2020 Vision شد

MINNEAPOLIS، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – Daikin Applied برای برتری در طراحی محصول توسط امکانات در دومین برنامه سالانه جوایز ویژن. بر اساس صرفه جویی در هزینه ، پیشرفت های فناوری ، کارایی / بهره وری و رضایت مستاجر ، Rebel® Daikin’s Applied با تجهیزات هوشمند as به عنوان برنده در رده محصولات HVAC انتخاب شد. امکانات مجلات صنفی تولید می کند که به متخصصین امکانات کمک می کند تا ساختمان خود را با راندمان اوج مدیریت و اداره کنند. آنها برنامه افتخارات ویژن را برای احترام به نوآوری و تعالی در محصولاتی که به کارآیی و کارآیی مدیریت و مدیریت ساختمانهای نهادی و تجاری کمک می کنند ، ایجاد کردند. ایالات متحده.

وی گفت: “وقتی جوایز ویژن را راه اندازی کردیم ، بیشتر از سال گذشته دریافت کردیم.” دن هونسل، سردبیر رئیس تصمیمات مربوط به نگهداری تسهیلات مجله وی ادامه داد: “پانل متخصصان ما برای تاج گذاری برندگان باید تصمیمات بسیار دشواری بگیرند. این نشان می دهد که تعداد محصولات فوق العاده ای برای کمک به متخصصان تسهیلات در روز خود وجود دارد. بیش از 150 محصول در برنامه جوایز ویژن امسال وارد شدند. پانل مستقل از شش مدیر تسهیلات.

اخبار مرتبط  مرکز واکس اروپا توسط مجله کارآفرین به عنوان "حق رای دادن به رشد برتر" نامگذاری شد

وی گفت: “طراحی و کارآیی پیشرو در صنعت را ارائه دهید و انعطاف پذیری و کنترل صاحبان ساختمان و مدیران تسهیلات را اتکا کنید – که این مورد محور تلاش های توسعه ما بوده است.” مت دودز، مدیر محصول برای هواگیران کاربردی. “فناوری های شورشی از زمان معرفی واحدهای پرمصرف و IEER با کیفیت بالا در بازار پشت بام در سال 2012 زمینه جدیدی را شکسته اند. ما با این نسل بعدی دوباره چشم انداز را تغییر می دهیم.”

برندگان جوایز ویژن در FacilitiesNet.com و در دسامبر سال 2020 شماره از مدیریت عملیاتی ساختمان مجله ، که به بیش از 200،000 مدیر عامل توزیع شده است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ابزار ردیاب داده و ابزار ارتباطی برای رستوران ها را توسعه می دهد (HTM-8057)

در مورد چگونگی ترکیبی از Rebel Applications with Equipment Intelligence ، طراحی با کارایی بالا ، حداکثر کارآیی انرژی ، هزینه چرخه عمر پایین و تنظیم نامحدود با کنترل هایی که به صاحبان ساختمان و مدیران تاسیسات کمک می کند از راه دور تجهیزات HVAC خود را با مراجعه به سایت www.DaikinApplied.com بیشتر بدانید.

درباره Daikin Applications America

Daikin Applied Americas ، عضو شرکت Daikin Industries Ltd. ، سیستم های تجاری پیشرفته HVAC تجاری را برای مشتریان در سراسر جهان طراحی و تولید می کند. مشتریان با اطمینان به این موضوع که دائماً عملکرد ، قابلیت اطمینان و راندمان انرژی را تجربه می کنند ، به Daikin روی می آورند. تجهیزات ، راه حل ها و خدمات کاربردی Daikin از طریق شبکه جهانی دفاتر فروش ، خدمات و قطعات اختصاصی به فروش می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر یا نام نماینده محلی Daikin Applied ، با شماره 800-432-1342 تماس بگیرید یا به سایت www.DaikinApplied.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های Kaycha اولین آزمایشگاه معتبر ماری جوانا (CMTL) در فلوریدا شد

درباره Daikin Industries Ltd.

شرکت Daikin Industries، Ltd. یک شرکت جهانی Forbes 1000 با درآمد 2019 بیش از 24 میلیارد دلار و بیش از 70،000 کارمند در سراسر جهان است و آن را به بزرگترین تولید کننده HVAC در جهان تبدیل کرده است. شرکت Daikin در درجه اول در توسعه ، ساخت ، فروش و پشتیبانی پس از خرید تجهیزات گرمایشی ، تهویه ، تهویه مطبوع و تبرید (HVACR) ، مبرد و سایر مواد شیمیایی و همچنین محصولات هیدرولیک نفت مشغول فعالیت است. دایکین توسط مجله Forbes به عنوان یکی از ابتکاری ترین شرکت های جهان شناخته شد. برای اطلاعات بیشتر به www.daikin.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
سوزان کافمن
بازاریابی استراتژیک VP
[email protected]

منبع Daikin کاربردی است

لینک های مربوطه

www.DaikinApplied.com