InventHelp Inventor دکوراسیون تعطیلات در فضای باز را برای روز یا شب (BMA-5565) توسعه می دهد

پیتزبورگ، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “ما هر سال حیاط خود را برای کریسمس تزئین می کنیم و فکر می کردم یک روش سرگرم کننده برای لذت بردن از تزئینات در طول روز و شب وجود دارد.” Londonderry، N.H.، “بنابراین من CHRISTMAS GRUMP اختراع کردم.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع ، یک دکوراسیون مخصوص تعطیلات در فضای باز را برای روز یا شب فراهم می کند. با انجام این کار ، جایگزینی برای دکوراسیون های سنتی در فضای باز ارائه می دهد. در نتیجه ، یک خانواده را قادر می سازد روح تعطیلات خود را به نمایش بگذارند و این امر می تواند توجه را برانگیزد. این اختراع دارای طراحی تزئینی و بادوام است که به راحتی تنظیم و استفاده می شود بنابراین برای خانواده ها و مشاغل ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor روشنایی بیرونی تزئینی را ایجاد می کند (RVS-104)

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من سال به سال علاوه بر تعطیلات عالی برای هر چمنزار در فضای باز”.

طرح اصلی به بوستون دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-BMA-5565 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار ضد عفونی کننده ها و ضد عفونی کننده ها تا سال 2027 به 17.8 میلیارد دلار برسند | CAGR: 8.2٪

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com