راه حل های Docol با آب ازنزه نوآوری می کنند که 99٪ باکتری ها را از بین می برد و یک کنترل منفرد که 6 نوع آب را تأمین می کند.

از جمله راهکارهایی که در سبد برند برجسته است ، اهرم منفرد است DocolOzone، این محصول آب اوزون شده را آزاد می کند که دارای یک عمل ضد عفونی کننده است که قادر به از بین بردن 99٪ باکتری ها از اشیاء ، از بین بردن 75٪ سموم دفع آفات از میوه و سبزیجات و از بین بردن بوی ناخواسته باقی مانده بر روی دست توسط برخی غذاها ، همه فقط در 30 ثانیه است. فراتر از تک لایه DocolPronto، که در آن یک چاله تنها سه نوع آب معمولی (سرد ، گرم یا مخلوط) و سه نوع آب تصفیه شده را تحویل می دهد: سرد (3 درجه سانتیگراد) ، سرد با گاز و گرمای فوق العاده (99 درجه سانتیگراد).

درباره محصولات زیر اطلاعات بیشتری کسب کنید:

DocolOzone

به منظور کمک به تمیز کردن ظروف و مواد غذایی ، DocolOzônio زندگی سالم تری را برای خانواده ها تضمین می کند. این محصول پس از تحقیقات شدید ، آب ازن را آزاد می کند که دارای عمل ضد عفونی کننده بوده و قادر به از بین بردن 99٪ باکتری ها از اشیاء ، از بین بردن 75٪ سموم دفع آفات از میوه و سبزیجات و از بین بردن بوی ناخواسته باقی مانده بر روی دست برخی غذاها است. فقط در 30 ثانیه.

اخبار مرتبط  DecorMatters ادغام AI را در برنامه طراحی داخلی اعلام کرده و نسخه اول وب سایت را منتشر می کند

ازن مورد استفاده در اهرم منفرد از طریق یک ژنراتور ، که در زیر نیمکت نصب می شود اضافه می شود (اندازه گیری 19 13 13 x 4.7 سانتی متر). دستگاه باعث تخلیه الکتریکی می شود که مولکول اکسیژن (O2) را در هوا می شکند. با این شکست ، اتم های عاری از اکسیژن با سایر مولکول های اکسیژن می پیوندند و ازن را تشکیل می دهند (O3). سپس گاز به اهرم منفرد منتقل می شود تا با آب مخلوط شود. گفتنی است ، از آنجایی که ماده اولیه اوزون هوایی است که ما از آن تنفس می کنیم ، بی خطر ، طبیعی است ، عوارض جانبی ایجاد نمی کند و محیط را آلوده نمی کند.

با فعال کردن اهرم برای کنترل تنظیم و گردش آب معمولی در دمای گرم و سرد ، اهرم تنها به دکمه اختصاصی TechFlow® (روشن / خاموش) مجهز شده است تا آب ازن را فعال کند. برای فعال کردن ژنراتور ازن فقط یک لمس سبک از دکمه وجود دارد. چراغ سبز که به محصول متصل است ، نشانگر عملکرد آن است. برای خاموش کردن ژنراتور ازن ، دوباره دکمه را فشار دهید. پس از 10 دقیقه استفاده از تک لایه با ازن روشن ، به دلایل ایمنی به طور خودکار خاموش می شود. در صورت فعال بودن ازن بدون جریان آب ، پس از 90 ثانیه به دلایل ایمنی خاموش می شود.

اخبار مرتبط  Joybees 'Kids' Harper Clogs هم ​​اکنون در فروشگاه های هدف و بصورت آنلاین در دسترس است

علاوه بر مزایای آن ، DocolOzonium از طراحی مدرن و با ماندگاری بالا و مقاومت بیشتر در برابر خوردگی برخوردار است و کاربرد آن بسیار آسان است.

DocolPronto

مطابق با عادتهای جدید مصرفی که از سلامتی و رفاه برخوردار هستند ، Docol یک فناوری بی سابقه را به بازار برزیل می آورد: تنها اهرم DocolPronto ، با شش نوع آب.

یك اسپوت منفرد كه علاوه بر تأمین كاركردهای آشپزخانه یك اهرمی ، سه نوع آب معمولی (سرد ، گرم یا مخلوط) و سه نوع آب تصفیه شده را نیز تأمین می كند: سرد (3 درجه سانتیگراد) ، سرد با گاز و گرمای فوق العاده (99 درجه سانتیگراد). در طی دوره ، آبهای تصفیه شده و مشترک هیچگونه تماسی ندارند ، به دنبال مسیرهای جداگانه در داخل محصول.

عایق حرارتی برای ایمنی بیشتر هنگام کار با آب دهانه ، حتی با آب فوق العاده گرم وجود دارد. دستگاه تصفیه آن علاوه بر کاهش بیش از 75٪ کلر آزاد در آب ، که هر دو با آزمایش آنالیز Inmetro اثبات شده است ، دارای بازده فیلتراسیون باکتریایی بیش از 99٪ است.

اخبار مرتبط  چگونه می توان در یک مشاغل کوچک در حین مقابله با مشکلات موفق شد

برای هم ترازی نوآوری با فناوری ، این راه حل باعث می شود تا مصرف کننده وقت خود را در آشپزخانه بهینه کند ، به کیفیت زندگی وی و تسریع در فعالیت هایی که انجام آن بسیار طولانی تر می انجامد ، مانند جوشاندن آب برای یک دستور العمل یا آب خنک کننده کمک می کند. با یک نوشیدنی سرد تازه کنید. علاوه بر عدم تولید زباله ، مانند بطری های PET.

با هماهنگی زیبایی شناسی با قابلیت ها ، تک اهرم دارای طراحی معاصر است و سیستم در کابینت نصب شده است – خودکار ، ایمن و نگهداری آسان ، میز کاناپه را از تجهیزات رها نمی کند و امکان طراحی بیشتر برای آشپزخانه های معاصر را فراهم می آورد.

درباره Docol

Docol بزرگترین صادر کننده فلزات بهداشتی در آمریکای لاتین ، پیشگام و پیشرو در برزیل در تولید محصولاتی است که استفاده آگاهانه از آب را تضمین می کند. در همه ایالت های برزیل و بیش از 40 کشور جهان وجود دارد. با گذشت بیش از 60 سال ، تاریخ آن با کارآفرینی ، توسعه فناوری خاص خود و احترام به محیط زیست ، در هر فرایند تولید موجود است.

https://www.docol.com.br/
www.facebook.com/docoloficial/
docoloficial

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1243559/Docol.jpg

منبع Docol

منبع Docol