CPSC هشدار می دهد مصرف کنندگان هنگام استفاده از ژنراتورهای قابل حمل به عنوان دو طوفان قدرتمند به خلیج مکزیک احتیاط کنند.

واشنگتن، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – https://www.cpsc.gov/Newsroom/News-Releases/2020/CPSC-Warns-Consumers-to-Take-Precautions-When-Using-Portable-Generators-as-Two-Powerful-Storms -Churn-Toward-the-Gulf-Mexico

کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) در حال هشدار به مصرف کنندگان است تا با توجه به احتیاط دو طوفان خطرناک ، اقدامات احتیاطی را انجام دهند. خلیج مکزیک. CPSC هشدار می دهد که هنگامی که قدرتشان در اثر طوفان ها خاموش شد ، مصرف کنندگان باید بسیار مراقب باشند ، زیرا خطر مسمومیت با مونوکسید کربن (CO) و آتش افزایش می یابد.

خانواده خود را ایمن نگه دارید.

  • با خیال راحت از ژنراتورهای گاز قابل حمل استفاده کنید. خواندن برچسب بر روی ژنراتور و دفترچه راهنمای مالک قبل از استفاده.
  • در صورت از دست دادن قدرت ، از ژنراتور خود استفاده کنید خارج از خانه شما فقطحداقل 20 فوت از خانه شما.
  • هرگز از یک ژنراتور در داخل خانه ، گاراژ یا ریخته استفاده نکنید. مونوکسید کربن از ژنراتورها سمی است و می تواند شما را در عرض چند دقیقه از بین ببرد. CO “قاتل نامرئی” نامیده می شود زیرا شما نمی توانید آن را ببینید یا بو کنید.
  • حتماً آلارم CO را در خانه خود دارید.
  • حتماً آلارم دود کار دارید. باتری ها را بررسی کنید!
اخبار مرتبط  جنوب شرقی میلز به بانک های مواد غذایی محلی و سازمان های جامعه در سراسر کشور اهدا می کند

با توجه به بیماری همه گیر فعلی ، آژانس مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) گفته اند که شما ممکن است نیاز به تنظیم هرگونه اقدامات آمادگی ، بر اساس آخرین دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی از CDC و مقامات محلی شما

اگر شما باید تخلیه شوید ، CDC توصیه می کند وسایل اضافی دیگری مانند روکش صورت ، پارچه ضد عفونی کننده دست و مواد تمیز کننده را در دست داشته باشید تا از شیوع ویروس ها در پناهگاه جلوگیری کنید. CPSC به مصرف کنندگان یادآوری می کند که کلیه محصولات تمیز کننده و داروها را از دسترس کودکان دور نگه داشته و آنها را در ظروف اصلی کودک مقاوم در محل تخلیه خود نگه دارید.

اخبار مرتبط  شرکتی مستقر در کالیفرنیا با کت و شلوار Class-Action که ادعا می کند برچسب گذاری نادرست بر روی محصولات خود را ادعا کرده است.

آماده و ایمن باشید.

منابع CPSC:

مرکز ایمنی مونوکسید کربن
پیوند به پوستر NSN

سخنگوی CPSC برای مصاحبه قبل یا بعد از طوفان در مورد این و سایر نکات ایمنی در دسترس است. با دفتر ارتباطات CPSC با شماره 301-504-7908 تماس بگیرید.

درباره CPSC ایالات متحده
کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) وظیفه محافظت از مردم در برابر خطرات غیر منطقی از صدمات یا مرگ ناشی از استفاده هزاران نوع از محصولات مصرفی را بر عهده دارد. مرگ و میر ، صدمات و صدمات ناشی از حوادث کالاهای مصرفی بیش از آن را برای ملت هزینه کرد 1 تریلیون دلار سالانه کار CPSC برای اطمینان از ایمنی محصولات مصرفی در 40 سال گذشته به کاهش در میزان مرگ و میر و صدمات ناشی از محصولات مصرفی کمک کرده است.

اخبار مرتبط  امیدهای سال نو ... با مد جدید LC Waikiki سال نو مبارک

قانون فدرال هر شخصی را از فروش محصولات منوط به فراخوان داوطلبانه عمومی از طرف یک تولید کننده یا یک فراخوان اجباری که به دستور کمیسیون صادر می کند ، ممنوع می کند.

برای اطلاعات نجات:

شماره انتشار: 20-170

منبع کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.cpsc.gov