چهاردهمین دوره جوایز سالانه ملی برتری ie اعلام می شود

لس آنجلس، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – چهاردهمین جوایز سالانه ملی Excellence ® ملی Indie (NIEA) برندگان و فینالیست های رقابت قوی امسال از ورودی های سرچشمه از سراسر کشور را به رسمیت می شناسد ایالات متحده آمریکا.

The National Indie Excellence® جوایز رهبر و جانباز چاپ و نشر رقابت های جوایز ، برای چاپ کتاب های اخیر به زبان انگلیسی در دسترس است که از ناشران خود و مستقل چاپ می شوند. داوری اکنون برای چهاردهمین سال این مسابقه به پایان رسیده است و نتایج ستایش طیف گسترده ای از عناوین واقعاً استثنایی را تحسین می کند.

اخبار مرتبط  اندازه بازارهای رنگهای آئروسل ارزش 319.8 میلیون دلار تا سال 2027

جوایز ملی Indie Excellence®® نشر مستقل را به عنوان یک بخش مهم و حیاتی در صنعت ما جشن می گیرند. با شناختن تعالی در همه ابعاد ارائه نهایی ، NIEA ناشران خود و مطبوعات مستقل را که با کیفیت ترین کتاب در سراسر طیف معیارها تولید می کنند ، قهرمان می کنند. داوطلبان NIEA که در سال 2005 تأسیس شده اند ، توسط متخصصان جنبه های مختلف حرفه صنعت کتاب از جمله ناشران ، نویسندگان ، ویراستاران و طراحان به طور دقیق مورد قضاوت قرار می گیرند.

اخبار مرتبط  راه حل های Univar توزیع کننده محصولات موم Poth Hille

برندگان و فینالیست ها بر اساس ماده کتبی برتر همراه با ارائه عالی در هر جنبه از محصول منتشر شده نهایی مشخص می شوند. داوران هم افزایی هر دو محتوا و فرم را ارزیابی می کنند ، زیرا ورودی های مختلف را بررسی می کنند. جوایز حمایت مالی و جوایز پولی از گروه کلی برندگان و فینالیست ها انتخاب می شوند.

اخبار مرتبط  مارک های Futurity به حقوق جهانی نسبت به Paul Frank ، برند تحسین شده فرهنگ پاپ و سبک زندگی معروف شده توسط Julius the Monkey مشهور می شوند. برزیل - Português España - español ایالات متحده آمریکا - انگلیسی USA - انگلیسی

نوشته های امسال روند صعودی در انتشارات با کیفیت بالا ، حتی در بین نویسندگان بار اول یا جدیدتر را ادامه می دهد. این رقابت شدید است. Indie Excellence® با افتخار از استعداد ، فداکاری و عشق آنها را به محصول کتاب جشن می گیرد“”
– داگ فوگلسون ، جوایز برتر ملی Indie Excellence®

برای مشاهده همه برندگان و فینالیست ها ، لطفاً مراجعه کنید: www.indieexcellence.com

مخاطب: [email protected]

SOURCE جوایز ملی Excellence Indie National

لینک های مربوطه

https://www.indieexcellence.com