CoveringsETC از راه اندازی مجموعه جدید Terrazzo خبر داد

مانند تمام مواد سطح ارائه شده توسط CoveringsETC ، سازگار با محیط زیست محصولات از مدل زباله های مورد استفاده در اقتصاد خطی فعلی ما منحرف می شوند و در عوض برای استفاده حلقه را ببندید در بازیافت سنگ این بدان معنی است که محصولات مشارکت می کنند زباله صفر از آنجا که از مواد 100٪ بازیافت شده طبیعی که از آلودگی آبراه ها ، ساختمان های تخریب شده و معادن سنگ غیرفعال صرفه جویی می شوند ، به محل های دفن زباله ساخته می شوند. این مواد از تأمین کنندگان محلی تهیه شده و با دقت انتخاب و ترکیب می شوند تا قابلیت بازیافت بی نهایت آنها را فراهم کنند.

اخبار مرتبط  COVID - 19 برنامه های تأثیر و بازیابی

فرآیند ساخت سازگار با محیط زیست فاقد مواد شیمیایی است (بدون رزین یا “بو”) با VOC های صفر (ترکیبات آلی فرار یا “خارج از گاز”) که به طور قابل توجهی کیفیت هوا در محیط داخلی را بهبود می بخشد. علاوه بر این ، با توجه به تکنیک های پیشرفته تولید ، محصول نهایی از رشد میکروبی (بدون میکروب و باکتری) پشتیبانی نمی کند. یک سازگار با محیط زیست نصب کاشی بی انتهاست و بسیار انعطاف پذیر است که اساساً ساختمان آن را از قبل زنده می کند LCA 60+ سال. CoveringsETC سازگار با محیط زیست فسیل شهری این مجموعه نمای مدرن و متنوعی از سنگدانه ها را نشان می دهد که از نظر شکل ، اندازه و رنگ متفاوت است و هر قطعه را به یک نوع تبدیل می کند.

اخبار مرتبط  نسخه جهانی "به جزیره مبهم نیوئه می رسد

ابتکار CoveringsETC برای عرضه محصولات دایره ای به بازار بسیار فراتر از آن است سازگار با محیط زیست خانواده محصولات. گزینه های طراحی سطح سخت سخت نیز موجود است شیشه زیستیproduct ، این محصول مشهور ساخته شده از 100٪ بطری های شیشه ای بدون پیمایش پس از مصرف کننده است که بی نهایت قابل بازیافت است. Bio-Lumin ، ساخته شده از آلومینیوم بازیافت شده از قبرستانهای هواپیما. یا Eco-Cem® ، ساخته شده از خمیر چوب بازیافتی.

اخبار مرتبط  آلفا لاوال 130 میلیون کرون سفارش انرژی تجدیدپذیر در ایالات متحده برنده شد

متعهد به اهداف جهانی سازمان ملل برای توسعه پایدار، CoveringsETC با افتخار از شیوه های دایره ای در فرآیندهای تولید و بسته بندی محصولات خود استفاده می کند. از سال 2001 به عنوان عضو شورای ساختمان سبز ایالات متحده ، این محصولات مشابه ممکن است در پروژه‌های صدور گواهینامه ساختمان USGBC به نقاط LEED کمک کنند.

مگلا پونز، متخصص رسانه
(786) 232 0738
[email protected]

SOURCE CoveringsETC

لینک های مربوطه

https://www.coveringsetc.com