مخترعان InventHelp لوازم جانبی را برای شبیه سازی شیردهی با شیر مادر برای نوزادان ایجاد می کنند (CKL-1364)

پیتزبورگ، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – “یکی از دو مخترع از گفت:” دختر من نتوانسته است از نوه من شیر بخورد. ” شیکاگو ، ایل. “من فکر کردم باید راهی وجود داشته باشد که والدین غیر شیر ده بتوانند پیوند ویژه ای را که هنگام شیردهی رخ می دهد تجربه کنند ، بنابراین ما LI NIP را اختراع کردیم.”

اختراع موجود در انتظار ثبت اختراع ، روشی مؤثر برای شبیه سازی شیردهی با شیر مادر را فراهم می کند. با انجام این کار ، کودک می تواند ضربان قلب والدین را هنگام تغذیه شنیده و احساس کند. در نتیجه ، این راحتی را افزایش می دهد و می تواند تجربه پیوند بین والدین و فرزند را افزایش دهد. این اختراع دارای یک طراحی منحصر به فرد است که بسیار راحت و قابل استفاده است بنابراین برای مادران ، پدران و سایر مراقبان نوزادان و کودکان نوعی ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  Scholle IPN نام تجاری جدید شرکت را معرفی می کند

مخترعین طرح اختراع را شرح دادند. “طراحی ما نیاز به توسل به تغذیه بطری های سنتی را از بین می برد.”

طرح اصلی به شیکاگو دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CKL-1364 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  آموزش عالی Chartwells برنده جایزه بهترین مفهوم 2020 توسط مدیریت غذا شد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com