UniFirst در فروش سالانه قدرت “50 بهترین شرکت برای فروش برای” در لیست جایزه قرار می گیرد

تیم تحقیقاتی Selling Power برای تعیین آنها ، شرکت ها را در زمینه های زیر ارزیابی کرد: جبران خسارت و مزایا. استخدام ، آموزش فروش و امکان فروش؛ و حفظ مشتری این لیست شامل شرکت هایی از هر اندازه است – نیروهای فروش از کمتر از 100 فروشنده تا شرکت های با تعداد فروش در هزاران نفر.

معاون UniFirst معاون رئیس جمهور ، فروش و بازاریابی می گوید: “UniFirst مفتخر است که بار دیگر در لیست سالانه” 50 شرکت برتر برای فروش برای فروش در سال 2020 “بار دیگر قرار بگیرد.” دیوید کاتز. “ما یک تیم فروش در سطح جهانی را ایجاد کرده ایم که نماینده بهترین مواردی است که UniFirst در آن مخفی است. و ما آنها را با بهترین ابزارها و فناوری های فروش در صنعت مجهز کرده ایم. (COVID-19) همه گیر ، این تیم در تلاش خود برای ایجاد بهترین تجربه ممکن برای مشتریان خود ، در سطح کشور موفق بوده است. من همچنان از دستاوردهای آنها ، سالیانه و سالیانه تحت تأثیر قرار می گیرم. این افتخار خوب کسب شده است. “

اخبار مرتبط  کارشناس LinkedIn و مارک شخصی در اینجا برای ذخیره نمایه های دیجیتال ما: جسیکا زویگ

موسس و ناشر مجله فروش پاور گرهارد گشوندنتر می گوید این لیست ابزاری مهم برای متخصصان فروش برای ارزیابی گزینه های خود در عصر تحولات شدید است. Gschwandtner می گوید: “ما خوشحالیم که تیم تحقیقاتی ما UniFirst را به عنوان یکی از 50 شرکت برتر فروش به رسمیت شناخته است.” “تیم فروش آنها متعهد به ارائه تجربه عالی مشتری هستند و مدیریت آنها فرهنگی را ایجاد کرده است که یادگیری مداوم و تعهد به تعالی را تضمین می کند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد مجله UniFirst یا Selling Power ، می توانید به وب سایتهای آنها مراجعه کنید: UniFirst.com و SellingPower.com.

اخبار مرتبط  نمایشگاه 127 کانون مجازی امروز افتتاح شد و انگیزه جدیدی را برای تجارت جهانی به ارمغان آورد

درباره UniFirst:
دفتر مرکزی در ویلمینگتون ، ماس.، شرکت UniFirst (NYSE: UNF) یک رهبر آمریکای شمالی در تهیه و سرویس برنامه های یکنواخت و لباس کار و همچنین ارائه برنامه های خدمات تسهیلات است. این شرکت به همراه شرکتهای تابعه خود ، محصولات کمکهای اولیه و ایمنی را نیز ارائه می دهد و برنامه های تخصصی پوشاک را برای صنایع تمیز کننده و صنایع هسته ای مدیریت می کند. UniFirst لباس های مارک دار ، لباس های محافظ و محصولات کف پوش خود را تولید می کند. این شرکت با داشتن 260 مکان خدمات ، بیش از 300،000 مشتری و 14000 تیم به اضافه 14000 کارمند ، هر روز نزدیک به 2 میلیون کارگر دارد. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 800.455.7654 با UniFirst تماس بگیرید یا به UniFirst.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  LLC کاملا فعال CBD را با قیمت پایین تر محصول در دسترس نگه می دارد

درباره فروش قدرت
علاوه بر مجله Selling Power ، پیشروترین دوره برای مدیران فروش و VP های فروش از سال 1981 ، Selling Power Inc. خبرنامه های آنلاین مدیریت فروش Digest و Boost of Positivity را منتشر می کند ، همچنین یک سری از فیلم های پنج دقیقه ای را شامل مصاحبه با بالا مدیران Selling Power یک اسپانسر رسانه ای معمولی کنفرانس Sales 3.0 است. Selling Power همچنین سالانه راه حل های برتر AI برای فروش ، 15 فروشنده برتر فعال فروش ، 20 شرکت برتر آموزش فروش ، مشاوران فروش برتر – مربیگری و آموزش فروش و فروش قدرت 500 بزرگترین نیروهای فروش در آمریکا را منتشر می کند. www.sellingpower.com

شرکت UniFirst منبع

لینک های مربوطه

http://www.unifirst.com