Home Depot برای حمایت از جوامعی که در مقابل طوفان لورا قرار دارند ، بسیج می شود

اتلانتا، 25 اوت 2020 / PRNewswire-WIRE روابط عمومی HISPANIC / – با حرکت طوفان لورا به سمت ساحل خلیج فارس ، انبار خانه® مرکز فرماندهی طوفان خود را برای پشتیبانی از جوامع آماده برای طوفان فعال می کند.

امسال مرکز فرماندهی طوفان بطور عملی برای اولویت بندی ایمنی و مسافت اجتماعی فعالیت خواهد کرد. بیش از 250 همکار از تیم های بازاریابی ، بهره برداری و زنجیره تأمین شرکت بصورت شبانه روزی کار می کنند تا بارهای کالا را به فروشگاه ها منتقل کنند. تگزاس و لوئیزیانا تاکنون بیش از 230 کامیون با محصولاتی مانند ژنراتور ، آب ، تارپس ، باتری و چراغ قوه وارد منطقه شده اند.

بیش از 50 فروشگاه Home Depot در مناطقی وجود دارد که می تواند توسط طوفان لورا تحت تأثیر قرار گیرد. فروشگاه ها تا زمانی که بی خطر باشند باز خواهند ماند.

وی می گوید: “کارمندان ما در کمک به جوامع ما برای آماده سازی برای این طوفان نزدیک بسیار حیاتی هستند و ما از آنها برای کار سخت آنها بسیار سپاسگزاریم.” هکتور پادیلارئیس بخش جنوبی بخش خانگی. “ما همچنان انتظار حداقل تأثیر این طوفان را داریم و ایمنی کارکنان و مشتریان خود را در این فصل طوفان فعال در اولویت قرار خواهیم داد.”

اخبار مرتبط  نکات مربوط به مراقبت از پوست در هوای گرم

بنیاد Home Depot در حال همکاری با افراد غیرانتفاعی شریک ملی از جمله Team Rubicon ، Convoy of Hope ، Blessing Operation ، تمام دستها و قلبها و سرویس Disaster ToolBank است.

بنیاد Home Depot در کنار شرکای غیرانتفاعی ملی خود پیش از فصل فاجعه فعالیت می کند تا انبارها را از قبل با تجهیزات اضطراری تقویت کند تا بتوانند به سرعت در جوامع آسیب دیده عمل کنند. عملیات برکت تجهیزات و آب طوفان اضطراری را اعزام کرده و پس از تضعیف طوفان ، استقرار بیشتری خواهد یافت.

وی می گوید: “افکار ما با جوامعی است که ممکن است در اثر این طوفان تحت تأثیر قرار گیرد.” شانون گربرمدیر اجرایی بنیاد خانه دپو. وی گفت: “ما در کنار همکاران غیرانتفاعی خود برای شناسایی نیازهای مهم کار می کنیم تا بتوانیم پشتیبانی فوری را ارائه دهیم. علاوه بر پشتیبانی مالی ، داوطلبان همکار تیم Depot ما در کنار همکاران ما در زمینه رفع بلایا برای کمک به مردم و مناطق کار می کنند. شلاق خورده “

اخبار مرتبط  برنامه جدید "انتخاب رستوران" از یوزپلنگ جریان درآمد بدون هزینه برای صنعت رستوران با چالش ارائه می دهد

صندوق هومر ، برنامه کمک به کارمندان Home Depot ، همچنین آماده پردازش کمکهای مالی برای همکاران تحت تأثیر طوفان است. در سال 2019 ، صندوق هومر بیش از 16 میلیون دلار به همکاران اهدا کرد ، از جمله نزدیک به یک میلیون دلار برای کمک به خانواده های آسیب دیده از بلایای طبیعی.

درباره خانه انبار
Home Depot بزرگترین خرده فروش لوازم خانگی در دنیا با 2،293 مکان خرده فروشی در هر 50 ایالت ، ناحیه کلمبیا، پورتوریکوجزایر ویرجین ایالات متحده ، گوام، 10 استان کانادا و مکزیک. در مالی سال 2019 ، Home Depot فروش 110.2 میلیارد دلاری و سود 11.2 میلیارد دلاری داشته است. این شرکت بیش از 400000 کارمند دارد. سهام این شرکت در بورس اوراق بهادار ذکر شده است ارزش های نیویورک (NYSE: HD) و شرکت در فهرست متوسط ​​صنعتی داو جونز و فهرست استاندارد و پور 500 قرار گرفته است.

اخبار مرتبط  گویا 200000 پوند غذا به مکزیک اهدا می کند

درباره بنیاد خانه انبار
بنیاد Home Depot برای بهبود خانه ها و زندگی جانبازان آمریکایی ، آموزش کارگران ماهر برای بستن شکاف شغلی و حمایت از جوامع آسیب دیده از بلایای طبیعی تلاش می کند. از سال 2011 ، این بنیاد بیش از 350 میلیون دلار در دلایل مربوط به جانبازان سرمایه گذاری کرده است و بیش از 47000 خانه و امکانات جانباز را در 4500 شهر بهبود داده است. این بنیاد متعهد است تا سال 2025 500 میلیون دلار در زمینه های مربوط به جانبازان سرمایه گذاری کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد بنیاد Home Depot ، به HomeDepotFoundation.org مراجعه کنید و ما را دنبال کنید در توییتر HomeDepotFound و در فیس بوک + اینستاگرامHomeDepotFoundation.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/118058/the_home_depot_logo.jpg

منبع انبار خانه

لینک های مربوطه

http://www.homedepot.com

منبع انبار خانه