چهاردهمین دوره جوایز سالانه ملی برتری ie اعلام می شود

لس آنجلس، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – چهاردهمین جوایز سالانه ملی Excellence ® ملی Indie (NIEA) برندگان و فینالیست های رقابت قوی امسال از ورودی های سرچشمه از سراسر کشور را به رسمیت می شناسد ایالات متحده آمریکا.

The National Indie Excellence® جوایز رهبر و جانباز چاپ و نشر رقابت های جوایز ، برای چاپ کتاب های اخیر به زبان انگلیسی در دسترس است که از ناشران خود و مستقل چاپ می شوند. داوری اکنون برای چهاردهمین سال این مسابقه به پایان رسیده است و نتایج ستایش طیف گسترده ای از عناوین واقعاً استثنایی را تحسین می کند.

اخبار مرتبط  اندازه بازار تنقلات ارگانیک تا سال 2027 ارزش 19.29 میلیارد دلار است

جوایز ملی Indie Excellence®® نشر مستقل را به عنوان یک بخش مهم و حیاتی در صنعت ما جشن می گیرند. با شناختن تعالی در همه ابعاد ارائه نهایی ، NIEA ناشران خود و مطبوعات مستقل را که با کیفیت ترین کتاب در سراسر طیف معیارها تولید می کنند ، قهرمان می کنند. داوطلبان NIEA که در سال 2005 تأسیس شده اند ، توسط متخصصان جنبه های مختلف حرفه صنعت کتاب از جمله ناشران ، نویسندگان ، ویراستاران و طراحان به طور دقیق مورد قضاوت قرار می گیرند.

اخبار مرتبط  EPA دستمال مرطوب Super Sani-Cloth® PDI را برای استفاده در برابر SARS-CoV-2 تأیید می کند

برندگان و فینالیست ها بر اساس ماده کتبی برتر همراه با ارائه عالی در هر جنبه از محصول منتشر شده نهایی مشخص می شوند. داوران هم افزایی هر دو محتوا و فرم را ارزیابی می کنند ، زیرا ورودی های مختلف را بررسی می کنند. جوایز حمایت مالی و جوایز پولی از گروه کلی برندگان و فینالیست ها انتخاب می شوند.

اخبار مرتبط  Suning Holdings Group در رتبه دوم 500 لیست برتر شرکت های غیر دولتی چین در سال 2020 قرار دارد

نوشته های امسال روند صعودی در انتشارات با کیفیت بالا ، حتی در بین نویسندگان بار اول یا جدیدتر را ادامه می دهد. این رقابت شدید است. Indie Excellence® با افتخار از استعداد ، فداکاری و عشق آنها را به محصول کتاب جشن می گیرد“”
– داگ فوگلسون ، جوایز برتر ملی Indie Excellence®

برای مشاهده همه برندگان و فینالیست ها ، لطفاً مراجعه کنید: www.indieexcellence.com

مخاطب: [email protected]

SOURCE جوایز ملی Excellence Indie National

لینک های مربوطه

https://www.indieexcellence.com