مزرعه های Perdue که به عنوان بهترین کارفرمایان دولت در سال 2020 “Forbes” نامگذاری شده اند

مدیرعامل گفت: “به عنوان شرکتی که امسال 100 سال مشغول کسب و کار است جشن می گیرد ، این شناخت از فوربز بازتابی از تعهد چند دهه ما برای اطمینان از ارائه یک فرهنگ کاری ایمن و فراگیر است که به همکاران ما می تواند موفق باشند.” روز رندی. “همانطور که از تلاشهای مداوم ما برای حمایت و حمایت از همکاران ما در سراسر بیماری همه گیر COVID-19 مشهود است ، ما همچنان متعهد می شویم که آنها همچنان به عنوان قهرمانان خط مقدم در زنجیره تأمین مواد غذایی در آمریکا فعالیت کنند.”

این تحقیق شامل شرکت هایی از 25 بخش صنعت مختلف است. 307 شرکت رتبه بندی شده در بین کارفرمایان برتر به عنوان “بهترین کارفرمایان ایالات متحده با بهترین سرمایه در سال 2020” اهدا شدند.

از کارمندان خواسته شد تا با استفاده از نمونه گسترده ای از نیروی کار در ایالات متحده ، میزان تمایل خود را برای توصیه به کارفرمایان خود به دوستان و خانواده ارزیابی کنند. فوربس همچنین از شرکت کنندگان خواست تا سایر کارفرمایان را در صنایع مربوطه ارزیابی کنند که از نظر مثبت یا منفی از آنها برجسته است. علاوه بر این ، از کارمندان سؤالاتی در مورد مباحث مربوط به کار از جمله شرایط کار ، حقوق ، پتانسیل توسعه و تصویر شرکت در مورد کارفرمای فعلی خود پرسیده شد. برای مشاهده لیست Forbes ، اینجا را کلیک کنید.

اخبار مرتبط  پریما باریستا در حال بالا بردن نوار دوستداران قهوه یخ زده است

این سومین تشخیص متمرکز وابسته برای مزرعه های Perdue در این ماه است. اخیراً ، این شرکت برای پاسخگویی به COVID-19 ، جایزه Silver Stevie® را برای باارزش ترین کارفرما دریافت کرد ، که افتخار کمک های افراد HR ، تیم ها و کل سازمان هایی را که در طی ماه های گذشته با شجاعت کار کرده اند برای حفظ امنیت ، سالم بودن کارمندان ، شاغل ، پرداخت شده و مطلع. علاوه بر این ، هجده تسهیلات مزرعه Perdue جوایز شورای ایمنی و بهداشت مشترک صنعت را به دلیل پیاده سازی مداوم و ابتکاری و مؤثر در فرآیندهای بهداشت و ایمنی در محیط کار ، به دست آوردند و این شرکت را به عنوان رهبر ایمنی در محیط کار در صنعت طیور بدست آورد. در ژانویه ، این شرکت برای دومین سال پیاپی توسط Forbes به عنوان “بهترین کارفرما برای تنوع” شناخته شد.

اخبار مرتبط  مولی لانگنشتاین به مدیر عامل و رئیس FAS Chico معرفی شد

درباره مزارع Perdue
ما یک شرکت خانوادگی ، متعلق به خانواده چهارم ، شرکت مواد غذایی و کشاورزی ایالات متحده هستیم. ما با اعتقاد ما به مواد غذایی و کشاورزی مسئول ، ما از طریق انتخاب قابل اعتماد در محصولات و خدمات ، مصرف کنندگان ، مشتریان و کشاورزان را توانمند می کنیم.

اخبار مرتبط  HiPhi از همکاری با Givaudan برای توسعه رایحه های منحصر به فرد پردازنده خبر داد

PERDUE® نام تجاری مارک شماره یک مرغ تازه در ایالات متحده است و این شرکت پیشرو در زمینه تولید مرغ ارگانیک در ایالات متحده است و Perdue AgriBusiness یک شرکت بین المللی محصولات و خدمات کشاورزی است. اکنون در سال صد ساله ما ، مسیر پیشرفت ما بهتر شده است نه فقط بزرگتر. ما هرگز از مواد مخدر برای پیشرفت رشد در پرورش مرغ و دام استفاده نمی کنیم و به طور جدی برنامه های رفاه حیوانات خود را پیش می بریم. مارک های ما در مرغ های بدون آنتی بیوتیک ، بوقلمون و گوشت خوک و مرغ ارگانیک دارای مجوز USDA رهبر هستند. اطلاعات بیشتر در شرکت های بزرگ.perduefarms.com.

منابع مزارع معاصر