واکسن های آنفولانزای فصلی اکنون در داروخانه های غول پیکر موجود است

LANDOVER ، Md.، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – مواد غذایی غول پیکر ، بزرگترین فروشگاه ایالت واشنگتن. زنجیره ای مواد غذایی منطقه ای ، امروز اعلام کرد که عکسبرداری از آنفولانزا یکبار دیگر در همه داروخانه های فروشگاه آن برای بزرگسالان و کودکان * در دسترس است. واکسیناسیون توسط داروسازان اختصاصی و معتبر غول پیکر انجام خواهد شد ، بدون نیاز به قرار ملاقات و اغلب توسط اکثر برنامه های بیمه تحت پوشش کامل قرار می گیرند.

“COVID-19 چالش هایی را ارائه داده است که قبلاً با آنها روبرو نشده ایم و متخصصان پزشکی در سراسر جهان توصیه می کنند که گرفتن سالانه عکسبرداری از آنفولانزای شما از نظر سلامتی و سلامتی شما در طول این بیماری همه گیر جهانی از اهمیت حیاتی برخوردار است.” پل زوالنی، مدیر مواد غذایی غول پیکر عملیات داروسازی. وی گفت: “غول از همه استقبال می کند تا با یکی از داروسازان متخصص ، متخصص و اختصاصی ما در مورد عکسبرداری از آنفولانزای بدن و سایر واکسیناسیونهای بزرگسالان صحبت کنند ، زیرا هرگز برای جلوگیری از سالم ماندن اقدامات پیشگیرانه خیلی زود نیست و ما خوشحالیم که از آنفولانزا نیز استفاده کنیم. کزاز ، پنومونی ، زونا و بسیاری از واکسنهای دیگر. “

اخبار مرتبط  گرین بیتس با دستیابی به 4 میلیارد دلار فروش خرده فروشی سالانه ، اولین شرکت فناوری شاهدانه می شود

غول پیکر می خواهد اطمینان حاصل کند که همه مشتریان در طول فصل آنفولانزا سالم بمانند و واکسیناسیون شما را ساده و آسان کرده اند. قرار ملاقات لازم نیست و شرکتهای بیمه ، از جمله مدیکر ، بطور مستقیم و اغلب در آنها صورتحساب می شوند 0 دلار کپی می کند عکس های استاندارد آنفولانزا و همچنین واکسن آنفولانزا با دوز بالا برای مشتریان بالای 64 سال در دسترس است. داروسازان می توانند واکسیناسیون مناسب را بر اساس نیازهای خاص بیمار توصیه و اجرا کنند.

اخبار مرتبط  اولین رویداد آموزش رستوران Omnichannel Groundbreaking از انجمن رستوران های تگزاس شروع می شود

به عنوان بخشی از تلاش مستمر غول پیکر برای حمایت از رفاه مشتریان ، به کلیه مشتریانی که عکس های آنفولانزای خود را دریافت می کنند ، بررسی واکسیناسیون تعارف ارائه می شود. این پرسشنامه های کوتاه ، تسهیل شده توسط داروسازان معتبر غول پیکر ، برای تعیین اینکه آیا شما هرگونه واکسیناسیون توصیه شده را از دست داده اید ، طراحی شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا برنامه ریزی یک درمانگاه آنفولانزای در محل برای دفتر خود ، لطفا با شماره 800-950-4678 تماس بگیرید. برای یافتن داروخانه غول پیکر نزدیکترین ، لطفاً به www.giantfood.com مراجعه کنید.

* محدودیت های سنی در عکس های آنفولانزا در هر ایالت اعمال می شود. برای جزئیات بیشتر از داروساز خود بپرسید.

اخبار مرتبط  وودارک آمریکایی دیوید رودریگز ، EVP و CHRO را در Marriott International اضافه می کند ، و اسکات کولبرث ، رئیس جمهور و مدیر عامل در وودارک آمریکا ، به هیئت مدیره

درباره غذاهای غول پیکر
غذاهای غول پیکر مقر آن است لندور ، م. و 164 سوپر مارکت در آن فعالیت می کند ویرجینیا، مریلند، دلاور، و منطقه کلمبیا با تقریباً 20،000 همکار در 164 فروشگاه شامل 155 داروخانه تمام خدمت ، 82 بانک PNC با خدمات کامل و 24 مکان Starbucks قرار دارد. با وجود گزینه های انعطاف پذیر و راه حل های مناسب ، غول پیکر با تمام راه هایی که مصرف کنندگان شلوغ امروز می خواهند از آن استفاده کنند – چه در فروشگاه ، چه از طریق وانت غول پیکر یا تحویل خانه از Giant Delivers که به صورت مشترک در 157 مکان فروشگاه ارائه می دهد ، متناسب است. برای اطلاعات بیشتر در مورد غول ، به www.giantfood.com مراجعه کنید.

منبع غول غذا

لینک های مربوطه

https://giantfood.com