Cansortium از افتتاح بیست و یکمین مرکز روان پزشکی ماری جوانا در فلوریدا خبر داد

میامی ، فلوریدا، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت Cansortium (“Cansortium” یا “شرکت”) (CSE: TIUM.U) ، (OTCQB: CNTMF) ارائه دهنده یکپارچه به صورت عمودی کانابیس با کیفیت عالی پزشکی که تحت برند Fluent operating فعالیت می کنند ، ادامه داد فلوریدا گسترش با 21 آگوست افتتاح بیست و یکمین فلوریدا دیسپنسر ، سومین سال 2020 آن

جدیدترین دیسپرس این شرکت در 1406 N. دانشگاه درایو واقع شده است ، چشمه مرجان ، فلوریدا، به راحتی در I-75 و Turnpike فلوریدا واقع شده است. 4200 فوت مربع سایت نخستین توزیع در کشور است چشمه های مرجانی، پنجمین شهر بزرگ در شهرستان برووارد. دیسپانسیون جدید بیش از 10 مایل با نزدیکترین مرکز توزیع بعدی فاصله دارد.

رئیس اجرائیه Cansortium نیل هاچبرگ خاطرنشان كرد: “ما همچنان به گسترش خود ادامه می دهیم فلوریدا شبکه دیسپنسر ، افزایش دسترسی به محصولات با کیفیت برتر شاهدانه حشیش برای بیماران ماری جوانا پزشکی در سراسر ایالت. در حال حاضر ما در حال هدف قرار دادن چهار توزیع کننده اضافی در سراسر هستیم فلوریدا طی چهار ماه آینده تا بتوانیم از جایگاه خود در این کشور سرمایه گذاری کنیم فلوریدا“”

مارک Fluent به طور مداوم در تلاش است تا استانداردی را برای کیفیت برتر ، محصولات کانابیس با فرمول مداوم تنظیم کند. هرکدام از شرکت ها فلوریدا dispensaries دارای مجموعه ای کامل از گل خشک و پریمیوم Fluent ، و کنسانتره ها و کارتریج های طیف کامل و همچنین کرم ها ، قطره ها ، کپسول ها و شیاف ها است. کلیه محصولات مسلط در شرکت فلوریدا دیسپرس ها از شاهدانه ای با کیفیت بالا استفاده می کنند که در شرکت تولید می شود ، فرآوری و بسته بندی می شود فلوریدا تسهیلات با رعایت دقیق فلوریدا آئین نامه. برای مصرف کنندگان ، توزیع کنندگان مدرن براق ، مهمان نوازی ، یک فضای حرفه ای و دلپذیر ، با اتاق های مشاوره خصوصی و کارکنان آگاه را فراهم می کنند که بیماران را در انتخاب محصولات مناسب و با دقت حفظ حریم خصوصی بیماران راهنمایی می کنند.

اخبار مرتبط  رستوران Pasta e Vino باسیلیکو در NewsBlaze از داستانهای میدان جنگ جمهوری مشروطه برخوردار است

برای داشتن لیست کاملی از مکانهای پخش کننده تسلط ، برنامه های فعلی تبلیغات و پاداش و ساعات کار ، یا کاوش در کل خط محصول Fluent و سفارش آنلاین برای تحویل خانه در هر نقطه فلوریدا، به https://getfluent.com/ مراجعه کنید.

درباره شرکت Cansortium

دفتر مرکزی در میامی، فلوریدا، و تحت نام تجاری Fluent operating فعالیت می کند ، Cansortium بر روی بالاترین کیفیت شرکت حشیش در ایالت فلوریدا ناشی از تعهد بی امان به تعالی عملیاتی از بذر تا فروش. Cansortium در هر یک از فعالیت های کشت ، فرآوری ، خرده فروشی و توزیع ، سودآوری بالایی را ایجاد کرده است ، نتیجه عملکرد موفقیت آمیز در صنعت کانابیس بسیار تنظیم شده است. بعلاوه فلوریدا، Cansortium به دنبال ایجاد ارزش سهامدار قابل توجه در بازارهای جذاب است تگزاس، میشیگان و پنسیلوانیا، جایی که این شرکت مجوزها را تأمین کرده و فعالیت خود را تأسیس کرده است.

اخبار مرتبط  خانواده راس در TTAB برنده می شود. دوچرخه های Ross Back هستند و Ross Bicycles LLC برنده تصمیم علامت تجاری ROSS شد.

سهام و ضمانت های مشترک شرکت Cansortium Inc. به ترتیب با نماد “TIUM.U” و “TIUM.WT.U” و در بازار VTC Venture تحت عنوان (OTCQB: CNTMF) به تجارت در CSE می پردازند. سرمایه گذاران می توانند افشای مالی فعلی و قیمت واقعی سطح 2 برای شرکت را از طریق سایت www.otcmarkets.com پیدا کنند.

اطلاعات به جلو

برخی از اطلاعات موجود در این نسخه خبری ممکن است اطلاعات آینده نگر باشد. در بعضی موارد ، اما نه لزوماً در همه موارد ، اطلاعات آینده نگر با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه” ، “اهداف” ، “انتظار” یا “انتظار نمی رود” ، “مورد انتظار” است. ، “فرصتی وجود دارد” ، “موقعیت یابی شده است” ، “تخمین می زند” ، “قصد دارد” ، “فرض می کند” ، “پیش بینی می کند” یا “پیش بینی نمی کند” یا “ایمان می آورد” یا تغییراتی از چنین کلمات و عبارات یا بیانگر اعمال خاص است. ، رویدادها یا نتایج “ممکن” ، “می تواند” ، “می توان” ، “ممکن” ، “خواست” یا “گرفته می شوند” ، “رخ می دهند” یا “به دست می آیند”. علاوه بر این ، هر جمله ای که به انتظارات ، پیش بینی ها یا سایر توصیفات رویدادها یا شرایط آینده مربوط باشد ، حاوی اطلاعات آینده نگر است. اظهارات حاوی اطلاعات آینده نگر ، واقعیتهای تاریخی نیستند ، بلکه در عوض بیانگر انتظارات ، برآوردها و پیش بینی های مدیریت در مورد رویدادهای آینده هستند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor بخاری پیشرفته را توسعه می دهد (ALL-2017)

اطلاعات رو به جلو لزوماً مبتنی بر تعدادی از نظرات ، فرضیات و برآوردها است که ، هرچند که شرکت از تاریخ انتشار این خبر منطقی تلقی شود ، در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، فرضیات و عوامل دیگری است که ممکن است باعث شود. نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها که از نظر مادی متفاوت از اطلاعاتی هستند که توسط چنین اطلاعاتی آینده نگرانه بیان شده و یا دلالت دارند ، از جمله اما محدود به عوامل توصیف شده در اسناد عمومی شرکت موجود در www.sedar.com نیستند. این عوامل برای نشان دادن لیست کاملی از عواملی که می توانند در شرکت تأثیرگذارند ، نیست. با این حال ، این عوامل باید با دقت در نظر گرفته شود. نمی توان اطمینان داد که چنین برآوردها و فرضیات صحیح خواهند بود. بیانیه های آینده نگر در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این خبر ساخته شده است و شرکت صریحاً از هرگونه تعهد برای به روزرسانی یا تغییر اظهارات حاوی هرگونه اطلاعات آینده نگر یا عوامل یا فرضیات اساسی در مورد آنها صرف نظر می کند. نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، به استثنای آنچه در قانون تصریح شده است.

SOURCE Cansortium Inc

لینک های مربوطه

https://www.getfluent.com/