برندگان جایزه سالانه 71 سال کریستوفر شجاعت ، فضل و رحمت را جشن می گیرند

نیویورک، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – تأثیر تغییر و تحولات زندگی مستر راجرز در یک روزنامه نگار بدبین در این فیلم یک روز زیبا در محله. ژیمناست Rachael Denhollander’s تلاش برای عدالت در مورد بازماندگان تجاوز جنسی مانند خودش در کتاب ارزش یک دختر چیست؟ نویسنده کمدی جانی گفیگان تأملات طنز و پر از ایمان در مورد نبرد او با تومور مغزی در وقتی زندگی به شما گلابی می دهد. اینها برخی از داستانهای نمایش داده شده در 20 فیلم سینمایی برنده ، برنامه های تلویزیونی و کتاب هایی برای بزرگسالان و جوانان است که در 71 برنامه از جوایز کریستوفر تجلیل می شود.خیابان سال

جوایز کریستوفر در سال 1949 برای تجلیل از نویسندگان ، تهیه‌کنندگان ، کارگردانان ، نویسندگان و تصویرگرانی که کارشان “تأیید بر بالاترین ارزشهای روح انسان است” ایجاد شده و منعکس کننده شعار کریستوفر است ، “بهتر است یک شمع را روشن کنیم تا اینکه لعنت به تاریکی نفرین کنی”.

وی گفت: “شعار ما در آوردن نور به جهان در طول این بیماری همه گیر است ، و این برندگان جوایز کریستوفر ، آن نور و درک بسیار مورد نیاز را از طریق داستانهایی که می گویند اضافه می کنند.” تونی روسی، مدیر ارتباطات کریستوفرز. “مارک تواین یک بار مشاهده کرد که سفر برای تعصب و تنگاتنگی کشنده است. پروژه هایی که ما به آنها افتخار می کنیم اجازه می دهیم بدون خارج از خانه سفر کنیم ، ما را از دیوارهای زندان بکشیم ، در جنگ جهانی دوم به نبرد بپردازیم و در ذهن و قلب افرادی که تلاش می کنند اشتباهات سنگین را ببخشند. با انجام این کار ، ما انسانیت مشترک ما ، قدرت ایمان و فضل خدا و توانایی هر یک از افراد را به یاد می آوریم.

برندگان در دسته های مختلف عبارتند از:

تلویزیون و کابل
در 75 سالگی D-روز حمله به سربازان آمریكایی كه در نبرد شركت داشتند ، به آنجا حمله می كنند فرانسه و قهرمانی و وحشتی را که در آن تجربه کرده اید به یاد بیاورید بازگشت به نرماندی از جانب اخبار ABC اخبار جهان امشب با دیوید میر و خط شب. جوانان دارای معلولیت جسمی در یک برنامه رقص ویژه شرکت می کنند که نشان دهنده روحیه توانمندی آنها و همچنین قدرت های ورود به جامعه و یک جامعه دوست داشتنی است. America ReFramed: کاملاً عادی برای من (کانال جهانی و مستند آمریکایی ، شرکت). مستند چهار قسمتی کالج پشت میله (PBS) گروه کوچکی از زنان و مردان زندانی را که به دنبال تحصیلات دانشگاهی در یکی از سختگیرترین و مؤثرترین برنامه های آموزش زندان در زندان زندگی می کنند ، تغییر می دهد. ایالات متحده.

که در دالی پارتون تپش قلب: این استخوان های قدیمی (نتفلیکس) ، خانواده ، ایمان و بخشش وقتی بازی می کنند که یک وکیل جوان در تلاش برای حفظ اصول خود باشد در حالی که به یک پیرزن پیرمرد که با او ارتباط اسرارآمیز برقرار می کند ، سعی می کند اصول خود را حفظ کند. I Am One’s Child: The Regina Louise Story (مادام العمر) داستان واقعی کودک مادری آفریقایی آمریکایی را که از کارگر دوست داشتنی سفیدپوست که بخاطر سیاستهای نژادی این کشور می خواهد فرزند خود را جدا کند جدا می کند. در درام عاشقانه دو کبوتر لاک پشت (فیلم های هالمارک و اسرار) ، سه نفر که از دست دادن عزیزان در طول فصل کریسمس ناراحت هستند ، از طریق صحبت کردن در مورد غم و اندوه خود با یکدیگر به جای نگه داشتن بطری ، شفابخشی و شادی می یابند.

اخبار مرتبط  Alana CityStyleBot محرک نجات خیابان High Street Post COVID-19 است

فیلم های ویژه
که در یک روز زیبا در محله (TriStar Pictures) ، تکلیفی برای مصاحبه با میزبان تلویزیون کودکان Mister Rogers الهام بخش یک روزنامه نگار بدبین است تا با شیاطین خود روبرو شود و روابط خانوادگی خود را برای بهتر شدن تغییر دهد. فقط رحمت (تصاویر برادران وارنر) وقایع وکیل صلیبی برایان استیونسون نبرد در زندگی واقعی برای تبرئه یک مرد بیگناه آمریکایی آفریقایی محکوم به اعدام در زندان آلاباماپس از محاکمه مشخص شده توسط نژادپرستی و دروغ. یک مرد جوان با داشتن سندرم داون خسته از زندگی در یک خانه سالمندان ، در یک سفر جاده ای هیجان انگیز و خطرناک با دو روح گمشده فرار می کند و سوار می شود. قلاب کره بادام زمینی (جاذبه های کنار جاده ای).

اخبار مرتبط  شرکت والنز اصلاحیه مجوز بهداشت کانادا را دریافت می کند تا عملیات را در دومین White Label و تأسیسات ساخت سفارشی در کلونا آغاز کند.

کتاب برای بزرگسالان
روزنامه نگار برنده جایزه پولیتزر جنیفر بری هاوز جاده دشوار شفابخشی و بخشش را که اعضای خانواده و جامعه با آن روبرو هستند پس از قتل های نژادپرستانه نه عضو چارلستون ، کارولینای جنوبی کلیسای امانوئل AME در گریس ما را به خانه راهنمایی می کند (سنت مارتین مطبوعات). کریس ادموندس ماجرای شهامت پدرش ردی را نشان می دهد ، که جان صدها سرباز آمریکایی را که در یک اردوگاه نازی ها در طول جنگ جهانی دوم در زندان بودند ، نجات داد. تسلیم نیست (HarperOne /هارپر کالینز) ، با داگلاس قرن نوشته شده است. بعد از فهمیدن این موفقیت حرفه ای و شخصی بسیاری از افراد را احساس می کند که نویسنده ناقص و پرفروش هستند دیوید بروکس توجه خود را به تلاش برای شادی اخلاقی که در زندگی یک زندگی غیراخلاقی از هدف در آمده است ، تبدیل می کند کوه دوم (خانه تصادفی / خانه تصادفی پنگوئن).

وکیل و ژیمناست سابق Rachael Denhollander اسناد و پیگیری های بی امان او را برای عدالت برای خود و صدها ورزشکار دیگر که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند ، مستند می کند ایالات متحده آمریکا دکتر تیم ژیمناستیک لری ناصر، که در ارزش یک دختر چیست؟ (انتشارات خانه Tyndale Momentum / Tyndale). جانی گفیگان، مادر پنج ساله و شریک نویسندگی کمدی شوهر جیم گفیگان، تشخیص مجدد سال 2017 خود را با یک تومور مغزی تهدید کننده زندگی ، جراحی و بهبودی دشوار و تجدید قدردانی وی از خدا ، خانواده و دوستان در وقتی زندگی به شما گلابی می دهد (انتشارات گراند مرکزی / گروه کتاب هاچت).

کتاب برای جوانان
یک آغوش دیگر توسط مگان الکساندرنشان داده شده توسط هیرو ناکاتا (پیش دبستانی و بالاتر، علاءالدین / انتشارات کودکان سیمون و شوستر) ، پس از عزیمت به کالج ، پسری را از بدو تولد دنبال می کند و به خوانندگان یادآوری می کند که تفاوت عشقی بی قید و شرط در زندگی کودک می تواند ایجاد کند. بیلیبان توسط میریل مسیورنشان داده شده توسط کاس ریچ (مهد کودک و بالاتر، Tundra Books / Penguin Random House) ، داستان واقعی بز را به اشتراک می گذارد که در جنگ جهانی اول به یک گردان کانادایی پیوست ، جان رفقای خود را نجات داد و یک قهرمان به خانه بازگشت. وعده آزادی برای یک مادر و دختر یهودی که از آزار و اذیت در میهن خود گریخته اند ، در داستان های اوایل قرن بیستم زنده می شوند سفر گیتل توسط Lesléa Newman ، به سبک دوره ای نشان داده شده توسط امی جونز بیتز (سن 6 سال به بالا، کتاب های آبرامز برای خوانندگان جوان).

اخبار مرتبط  داستان پزشک سوتین چینی دکتر لی ونلیانگ در حال تبدیل شدن به کتابی برای کودکان است

شکاف یک دختر با بهترین دوستش در مسابقات سالانه کدو تنبل شهرشان باعث می شود که او در مورد آمرزش ، شخصیت و وسواس ناسالم خود برای پیروزی در جنگ کدو تنبل توسط كاتلین یانگ (سنین 8 و بالاتر، کتاب های وندی بره، خانه تصادفی پنگوئن). در نازی ها آلمان، دو پسر – یکی مسیحی ، یک یهودی – سعی می کنند خشونت رو به رشد و ضد ستیزی پیرامون خود را حس کنند ، زیرا با انتخاب های اخلاقی زندگی و مرگ مواجه هستند. خرد کردن گلهای سرخ توسط جنیفر ویگت کپلان (سنین 10 و بالاتر، انتشارات IG). با کمک یک آرزوی خوب جادویی که آرزو می کند ، سه دانش آموز ششم کشف می کنند که اعمال مهربانی می تواند تأثیرات مثبتی داشته باشد و داستان پردازی می تواند افراد را به هم نزدیک کند. قطره امید توسط کیت کالابرسبزرگسالی، انتشارات محقق).

کریستوفرها، غیرانتفاعی است که در سال 1945 توسط Maryknoll پدر تأسیس شد جیمز کلر، ریشه در سنت یهودو مسیحی خدمت به خدا و بشریت دارد. ضرب المثل باستانی چینی “بهتر است یک شمع روشن کنیم تا لعن تاریکی” – برنامه های نشر ، رادیو و جوایز آن را راهنمایی می کند. اطلاعات بیشتر در www.christophers.org در دسترس است.

مخاطب: دیوید ریچ 914 325-9997 [email protected]

منبع کریستوفران

لینک های مربوطه

http://www.christophers.org