Toptal “دفترچه ناگهان از راه دور” ، یک راهنمای جامع برای کار از راه دور را راه اندازی می کند

نیویورک، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – برای کمک به شرکت ها در استفاده از این زمان بی سابقه ، Toptal ، بزرگترین شرکت کاملاً از راه دور در جهان ، امروز اعلام کرد از راه اندازی Playbook ناگهان از راه دور: دفترچه بازی برای حفظ محیط کار از راه دور در سطح سازمانی ، یک راهنمای جامع طراحی شده برای کمک به شرکت ها و کارمندان برای مدیریت کار از راه دور.

موجود در Toptal سایت اینترنتی، دفترچه بازی به روش و روش توصیف می کند که چگونه شرکت ها می توانند یک نیروی کار موفق و پررونق از راه دور موفق و توسعه دهند. مباحث تحت پوشش شامل همه چیز از نحوه مدیریت منابع انسانی و بهترین شیوه های امنیتی گرفته تا مؤثرترین ابزارهایی که باعث ایجاد ارتباط و بهره وری می شوند. کتاب بازی همچنین به موضوع مهم چگونگی ایجاد یک فرهنگ پر رونق در یک تیم کاملاً توزیع شده ، از جمله رفتارها و اقدامات لازم برای پرورش محیطی مبتنی بر اعتماد و مسئولیت پذیری می پردازد. در سراسر playbook یک سری پادکست با رهبران اجرایی Toptal تعبیه شده است که دیدگاه های شخصی و توصیه هایی درباره کار از راه دور ارائه می دهند.

اخبار مرتبط  توافق توزیع کننده امضای Polygiene و TK-Domashniy Tekstyl

به عنوان یک نیروی کار کاملاً توزیع شده برای بیش از یک دهه ، تخصص مهم Toptal می تواند به سازمان هایی که با یک واقعیت جدید و چالش برانگیز و کسانی که برای آینده برنامه ریزی می کنند ، کمک کند. شرکت ها نمی توانند ریسک انجام کار را برای ماه ها ، ربع ها یا سال ها تحمل کنند. با آمادگی برای همه گیری های بعدی یا سایر اختلالات بزرگ ، شرکت ها کاملاً طبیعی به دور از دفتر و به سمت نیروی کار توزیع شده منتقل می شوند.

اخبار مرتبط  BDR نگاه عمیقی به برنامه های آموزشی به روز شده 2021 می دهد

“دنیای تجارت در حال حاضر به هدایت انتقادی نیاز دارد. Toptal یک دهه را صرف پیشگام کردن معنای بودن یک شرکت کاملاً از راه دور کرده است. درسهایی که ما آموخته ایم – در مورد فناوری ، بهره وری ، فرهنگ ، و به سادگی ایجاد کار در زمانی که هیچ دفتر در آن نیست. همه – می توانند به عنوان نقشه راه برای هر دو شرکت و کارمندانی که خود را ناگهان از راه دور پیدا می کنند ، خدمت کنند. ” تاسو دو والمدیر عامل شرکت Toptal. “با آن تجربه – و روابط ما با برجسته ترین متخصصان صنعت در این زمینه – ما در موقعیت منحصر به فردی قرار داریم تا به مشاغل در همه ابعاد کمک کنیم ارزش و مزایای نیروی کار توزیع شده را در این زمانهای متغیر درک کنند.”

اخبار مرتبط  Yadea با چندین فروشگاه پرچمدار جدید به بازارهای سوئیس و آمریکای لاتین می رسد

Toptal قصد دارد تا در هفته های آینده محتوای اضافی را اعلام کند تا شرکت های مختلف از سراسر جهان به کمک تغییر ناگهانی در محیط کار حرکت کنند.

درباره Toptal
Toptal یک شبکه نخبه از استعدادهای برتر جهان در زمینه تجارت ، طراحی و فناوری است که شرکتها را قادر می سازد تیم های خود را در صورت تقاضا مقیاس کنند. Toptal به بیش از 10،000 مشتری ، از جمله بسیاری از شرکت های Fortune 500 ، با ارائه تخصص و راه حل های کلاس جهانی با نرخ موفقیت بی نظیر ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.toptal.com.

مخاطب:
مایک لیتوین
[email protected]

منبع Toptal

لینک های مربوطه

http://www.toptal.com

پاسخی بگذارید