آیا میخ را انجام می دهید؟ اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از کرم زنگ مشاهده کنید

سائو پائولو ، 24 اوت 2020 / PRNewswire / – هیچ کس انتظار ندارد که رفتن به مانیکور یا انجام ناخن های خودشان به یک سردرد تبدیل شود ، درست است؟ چه در سالن و چه در خانه ، مهم است که در این زمان اقدامات احتیاطی خاصی انجام شود تا بیماری به دست نیاید و در نتیجه از سلامت و زیبایی زیبایی ناخن ها اطمینان حاصل شود.

به گفته دکتر بیانکا بورگو (CRM ES 11734) ، مواد مورد استفاده در مانیکور و پدیکور ، شرورهای بسیار خوبی برای انتقال بیماری هایی مانند میکوز و درماتیت هستند. اشیاء استفاده مشترک ، مانند انبردست ، قیچی ، پرونده ، حوله و حتی مینای دندان ، اگر به طور صحیح ضدعفونی و ضد عفونی نشوند ، ممکن است قبلاً با ناخن آلوده تماس داشته باشند.

اخبار مرتبط  شرکت آب پریمو نتایج سه ماهه اول سال 2020 را اعلام کرد

پزشك توضیح می دهد: “اونیكومایكوز ، نام فنی كرم حلقوی ناخن ، بیماری است كه توسط قارچها منتقل می شود. یک جایگزین علاوه بر مراقبت از استفاده مداوم از لاک ناخن ، استفاده از کیت مانیکور شخصی است. در صورت استفاده بیش از حد ، آنها ناخن ها را تضعیف می کنند ، زیرا اجزای شیمیایی دارند که آنها را می پوشند. “توصیه این است که حداقل یک هفته در ماه آنها را در طبیعت بگذارید تا بهبود پیدا کنند.”

اگر ناخن های شما هنوز به قارچ های میکوز آلوده هستند ، نگران نباشید. بورگو می گوید: “این یک درمان طولانی است ، اما در قالب های مختلف داروهای ضد قارچ در داروهای مختلفی وجود دارد. یک متخصص حرفه ای ایده آل برای هر مورد را نشان می دهد.” Loceryl® یک داروی مینا است که با یک یا دو بارگیری در هفته ، به ناخن نفوذ می کند تا به محل عفونت برسد و قارچ های میکوتی را از بین ببرد.

اخبار مرتبط  ثبت اختراع جدید Flirtey برای تحویل هواپیماهای بدون سرنشین ابزاری است

Loceryl® مینا (آمورولفین هیدروکلراید) برای درمان میکوز ناخن (اونیکومایکوزیس) نشان داده شده است. MS Reg 1.2916.0036. GALDERMA BRASIL LTDA./LOCERYLESM-MB01_20/SAC: 0800-155552. مینا LOCERYL® یک دارو است. استفاده از آن ممکن است خطرات ایجاد کند. پزشک و داروساز را جستجو کنید. BULA را بخوانید. در صورت حضور در جمع شخصیتها ، یک دکتر باید مشاوره شود.

اخبار مرتبط  بنیاد هوم دپوت تعهدات پاسخگویی در برابر حوادث را به 4 میلیون دلار برای کمک بیشتر به جوامع آسیب دیده از طوفان لورا افزایش می دهد

درباره گالدرما
گالدرما ، بزرگترین شرکت مستقل جهانی پوست در جهان ، در سال 1981 ایجاد شد و هم اکنون در بیش از 100 کشور جهان وجود دارد. این شرکت با دارا بودن پرتفوی گسترده ای از داروهای بدون نسخه ، راه حل های زیبایی و مصرف کننده ، با متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان همکاری می کند تا در طول زندگی نیازهای بهداشتی پوست را برآورده کند. گالدرما پیشرو در تحقیق و توسعه راه حل های علمی تعریف شده و از نظر بالینی برای پوست است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.galderma.com مراجعه نمایید.

منبع گالدرما

لینک های مربوطه

https://www.galderma.com

منبع گالدرما