کنت کول همکاری با جوراب کین 11 را اعلام کرد

نیویورک، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – کنت کول و KANE 11 امروز از راه اندازی همکاری جوراب های بدون نمایش کامل مناسب در اندازه های کفش فردی خبر داد. این جوراب ها در هفت اندازه دقیق – 7 ، 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 12 و 13. عرضه می شوند. این مشارکت برای برجسته کردن هدف مشترک برندها از ترکیب نوآوری ، سبک و راحتی تأسیس شده است.

کنت کول لباس ، کفش و لوازم جانبی مدرن ، همه کاره و کاربردی ایجاد می کند که هدف آن ایجاد لباس روزانه بدون دردسر است. وقتی این جوراب ها با پرفروش ترین و کفش ورزشی کلاسیک لیام جفت شوند ، به سیستم راحتی نهایی تبدیل می شود. کفش ورزشی دارای یک کف پوش داخلی کاملاً کوسن و دارای روکش چرمی نرم است و خطوط آن براق و شیک است ، مناسب برای پوشیدن و بدون جورابهای نمایشی.

KANE 11 سریعترین شرکت جوراب در آمریکا است و با ایجاد یک استاندارد جدید مناسب با ایجاد جوراب در اندازه های دقیق کفش ، جوراب را متحول کرده است. بیشتر جوراب های مردانه در اندازه های گسترده مانند 9-13 یا یک اندازه متناسب با هم هستند. تناسب دقیق این موارد بدون ضمانت تضمین می کند که نخواهند افتاد و یا در انگشت پا قرار نمی گیرند و در جایی که شما می خواهید 24/7 باقی می مانند. تناسب کامل راحتی و کارایی بهینه را ارائه می دهد.

جوراب KANE 11 X کنت کول چهار تا بسته با یکی از هر رنگ – مشکی ، سفید ، دریایی و خاکستری است. خرده فروشی 4 بسته برای 42.50 دلار و اکنون به طور انحصاری در KennethCole.com موجود است.

درباره کنت کول تولیدات ، شرکت:
کنت کول یک طراح آمریکایی ، فعال اجتماعی و بینشگر است که معتقد است تجارت و انسان دوستانه به هم وابسته هستند. شرکت جهانی وی ، کنت کول پورودولشنس ، کفش ، لباس و لوازم جانبی مدرن ، کاربردی و همه کاره را برای سبک زندگی الهام بخش شهری تحت لیبل های Kenneth Cole New York ، Reaction Kenneth Cole و Unlisted ایجاد می کند ، و همچنین کفش هایی را با برچسب Gentle Souls فراهم می کند.

بیش از 35 سال پیش ، کنت کول از اشتیاق و پلت فرم نام تجاری منحصر به فرد خود استفاده کرد تا تأثیر معنی داری بر کمد افراد و همچنین جوامع نیازمند داشته باشد. امروز ، بنیاد کنت کول متعهد است تا با حمایت از بهداشت عمومی و آزادی های مدنی ، به جوامع نیازمند کمک کند.

درباره KANE 11:
KANE 11 معتقد است هیچ چیز مهمتر از راحتی نیست که کاملاً مناسب باشد ، خصوصاً وقتی پای شما می آید. جوراب مردانه و زنانه منحصراً به صورت خط در kane11.com در دسترس است.

پیتر هونسینگر
KANE 11
[email protected]
917-922-5777

کارولین پکر
کنت کول
[email protected]
212-373-5877

SOURCE KANE 11 جوراب

لینک های مربوطه

https://kane11.com/

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی را برای دیدن راحت توالت در شب توسعه می دهد (LST-1062)