Khiron بسترهای نرم افزاری آموزش الکترونیکی حشیش پزشکی را به بازار انگلستان گسترش می دهد

  • پزشکان انگلستان از طریق مشارکت خیرون با انجمن پزشکان پزشکان حشیش پزشکی (“MCCS”) ، آموزش حشیش پزشکی را دریافت می کنند ، Q3 2020 موثر
  • دسترسی به پلتفرم یادگیری مبتنی بر ابر در سطح جهانی Khiron که در حال حاضر در دانشگاه ها و موسسات فعال است گسترش می یابد آمریکای لاتین
  • MCCS یک سازمان مستقل و سرپرست پزشک است که هدایت مکالمه حشیش پزشکی در انگلستان را به عهده دارد
  • این برنامه شامل دسترسی به ماژول های یادگیری الکترونیکی Khiron برای کمک به پزشکان در تجویز شاهدانه پزشکی برای شرایط اولویت از جمله درد مزمن ، اضطراب ، سرطان و صرع است.
  • این برنامه دانش حشیش پزشکی را برای پزشکان شرکت کننده در پروژه بیست21 ، بزرگترین رجیستری کانابیس پزشکی انگلیس تسریع می کند
  • پیش بینی می شود تا سال 2024 ، بازار حشیش پزشکی انگلستان نزدیک به 1 میلیارد پوند ارزش داشته باشد ، و تقریباً 340،000 بیمار فعال را خدمت می کند (منبع: Prohibition Partners)

تورنتو، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – Coron. Science Life Khiron (“Khiron” یا “Company”) (TSXV: KHRN) ، (OTCQX: KHRNF) ، (فرانکفورت: A2JMZC) ، یک رهبر کانابیس عمودی یکپارچه با عملیات هسته ای در آمریکای لاتین و اروپا، اعلام كرد كه با انجمن پزشكان پزشكان حاملگی (“MCCS”) ، یك سازمان مستقل و تحت نظارت پزشكان در انگلستان توافق نامه ای امضا كرده است. براساس این توافق نامه ، خیرون دانش و آموزش حشیش پزشکی را از طریق بستر یادگیری مبتنی بر ابر خود به پزشکان شرکت کننده در سراسر کشور ارائه می دهد انگلستان. این توافقنامه بلافاصله مؤثر است ، با اولین ماژول های آموزشی در Q3 ، 2020.

“آموزش پزشك همچنان يك مأموريت اساسي براي خيرون است. از طريق همكاري با MCCS ، برنامه يادگيري الكترونيكي ما و تيم پزشكي با تجربه و زيادي ، هم اكنون دانش موفق پزشكانه شاهدانه ما را به پزشكان انگلستان مي رسانند تا آنها به نوبه خود بتوانند نيازهاي بيمار را بهتر برآورده كنند. عدم آموزش پزشك در رشد بازار حشیش پزشکی انگلستان مفقود شده است و ما خوشحالیم كه برای كمك به جامعه پزشکی برای رفع این موانع شركت می كنیم. ” Tejinder Virkرئیس جمهور خیرون اروپا.

اخبار مرتبط  شرکت تابعه TLED ، Curtis Mathes Grow Lights ، Inc. تحقیقات را با شیمیدان تحلیلی مشهور جهان گسترش می دهد

برنامه حشیش پزشکی خیرون با دوره های آنلاین برای شرکت کنندگان MCCS در Q3 ، 2020 آغاز می شود و پزشکان را در انگلستان با ملاحظات خاص نظارتی ، شواهد و تحقیقات بالینی ، تعامل ایمنی و دارویی ، موارد بالینی و توصیه های عملی را برای رفع نیازهای بیمار در شرایطی که آغاز می شود ، آغاز می کند. شامل درد مزمن ، اضطراب ، سرطان و صرع است. پزشکان شرکت کننده در این برنامه همچنین عضو پروژه بیست21 ، پیشرو در زمینه ثبت حشیش پزشکی در انگلستان هستند. Khiron ارائه دهنده انحصاری حشیش پزشکی LatAm در این پروژه است.

که در نوامبر 2018 براساس گزارش Prohibition Partners UK UK ، بریتانیا شاهد حشیش پزشکی قانونی بوده و فرصتی را برای ایجاد و تأثیر مثبت بر زندگی جمعیت بیش از 66 میلیون نفری فراهم کرده است. فرصت بازار انگلیس همچنان بزرگ است ، و بیش از 1.4 میلیون نفر در انگلیس از کانابیس “خیابانی” برای درد مزمن به تنهایی استفاده می کنند (منبع: ممنوعیت مشارکت) ، و انتظار می رود با افزایش دسترسی به شاهدانه پزشکی ، تعداد اسکریپت ها افزایش یابد و پزشکان دریافت کنند. آموزش بیشتر در مورد برنامه های کاربردی مناسب پیش بینی می شود تا سال 2024 ، بازار حشیش پزشکی بریتانیا به ارزش تقریبی 1 میلیارد پوند ارزش داشته باشد ، و تقریباً 340،000 بیمار فعال را سرویس می کند (منبع: Prohibition Partners)

وی گفت: “ما می دانیم که آموزش در کمک به پزشکان برای تجویز داروهای حشیش سالم و مؤثر در شرایط خاص بسیار مهم است. همکاری با Khiron برای MCCS بسیار ارزشمند است که به اعضای ما اجازه می دهد تا به اعضای خود برای همکاری با پلت فرم یادگیری الکترونیکی معتبر در سطح جهانی برای اطلاع رسانی به پزشکان و بهبود آنها اقدام کنند. کیفیت زندگی بیمار انگلیس از طریق شاهدانه پزشکی است. ” مایک بارنز، صندلی ، انجمن پزشکان متخصص سرطان حشیش.

اخبار مرتبط  طراحی EC با نام تجاری لوازم التحریر kikki.K به دست می آورد

در باره انجمن پزشکان حشیش پزشکی
انجمن پزشکان کانابیس کانابیس پزشکی یک سازمان غیرانتفاعی است که به پزشکان این امکان را می دهد تا دانش عملی را به اشتراک بگذارند ، راهنمایی های شفاف و مستقلی ایجاد کنند و به عنوان پزشکان این بخش گفتگو را هدایت کنند.

هرچه پزشکان بیشتر و بیشتر شروع به تجویز حشیش پزشکی برای بیماران خود می کنند ، جامعه یک شبکه محرمانه و مستقل را برای پزشکان فراهم می کند تا تجارب خود را در مشاوره بیمار ، تجویز ، دسترسی به محصولات و درمان ها ، تحقیقات و شواهد به اشتراک بگذارند. اعضای جامعه به اطلاعات بیشتر از جمله دستورالعمل ها ، یک شبکه پشتیبانی آنلاین ایمن و تخفیف در آموزش ها و رویدادها دسترسی دارند. انجمن پزشکان پزشکی کانابیس پزشکی یک شرکت با علاقه جامعه است.

بازدید کنید: https://www.ukmccs.org

درباره شرکت زندگی علوم خیرون
Khiron یک شرکت کانابیس پزشکی و CPG به صورت عمودی یکپارچه است که دارای فعالیت های اساسی در آن است آمریکای لاتین، و فعالیت عملیاتی در اروپا و آمریکای شمالی Khiron پیشرو در شرکت حشیش در کشور است کلمبیا و اولین شرکت مجاز در کلمبیا برای کشت ، تولید ، توزیع داخلی و صادرات بین المللی محصولات کانابیس پزشکی THC کم و زیاد. شرکت در شرکت حضور دارد مکزیک، پرو، اروگوئه، برزیل، بریتانیا، اسپانیا و آلمان، از آنجا که موقعیتی برای شروع فروش حشیش پزشکی است.

Khiron با بهره گیری از مزیت حرکت اول خود و رویکرد بیمار محور ، Khiron ترکیبی از تخصص علمی جهانی ، نوآوری محصول ، زیرساخت های کشاورزی ، کلینیک های پزشکی کاملاً متعلق به پزشک و برنامه های آموزش آنلاین پزشک برای هدایت نسخه و وفاداری به برند برای رفع اولویت های پزشکی است. واحد بهزیستی آن نخستین مارک مراقبت از پوست CBD با نام تجاری را در کشور راه اندازی کرد کلمبیا، با KuidaTM در حال حاضر در حوزه های قضایی متعدد در آمریکای لاتین، ایالات متحده و انگلیس. این شرکت توسط بنیانگذار و مدیر اجرایی اداره می شود ، آلوارو تورسبه همراه تیم اجرایی با تجربه و متنوع و هیئت مدیره.

اخبار مرتبط  جیسون تورچین ، وکیل اجاق گاز ، درگیر مشاورین اقدام صنفی است که شامل انفجار اجاق گاز فشار دیگ بخار شده

از Khiron به صورت آنلاین در invest.khiron.ca و در Instagramkhironlife بازدید کنید.

یادداشتهای احتیاطی

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی “اطلاعات آینده نگر” و “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون قابل اجرا برای اوراق بهادار باشد. تمام اطلاعات موجود در اینجا که ماهیت تاریخی ندارند ممکن است اطلاعات آینده نگر باشد. خیرون هیچگونه مسئولیتی در قبال اظهارنظر در مورد تحلیل ها ، انتظارات یا اظهارات شخص ثالث در مورد Khiron ، اوراق بهادار آن یا نتایج مالی یا عملیاتی (بر حسب کاربرد) ندارد. اگرچه خیرون معتقد است كه انتظارات منعكس شده در بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی معقول است ، اما چنین بیانیه های آینده نگر مبتنی بر انتظارات ، عوامل و مفروضات مربوط به رویدادهای آینده است كه ممكن است نادرست باشد و در معرض خطرات و ابهامات بی شماری باشد. برخی از این موارد خارج از کنترل خیرون است ، از جمله عوامل خطر مورد بحث در فرم اطلاعات سالیانه خیرون که در پروفایل SEDAR Khiron در www.sedar.com موجود است. اطلاعات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی صریحاً با این بیانیه احتیاط واجد شرایط است و از تاریخ این مقاله ساخته می شود. Khiron هر گونه قصد را رد می کند و هیچگونه مسئولیت و مسئولیتی ندارد ، مگر آنکه طبق قانون مقرر شود ، هرگونه اطلاعات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در نتیجه آینده و چه موارد دیگری را به روز کند یا تجدید نظر کند.

نه TSXV و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های TSXV تعریف شده است) مسئولیت کفایت یا صحت این انتشار مطبوعات را نمی پذیرد.

منبع منابع زندگی خیرون

لینک های مربوطه

https://www.khiron.ca/fa/home