InventHelp Inventor لوازم جانبی محافظ آشپزخانه برای مارینادها (SUU-612) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – مخترع از سوانسی ، ایل.، NO MESS MARINADE را توسعه داده است ، دستگاهی که به افراد امکان می دهد مواد غذایی موجود در کوره را به روشی بهداشتی تر مرتب کنند.

“من عاشق گریل کردن هستم ، اما وقتی خارج از خانه هستم ، خودم را پیدا می کنم که دائماً سعی می کنم اشکالات یا مگس ها را از ورود به ماریناد من حفظ نکنم. با اختراع خودم ، این دیگر نگرانی نخواهد بود. گفت مخترع. ثبت اختراع در انتظار NO MESS MARINADE از مارینادها و مسواک زدن ها در برابر حشرات مزاحم و اشیاء خارجی محافظت می کند. به نوبه خود ، این شرایط بهداشتی هنگام پخت و پز را بهبود می بخشد. این لوازم جانبی برای ضمیمه و حذف ساده است. همچنین از لحاظ وزن و جمع و جور برای ذخیره سازی آسان و حمل و نقل آسان است. علاوه بر این ، آن را به یک طراحی ماشین ظرفشویی ایمن و قابل استفاده مجدد ارائه می دهد. این لوازم جانبی پخت و پز با دوام ممکن است برای افرادی که اغلب در خارج از منزل کباب می کنند یک هدیه ایده آل باشد. این محصول در اشکال مختلف ، اندازه و رنگ های مختلف تولید می شود.

اخبار مرتبط  در طول گرسنگی ترین سال تاریخ معاصر ، به کودکان خوراک تعطیلات گرسنگی برای خانواده های سراسر ملت منتقل نکنید

طرح اصلی به سنت لوئیس دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-SUU-612 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth Street را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  تماس با لنزهای بازار با ارزش 10.2 میلیارد دلار تا سال 2025

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید