InventHelp Inventor قسمت اصلی زینتی را برای جداول ایجاد می کند (ALL-1987)

پیتزبورگ، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم یک نوع جدید از محورها ایجاد کنم تا میهمانان را خوشحال کنم و مکالمات را سنگین تر کنم.” Forsyth ، Ga.، “بنابراین من کفش BALLROOM را اختراع کردم.”

این اختراع یک محور زینتی را برای زنده کردن یک جدول فراهم می کند. با انجام این کار ، گزینه ای بی نظیر برای وسایل تزئینی و دکوراسیون های سنتی ارائه می دهد. همچنین می تواند برای هدیه تولدها ، سالگردها ، عروسی ها ، روز ولنتاین ، روز مادر و سایر مناسبت ها گزینه هدیه ویژه ای فراهم کند. این اختراع دارای یک طراحی چشم نواز است که به راحتی نمایش داده می شود بنابراین برای خانواده ها و سالن های ضیافت ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  گزارش های مالی Spin Master Q2 2020 نتایج مالی

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی زیبا و خدادادی من می تواند فضای اضافه و ظاهری مجلل را فراهم کند.”

طرح اصلی به آتلانتا دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-ALL-1987 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  Mars، Incorporated قیمت گذاری 2.5 میلیارد دلار از یادداشت های ارشد را اعلام کرد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com