بیانیه خدمات پستی ایالات متحده در مورد عبور از HR 8015

واشنگتن، 23 آگوست 2020 / PRNewswire / –

“سرویس پستی ایالات متحده از تلاش های مجلس نمایندگان برای کمک به ما بسیار قدردانی می کند. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با کنگره در زمینه اصلاحات معنادارتر هستیم که سلامت طولانی مدت ما را تضمین می کند ، و ما یک بخش اساسی از مهم کشورمان هستیم. زیر ساخت.

وی گفت: “ما نگران هستیم كه برخی از الزامات لایحه ، ضمن آنكه معنی دار است ، توانایی خدمات پستی را در ایجاد تغییرات عملیاتی كه باعث بهبود كارآیی ، كاهش هزینه ها و در نهایت بهبود خدمات به مردم آمریكا می شود ، محدود كنند.

اخبار مرتبط  کنسرت آنلاین آنلاین SHEIN Global اعلام کرد کنسرت آنلاین SHEIN TOGETHER با کتی پری و Lil Nas X به عنوان ستاره های پیشرو

“ما مجدداً تأیید می کنیم که سرویس پستی کاملاً توانمند و متعهد است تا نامه های انتخاباتی کشور را ایمن و به موقع تحویل دهد ، و تمام تلاش های لازم را برای انجام این وظیفه مقدس انجام می دهد.”

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله عکس های با کیفیت پخش صوتی و صوتی و عکس ، به این قسمت مراجعه کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، پینترست، و لینکدین. اشتراک در کانال YouTube USPS، مثل ما در فیس بوک و لذت ببرید وبلاگ پست های پستی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، به این قسمت مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com

اخبار مرتبط  همکاران گروه Etam با Bambuser برای ایجاد نمایش سالانه هفته مد سالانه قابل خرید هستند

مخاطب: دیوید پارتنهایمر
[email protected]
usps.com/news

SOURCE ایالات متحده خدمات پستی

لینک های مربوطه

http://www.usps.com