مخترعین InventHelp طراحی پیشرفته ای برای فن های سقفی (CNC-553)

پیتزبورگ، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – “یکی از دو مخترع ، گفت:” اجاره دهنده ها همیشه گزینه نصب دائمی پنکه سقفی را ندارند. ” شارلوت ، N.C. “ما فکر می کردیم بسیار عالی خواهد بود اگر راهی برای داشتن پنکه سقفی وجود داشته باشد بدون آن که بخواهیم بخاطر آن کار را انجام دهیم.

اختراع موجود در انتظار ثبت اختراع ، طراحی بهتری را برای طرفداران سقف فراهم می کند. با انجام این کار ، نیاز به نصب دائمی پنکه سقفی / لامپ روشنایی را برطرف می کند و این فن را قادر می سازد در صورت قطع برق ، عملکرد خود را ادامه دهد. در نتیجه ، راحتی ، راحتی و آرامش بیشتری به شما می بخشد. این اختراع دارای یک طراحی عملی است که به راحتی نصب و استفاده می شود بنابراین برای خانواده ها و آپارتمان ها ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و یک مدل نمونه در صورت درخواست در دسترس است.

اخبار مرتبط  نستله نتایج پیشنهاد مناقصه Aimmune Therapyics، Inc را اعلام کرد.

مخترعین طرح اختراع را شرح دادند. “طراحی ما یک گزینه پنکه سقفی ایمن و ساده را ارائه می دهد که به راحتی در هر مکانی نصب می شود.”

طرح اصلی به شارلوت دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CNC-553 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  Yardforce سری 60V با نام تجاری جدید خود را ارائه می دهد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com