InventHelp Inventor قاب تصویر بهبود یافته را برای آویز سطح (CLM-470) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من متنفرم وقتی که قاب عکس ها سطح نیستند و من در نهایت ایجاد چندین سوراخ در دیوار سعی می کنم آن را به صورت مستقیم آویزان کنم.” کلمبوس ، اوهایو. “من فکر کردم که می تواند یک روش کارآمد تر برای آویز کردن یک قاب وجود داشته باشد ، بنابراین LEVEL UP را اختراع کردم.”

اخبار مرتبط  هنگامی که بهترین کره های گردو و میله های پروتئین با هم برخورد می کنند

این اختراع تضمین می کند که قاب عکس به شکلی آویزان است. با انجام این کار ، نیاز به یافتن و استفاده از یک سطح سنتی را از بین می برد. در نتیجه باعث افزایش راحتی می شود و از نمایش کج قاب جلوگیری می کند. این اختراع دارای یک طراحی عملی است که کاربرد آن آسان است ، بنابراین برای خانواده ها ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  رئیس جمهور کامل قطب نما ، مارک نش بعد از 35 سال بازنشسته شد

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من باعث صرفه جویی در وقت می شود و این امکان را به شما می دهد که هر بار به راحتی سطح قاب را آویزان کنید.”

طرح اصلی به کلمبوس دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CLM-470 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth Street را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  Lumineers "کلرادو بازگشت می دهد" رویداد پخش زنده بیش از 600،000 دلار برای کارگران رستوران کلرادو / انجمن موسیقی ملی

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com