RATIONAL خط تولید جدید iVario را در آمریکای شمالی راه اندازی می کند

جدید به آمریکای شمالی iVario در حال حاضر از طریق نمایندگی های RITY ، کلاس عملکرد جدید جدیدی در تجهیزات سرویس های غذایی تعریف شده توسط زمان پخت و پز سریعتر ، انعطاف پذیری فوق العاده و دقت حاد دارد که نتایج بی نظیری را ارائه می دهد. همچنین چهار برابر سریعتر است و در مقایسه با تجهیزات معمولی تا 40٪ از برق کمتری استفاده می کند.

iVario با هوش ساخته شده است الگوهای پخت و پز را یاد می گیرد، هنگامی که موارد نیاز به توجه دارد به کاربر هشدار می دهد و مسیرهای پخت و پز را تنظیم می کند تا به نتایج دلخواه برسد. صفحه نمایش بصری به کارمندان آشپزخانه ، در هر سطحی ، اجازه می دهد تا به راحتی جوش ، بجوش و خروش ، سس ، بریز ، سیب زمینی سرخ شده ، سرخ شده و بیشتر را با فشار دادن یک دکمه جوش دهند.

گرم کردن سریع ، یکنواخت و دقیق از طریق انجام می شود فن آوری گرمایش ثبت شده. iVario از عناصر گرمایشی سرامیکی متصل به یک پایه محکم و مقاوم در برابر خلوص باد مقاوم در برابر خراش ، طراحی شده برای مقاومت در برابر نوسانات درجه حرارت شدید و استفاده سنگین روزمره. پایه پان iVario در کمتر از سه دقیقه به 400 درجه فارنهایت می رسد و می تواند با سرعت مشابه دما را کاهش دهد. سنسورهای بی شماری هر ثانیه پایه تابه را تنظیم می کنند تا دما را برای نتایج مداوم و راندمان انرژی تنظیم کنند.

اخبار مرتبط  برگرداندن تمبر جمع آوری کمک مالی نیمه پست آلزایمر

یکی دیگر از ویژگی های نوآورانه ، امکان انعطاف پذیری را با اجازه دادن به کاربر برای تقسیم پایه تابه iVario به همان تعداد فراهم می کند چهار منطقه پخت و پز فردی. هر منطقه می تواند از نظر شکل ، اندازه و دمای پخت و پز متفاوت باشد. این ویژگی حتی می تواند در مناطق پخت و پز نیز صرفه جویی کند ، تا در حالی که به کارکنان در تهیه غذای بهتر کمک می کند ، عملکردها را ثابت نگه دارید.

اظهار داشت: “این زمان مناسب برای معرفی خط تولید iVario است زیرا هر عملكرد غذایی به دنبال افزایش كارآیی ، به حداكثر رساندن بهره وری و تولید مواد غذایی ممتاز است.” مارکوس گلوکمعاون اجرایی ریال آمریکای شمالی “این فن آوری که در iVario به کار رفته است ، هم تجربه کارکنان و هم مشتری را بهبود می بخشد ، و نحوه کار آشپزخانه های تجاری را ارتقا می بخشد. این همان چیزی است که اکنون صنعت به آن نیاز دارد.”

اخبار مرتبط  Green Sage ، LLC راه پایداری را هدایت می کند

iVario همچنین شامل چندین ویژگی است که باعث بهبود شرایط کار و ایمنی در آشپزخانه می شود. موارد مورد علاقه سرآشپز شامل عملکرد بلند کردن و پایین آمدن اتوماتیک است که به عنوان مثال ، در هنگام انجام کار ، سبدهای ماکارونی را به طور خودکار از آب خارج می کند ، از پرشکشی و بلند کردن دستی جلوگیری می کند. این عملکرد برای سرخ کردن نیز عالی است. مورد علاقه دیگر ویژگی pan tilt است. در لمس یک دکمه ، تابه راهنمایی می کند که سوپ ها ، خورش ها و سایر وسایل پخته شده را به راحتی از بین می برد و همیشه آنرا مستقیم می ریزد. لبه های تابه در هر زمان خنک باقی می مانند ، و تنظیم ارتفاع اختیاری الکترونیکی کنترل شده ارگونومی آشپزخانه را بهبود می بخشد. iVario Pro L و XL اختیاری تنظیم ارتفاع اختیاری را در پایه های خود دارند ، در حالی که غرفه های قابل تنظیم با ارتفاع برای iVario 2-XS و Pro 2-S در دسترس هستند.

iVario کاملاً کاملاً از اجاق گاز شانه iCombi Pro که اخیراً منتشر شده است ، کاملاً را تکمیل می کند. آنها در کنار هم 90 درصد وسایل آشپزی سنتی را جایگزین می کنند و راه حل بسیاری از نقاط درد مانند کار غیر ماهر ، فشار بودجه و تقاضا برای کیفیت عالی مواد غذایی را ارائه می دهند. آنها یک سیستم عامل مشابه با هم به اشتراک می گذارند ، دسترسی به سکوی دیجیتال RATIONAL ConnectedCooking و آشپزخانه آینده را مشخص می کنند. iVario و iCombi Pro را در یک برنامه MORE Tour یا یک وبینار آنلاین بیشتر تور مشاهده کنید. تاریخ برگزاری رویداد بیشتر تور و اطلاعات اضافی iCombi در سایت www.rationalusa.com در دسترس است.

اخبار مرتبط  Hodedah به یاد می آورد قفسه سینه 4 HI4DR به دلیل خطوط ضرب و شتم. به دلیل محدودیت های COVID-19 ، ممکن است داروهای درمانی به تاخیر بیفتد. محصولات خود را از کودکان دور نگه دارید

درباره RATIONAL
گروه RATIONAL رهبر بازار و فناوری جهان در زمینه تهیه غذای گرم آشپزخانه های حرفه ای است. این شرکت با تأسیس در سال 1973 بیش از 2300 نفر در سراسر جهان استخدام شده است. RATIONAL در نخستین استاندارد بورس آلمان قرار دارد و در SDAX گنجانده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات RIAL ، در یک رویداد RIAL CookingLive شرکت کنید تا ببینید چگونه محصولات RATIONAL به اپراتورهای آشپزخانه تجاری کمک می کند تا با فضای کمتری ، اتلاف ، انرژی ، هزینه و استرس کمتری کار کنند. برای رزرو مکان خود ، به www.rationalusa.com مراجعه کنید.

منابع ملی ایالات متحده آمریکا

لینک های مربوطه

http://www.rationalusa.com