InventHelp Inventor قاب تصویر بهبود یافته را برای آویز سطح (CLM-470) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من متنفرم وقتی که قاب عکس ها سطح نیستند و من در نهایت ایجاد چندین سوراخ در دیوار سعی می کنم آن را به صورت مستقیم آویزان کنم.” کلمبوس ، اوهایو. “من فکر کردم که می تواند یک روش کارآمد تر برای آویز کردن یک قاب وجود داشته باشد ، بنابراین LEVEL UP را اختراع کردم.”

اخبار مرتبط  شرکت JBT سود سهام سه ماهه را اعلام کرد

این اختراع تضمین می کند که قاب عکس به شکلی آویزان است. با انجام این کار ، نیاز به یافتن و استفاده از یک سطح سنتی را از بین می برد. در نتیجه باعث افزایش راحتی می شود و از نمایش کج قاب جلوگیری می کند. این اختراع دارای یک طراحی عملی است که کاربرد آن آسان است ، بنابراین برای خانواده ها ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  شرکای OPPO با استعداد الهام بخش امارات متحده عربی برای راه اندازی یافتن کمپین بیشتر

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من باعث صرفه جویی در وقت می شود و این امکان را به شما می دهد که هر بار به راحتی سطح قاب را آویزان کنید.”

طرح اصلی به کلمبوس دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CLM-470 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth Street را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  ALA Inducts Sy Gerber در تالار مشاهیر روشنایی

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com