InventHelp Inventor لباس راحتی اصلاح شده را برای راحتی راحت تر (MTN-3485) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – مخترع گفت: “من از پوشیدن لباس زیر ناراحت کننده و محدود کننده خسته شده ام.” برونکس ، N.Y. “من فکر کردم که می تواند یک طراحی انعطاف پذیرتر وجود داشته باشد ، بنابراین SPANTIES را اختراع کردم.”

این اختراع یک لباس زیر راحت تر برای لباس پوشان ارائه می دهد. با انجام این کار ، امکان حرکت آزاد در سرتاسر مناطق جلوی و پوسته فراهم می شود. همچنین می تواند ضمن مشارکت در اعمال صمیمی مختلف ، احساس صمیمیت بیشتری را ایجاد کند و ممکن است از پوشاننده در برابر بیماری های مقاربتی محافظت کند. این اختراع دارای یک طراحی منحصر به فرد است که قابلیت قرارگیری و پوشیدن آن بسیار آسان است ، بنابراین برای آقایان و خانم ها ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  DYNAMICS، LLC از انتشار Go4Me2.com با تحویل رایگان Doorstep برای موارد ضروری از خرده فروشان برتر خبر داد

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من راحتی و حرکتی اضافی را فراهم می کند ، به خصوص هنگام انجام فعالیت های صمیمی.”

طرح اصلی به منهتن دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بخش 19-MTN-3485 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  سرآشپز ربکا لنگ در جشن مادر در نکاتی در تلویزیون

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com