KB US Holdings Inc. ، از پذیرش پیشنهاد اسب بخار برای بسته شدن فروش در 60 روز آینده خبر می دهد

PARSIPPANY ، N.J.، 23 آگوست 2020 / PRNewswire / – KB US Holdings، Inc. (“KB یا شرکت”) ، شرکت مادر بنیادهای Kings Food Markets و Balducci’s Food Lover’s Market Lover’s Market Lover’s Market ، امروز اعلام کرد که یک پیشنهاد اسب بخار اسب از TLI Bedrock را برای خرید خریداری کرده است. شرکت برای 75 میلیون دلار. برای تسهیل در فروش مناسب ، KB و شرکتهای تابعه آن شروع به کار داوطلبانه فصل 11 در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی منطقه نیویورک (دادگاه”).

“ما خوشحالیم که با یک فروش به جلو پیش می رویم ، بنابراین می توانیم پادشاهان و بالدوچی را برای موفقیت در درازمدت بیشتر قرار بگیریم. در طول این بحران COVID ، همکاران و جوامع ما نه تنها از دوام و حیات بلکه ضرورت مطلق بازارهای ما در جوامع خود نشان داده اند. فروش و خدمات ما هیچگاه قوی تر نبوده است ؛ ما اطمینان داریم که بدون از دست دادن ضرب و شتم ، از نظر ثبات و موفقیت در آینده از این فرایند بیرون می آییم. ” جودیت اسپیرز، مدیرعامل KB US Holdings، Inc.

در رابطه با فرآیند فروش ، KB تقریباً تعهدی به دست آورده است 20 میلیون دلار در بدهکار در اختیار (“DIP”) از وام دهنده امن موجود خود تأمین می کند. پس از تأیید دادگاه ، بودجه جدید بهمراه پول نقد حاصل از فعالیتهای جاری شرکت ، برای حمایت از مشاغل در طی مراحل فروش استفاده خواهد شد. KB از نقدینگی کافی برای تحقق تعهدات تجاری خود برخوردار است و طبق معمول تجارت خود را انجام می دهد و شرکای تجاری خود را برای کالاها و خدمات ارائه شده در یا بعد از آن 23 آگوست 2020، فصل 11 تاریخ تشکیل پرونده

اخبار مرتبط  کاوالان ویسکی STR دوم این شرکت را اعلام کرد

به عنوان بخشی از تشکیل پرونده یازدهم ، شرکت چندین حكم مرسوم “روز اول” را به دنبال مجوز برای ادامه فعالیت خود در طی فرایند نظارت بر دادگاه ، از جمله اختیار ادامه پرداخت دستمزد و مزایای كاركنان ، و همچنین پست- ارائه كرده است. تعهدات دادخواست به جامعه فروشنده خود.

به عنوان بخشی از این روند ، پس از تصویب مراحل مزایده تحت بخش 363 قانون ورشکستگی ایالات متحده ، پیشنهادهای بالاتر و بهتر تقاضا می شود.

Proskauer Rose LLP به عنوان مشاور حقوقی مشغول به کار است ، گروه مشاوره Ankura به عنوان مشاور بازسازی فعالیت می کند و PJ Solomon به عنوان بانک سرمایه گذاری در KB US Holdings، Inc. فعالیت می کند.

اخبار مرتبط  فن آوری های پیشرفته به سیستم عامل های تجارت الکترونیکی کمک می کند و بازرگانان خدمات پخش ویدیویی بهتری را ارائه می دهند čeština English English English Pусский آمریکای لاتین - español español برزیل - Português

برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله دسترسی به پرونده های دادگاه و سایر اسناد مربوط به روند نظارت بر دادگاه ، لطفا با نخست وزیر کار تماس بگیرید.

درباره KB ایالات متحده
KB US Holdings Inc. یک شرکت اصلی King Food Markets و Market Lover Food Balducci است.

درباره بازارهای مواد غذایی پادشاهان
بیش از هشتاد سال است که پادشاهان به یکی از بهترین فروشگاه های مواد غذایی برای ارائه خدمات رتبه بندی شده اند نیوجرسی، لانگ آیلند و کانکتیکات. مدتها قبل از این روند ملی ، سایر بقالها را به سمت “محلی” و “ارگانیک” سوق داد ، پادشاهان فهمیدند که مشتری های آنها که در بسیاری از بهترین شهرهای آمریکا واقع شده است ، از طراوت ، پایداری ، کیفیت و منشأ غذای خود مراقبت می کنند. از تازه ترین فرآورده ها و پنیرها گرفته تا بهترین گوشت ها ، مرغ و ماهی ، تجربه فروشگاه در فروشگاه توسط همکاران کینگز انجام می شود که به خدمات مشتری افتخار می کنند. پادشاهان مستقر هستند پارسیپانی ، N.J.با بیست و پنج فروشگاه در منطقه خدمت می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به kingsfoodmarkets.com مراجعه کرده یا از Kings در فیس بوک (facebook.com/kingsfoodmarkets) و اینستاگرام (instagram.com/kingsfoodmarket) پیروی کنید.

اخبار مرتبط  Pur-Well Living یک دستگاه تمیز کننده را راه اندازی می کند که باعث ضد عفونی کننده نامحدودی برای کمتر از 10 ¢ گالن می شود

درباره بازار عاشقان غذای Balducci
آنچه در سال 1916 به عنوان یک تابلوی سبزیجات کوچک در قلب آغاز شد شهر نیویورکBalducci ، در طول تاریخ 104 ساله خود ، به فروشگاه بزرگترین غذاهای لذیذ آمریکا تبدیل شد. Balducci با ارائه بهترین غذاها – انواع پنیر و گوشت ، ماهی ، محصولات تازه و مواد غذایی از عجیب و غریب ترین تا لوکس ترین ، خود را نشان می دهد که نه تنها بهترین مارک ها را از هر گوشه دنیا ارائه می دهد ، بلکه یک برچسب خصوصی استاندارد طلا نیز دارد. Balducci یک آشپز مجلسی اجرایی در هر بازار با غذاهای موجود نیز دارد. بازارهای Balducci در واقع است نیویورک، کانکتیکات، مریلندو ویرجینیا. برای اطلاعات بیشتر ، به Balduccis.com مراجعه کنید. Balducci را در فیس بوک (facebook.com/balduccisfoodloversmarket) و اینستاگرام (instagram.com/balduccismarket) دنبال کنید.

SOURCE KB US Holdings، Inc.