شرکت سامسونگ الکترونیک به برنامه تأمین کننده شرکت حامل می پیوندد

باغ وحش PALM ، Fla.، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت حامل جهانی (NYSE: CARR) ، پیشرو در جهان از تولید نوآورانه سیستم های گرمایشی ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) ، یخچال ، آتش ، امنیت و اتوماسیون ساختمان با افتخار اعلام می کند که سامسونگ الکترونیک به این شرکت پیوسته است برنامه Carrier Alliance و توافق نامه بلند مدت استراتژیک با Carrier امضا کرد. سامسونگ کمپرسورها و فن آوری های اینورتر را برای استفاده در کل نمونه کارها مسکونی HVAC ارائه می دهد. در این توافق نامه همچنین مشخص شده است که سامسونگ کمپرسورهای جایگزینی با نام تجاری حامل را تأمین می کند ، سود این امر برای پیمانکاران شرکت حامل سفارش قطعات پس از فروش است.

وی گفت: “ما از گسترش روابط استراتژیک خود با سامسونگ هیجان زده ایم و خوشحالیم که از آنها به عنوان یکی از جدیدترین تامین کنندگان اتحاد Carrier استقبال می کنیم.” اد دان، معاون رئیس جمهور ، زنجیره تأمین ، حامل. “از طریق برنامه اتحاد ، ما بهترینها را شناسایی می کنیم ، گروهی از تأمین کنندگان را انتخاب می کنیم که وسعت جغرافیایی گسترده ما ، وسعت ارائه ، تمرکز روی کیفیت و برتری هزینه و تعهد به تنوع و پایداری را به اشتراک بگذارند.”

اخبار مرتبط  BFF جدید شکم شما - ملاقات با FRISKA ، یک برند تجاری سلامتی و بهداشتی و بهداشتی را از طریق ترکیبات آنزیمی هضم شده بهبود می بخشد

این دو شرکت در گذشته با هم کار کرده اند و مهندسان سامسونگ با همکاری Carrier برای ادغام کمپرسور سامسونگ و فناوری اینورتر سامسونگ در Carrier Infinity® محصولات با گرینسپد® شعور کنترل اینورتر سامسونگ با کمپرسور ادغام می شود و یکپارچه به فناوری بلوتوث متصل می شود تا کار تکنسین های خدمات را ساده تر کرده و به شما اطمینان می دهد مشتری همیشه به روزترین نرم افزار عامل را دارد. این توافق نامه بلند مدت بر اساس روابط تأمین کننده گسترش می یابد.

اخبار مرتبط  سس Pit Boss طیف گسترده ای از سس های داغ Cajun خوشمزه و خوش طعم را ارائه می دهد

Carrier با هدف بهینه سازی و تقویت زنجیره تأمین و کمک به پس انداز هزینه درایو ، برنامه Carrier Alliance را برای کمک به فراهم آوردن اطمینان ، امنیت و فرصت های رشد برای شرکت حامل و تأمین کنندگان اصلی آن راه اندازی کرد. پیوستن به برنامه Carrier Alliance یک مزیت برد برای Carrier و سامسونگ است زیرا سامسونگ را به عنوان تأمین کننده اصلی Residential HVAC مستقر می کند و راه را برای فرصت های آینده برای تهیه فن آوری های نوآورانه در سراسر مشاغل تجاری HVAC و شرکت های برودتی هموار می کند.

وی گفت: “سامسونگ از پیوستن به برنامه Carrier Alliance بسیار هیجان زده است و مشتاقانه منتظر گسترش فناوری های ما در سبد شرکت Carrier است.” Wansoo Kim ، Sr. معاون رئیس جمهور ، کمپرسور و موتور ، سامسونگ الکترونیک.

برای اطلاعات بیشتر ، به شرکت Corporate.carrier.com/suppliers مراجعه کرده یا در رسانه های اجتماعی Carrier را دنبال کنید @حامل.

اخبار مرتبط  وینس کاموتو عطر زنانه نسخه محدود را معرفی می کند: برلیانت

درباره Carrier
شرکت حامل جهانی پیشرو در جهان از راه حل های سالم ، ایمن و پایدار و ساختمان های زنجیره ای سرد است. از زمان تأسیس ما ، ما در ایجاد راه حل هایی که برای مردم و سیاره ما اهمیت دارد ، رهبری کرده ایم. امروز ، نمونه کارها ما شامل مارک های پیشرو در صنعت مانند Carrier ، Kidde ، Edvard ، LenelS2 و Automic Logic است که فناوری های نوآورانه HVAC ، یخچال ، آتش ، امنیت و اتوماسیون ساختمان را ارائه می دهند تا به جهانیان برای نسل های آینده ایمن تر و راحت تر تبدیل شوند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.corporate.carrier.com مراجعه کنید یا در رسانه های اجتماعی Carrier را دنبال کنید @حامل.

مخاطب:
دانیل کانزانلا
860-221-8457
[email protected]

شرکت جهانی حامل SOURCE