Bond Pet Foods اولین پروتئین مرغ بدون حیوانات در جهان را برای تغذیه سگ و گربه در جهان توسعه می دهد

باند با استفاده از یک فرآیند تولید اختصاصی که در مقایسه با کشاورزی معمولی انسانی تر و پایدارتر است ، قادر به گرفتن یک نمونه خون بی ضرر و یک بار است – در این حالت از یک میراث به نام اینگا که در یک مزرعه زنده و سالم است ، استفاده می کند. لیندسبورگ ، کانزاس – تعیین کد ژنتیکی بهترین انواع پروتئین های مرغ برای تغذیه سگ ها و گربه ها.

کد ژنتیکی سپس با یک مخمر از مخمر درجه یک غذایی همراه است. هنگامی که این مخمر در مخزن تخمیر رشد می کند ، پروتئین های گوشتی را که مشابه آنهایی است که به طور معمول در مزرعه و مزرعه تولید می شود ، می خرد. این فرایند تخمیر مشابه است که برای ساختن آنزیم های پنیر به مدت نیم قرن مورد استفاده قرار گرفته است ، اما باند در حال جمع آوری مجدد این فرآیند برای برداشت پروتئین های حیوانی با کیفیت بالا است.

باند برای نشان دادن پتانسیل پخت و پز پروتئین مرغ کشت شده و همچنین خوش طعم بودن آن با سگ ها ، تیم های آشپزی و غذایی خود را برای تهیه دستور العمل پخته شده پخته شده با ترکیب جدید نام برد و سپس نمونه ها را به گروهی از سگهای خوش شانس در این شرکت تحویل داد. تخته سنگ مرکز فرماندهی. این تمرین وعده در هر دو جبهه ، با اختلاط بالا و جذب مشتاقانه از داوطلبان سگ را نشان داد. آزمایش های تغذیه ای قوی تر ، از جمله تجزیه و تحلیل دقیق چشایی و قابلیت هضم ، در آینده انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط  100000 رستوران شش ماه به بیماری همه گیر تعطیل است

پروتئین مرغ کشت شده باند ، یک بار کاملاً توسعه یافته ، همان مواد مغذی اولیه گوشت مرغ معمولی از جمله اسیدهای آمینه ضروری آن را خواهد داشت ، و نیازهای AAFCO را هم برای سگ ها و هم برای گربه ها برآورده می کند. اولین محصولات مبتنی بر مرغ آن در سال 2023 عرضه خواهد شد.

وی گفت: “آزمایش های اولیه ما با داوطلبان سگ بسیار امیدوار کننده بوده است و تغذیه ، طعم پذیری و قابلیت هضم آن فقط در مسیر تجاری سازی ما بهبود می یابد.” پرنیلا ادیبرت، بنیانگذار و CTO Bond Pet Foods. “تیم علمی باند همچنین در حال تولید دیگر پروتئین های گوشتی کشت شده از طریق یک فرآیند تخمیر مشابه است. نمونه اولیه موفق مرغ نمایشگاهی از پتانسیل های فناوری ما برای ایجاد یک مجموعه کامل از پروتئین های حیوانی برای مصرف حیوانات خانگی و فراتر از آن است.”

وی گفت: “موج جدیدی از تولید مواد غذایی مسئول در حال ظهور است ، با بهترین کارهایی که طبیعت و علم ارائه می دهد ، کار می کند و تیم ما در این حیوان خانگی پیشرو است.” ریچ کلمن، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Bond Pet Foods. “ادامه تحولات تیم ما پایه و اساس ایجاد پروتئین و مواد مغذی با ارزش بالا برای سگ ها و گربه ها است ، در حالی که حیوانات مزرعه را از معادله خارج می کند.”

اخبار مرتبط  نامهای مواد غذایی Maple Leaf نام نادیا تئودور معاون ارشد صنعت و روابط جهانی دولت

با این نقطه عطف ، باند همچنین برای تسریع در کار خود ، یک دور از بودجه را نیز تعطیل کرده است ، که در ادامه سرمایه گذاران بذر Lever VC و KBW Ventures و بودجه های جدید Stage 1 و Trellis Road شرکت می کنند.

اولین محصول مصرفی باند در ماه مه در سال گذشته به بازار عرضه شد نوار معالجه سگ بسته بندی شده با پروتئین ساخته شده با یک مخمر خالص غذایی پروتئین مخمر موجود در این دستور غذا از طریق یک روش تخمیر مشابه تهیه نمی شود و تغذیه مکمل با کیفیت بالایی را فراهم می کند.

برای به روزرسانی در مورد راه اندازی علم و محصول آن ، Bond Pet Foods را دنبال کنید اینستاگرام، فیس بوک و توییتر، یا بازدید کنید www.bondpets.com.

درباره Bond Pet Foods
Bond Pet Foods، Inc. یک است بولدر ، کلرادوشرکت غذایی برای حیوانات خانگی مستقر با استفاده از بیوتکنولوژی برای ایجاد مواد غذایی قابل مقایسه با گوشت معمولی اما بدون همه چیزهای بد؛ بنابراین مردم ، حیوانات اهلی ، حیوانات مزرعه و سیاره برنده می شوند. باند با استفاده از بعضی از همان فرآیندهایی که در کاردستی کار می کند ، پروتئین های قارچی و حیوانی با کیفیت بالا از طریق تخمیر تولید می کند ، آنها را برای برآورده کردن بهتر نیازهای غذایی حیوانات همراه ، جمع می کند و از این مواد به عنوان پایه و اساس دستور العمل های کامل آن استفاده می کند.

اخبار مرتبط  مدیرعامل تولیدکنندگان برتر آبجو ، شراب و ارواح در حمایت از بازسازی فرهنگ در حال رشد کافه ها ، کافه ها و رستوران هایی که جوامع بسیار از دست می دهند پیوستند.

سرمایه گذاران باند برخی از برجسته ترین صندوق ها را در فضای پروتئینی و CPG جایگزین از جمله Lever VC ، KBW Ventures ، Agronomics و Stage 1 Fund شامل می کنند. این شرکت همچنین به عنوان سال 2019 معرفی شد جایزه نوآوری Purina Petcare فینالیست به عنوان یکی از ابتکاری ترین مبتکران مراقبت از حیوانات خانگی در جهان و یک فینالیست سال 2020 غذا و خوراک فناوری Nutreco. برای اطلاعات بیشتر در مورد فن آوری و تیم باند – بازدید کنید bondpets.com یا دنبال کنید اینستاگرام، فیس بوکو توییتر.

SOURCE Bond Pet Foods

لینک های مربوطه

www.bondpets.com