خرگوش سوراخ کمپین # 2DreamInside را با مشارکت در داستان های بنیاد کوکتل آغاز کرد

# 2DreamInside متخصصان و علاقه مندان به کوکتل را به طور یکسان تشویق می کند در این مواقع پر تلاطم مکث کنند ، به این موضوع بپردازند که چگونه زندگی آنها می تواند در روزهای بهتری به نظر برسد و به دیگران در روند کمک کند.

Rabbit Hole با شروع یک # 2DreamInside شروع می شود 50،000 دلار کمک مالی برای کمک مالی مستقیم COVID-19 به صنعت بار با همکاری Tales of the Foundation of Cocktail ، به منظور بهره مندی از بازرگانان در Tales of the Cocktail. خرگوش سوراخ همچنین یک بخش اضافی نیز کمک خواهد کرد 2 دلار برای هر پست رسانه اجتماعی که هشتگ # 2DreamInside را به اشتراک می گذارد ، هزینه اضافی را مرتکب می شود 150،000 دلار حمایت از صنعت نوار از طریق ابتکارات بنیاد.

کاوه زمانیان ، مدیرعامل Rabbit Hole ، بنیانگذار و سازنده ویسکی گفت: “خرگوش هول به عنوان یک رویا شروع شد ، دیوانه ترین کاری که من تا به حال انجام داده ام ، اما اکنون ، من کاری را که دوست دارم انجام می دهم و هر روز امیدوار هستم که دیگران را به من القا کنم. همانطور که از قضا و قاطعیت بحران زور می بخشد و با COVID فرصتی برای کمک به دیگران برای یافتن رویای خود در داخل وجود دارد ، بنابراین ، ما با Tales of the Cocktail Foundation برای راه اندازی کمپین # 2dreaminside همکاری کرده ایم.امیدواریم که این کمپین را تشویق کند افراد باید وقت بگذارند ، به درون خود نگاه کنند ، رویاهای خود را به اشتراک بگذارند و خواستار واقعی خود را دنبال کنند. ”

اخبار مرتبط  مجموعه گالری مسابقه عکس حیوان خانگی 2020 را اعلام می کند

درآمدهای حاصل از کمپین # 2dreaminside برای کمک به تحقق بخشیدن به داستانهای بنیاد کوکتل در زمینه بهداشت و سلامتی از قبیل Full Hands In / Full Hands Out ، یک سری وبینار هفتگی استفاده می شود که رهبران صنعت نوشیدنی ها را گرد هم می آورد تا در مورد موضوعات سخت مؤثر بر جامعه ما و فراتر از نواری که در سال 2017 برای حمایت از این برنامه راه اندازی شده است و توانمندسازی برای بهبود سلامت و رفاه در صنعت نوشیدنی جهانی است.

وی گفت: “ما مفتخریم که با تیم کاوه و Rabbit Hole همکاری داشته باشیم تا تلاش های امدادی معنی دار COVID-19 را برای متصدیان شبکه در این ایام دشوار انجام دهیم.” کارولین روزن، رئیس قصه های بنیاد کوکتل. “ما بسیار شکرگزار هستیم که یک همکاری طولانی مدت ایجاد می کنیم که به ما امکان می دهد تا ضمن پیشرفت ماموریت خود برای آموزش ، پیشرفت و پشتیبانی از این جامعه جهانی ، صنعت نوار خود را متصل کنیم.”

اخبار مرتبط  گل خلیج با تطبیق کمکهای مالی به شلوارهای محلی محلی برای حیوانات خانگی ، از افتتاح فروشگاه در مسیرهای پیاده روی در Silverdale استفاده می کند

از طریق کمپین # 2DreamInside ، Rabbit Hole و Tales of Foundation Cocktail برای ارتقاء متصل کردن متصدیان متفرقه و علاقه مندان به نوشیدنی در حالی که از راه دور اجتماعی هستند ، در حال تولید محتوای فراز و نشیب هستند. محتوا شامل مصاحبه های ویدئویی با جریان مستقیم با کاوه و قصه های بنیاد کوکتل ، چالش های متصدی بار و کلاسهای ترکیبی از جریان زنده ، 360 تور مجازی از تقطیر خرگوش خرگوش ، ساعتهای شاد مجازی و مزه های مجازی با سرآشپزها خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به # 2DreamInside.

درباره خرگوش سوراخ

متنوع سازی منظره ارواح با ویسکی های یک نوع است کنتاکیپایه خرگوش پایه. خرگوش هول در سال 2012 توسط موسس و ویسکی ساز کاوه زمانانیان تأسیس شد ، تکنیک های میراث را با لوایح مخصوص خلوص منحصر به فرد ، برای ایجاد عبارات مجرد ویسکی فوق العاده آمریکایی متحد می کند. ویسکی بایرن Cavehill Kentucky Straight Bourbon Whisky، Boxergrail Kentucky Straight Rye Whisky، Dareringer Straight Bourbon Whisky در PX Sherry Casks و Heigold Kentucky Whiskey Bourbon Whisky ، Rabbit Hole دنیای ویسکی را بر روی دم خود قرار می دهد و دعوت از imbibers را به سمت یک جرعه کشیدن و گرفتن شیرجه خرگوش را فرو کنید ، جایی که “برگشتی ندارد”. نماد نمادین این برند ، یک تقطیر هیجان انگیز ، با نام نماد معماری دنباله کنتاکی بوربن ، سالانه 1.2 میلیون گالن اثبات تولید می کند و بر خلاف هر نوع تقطیر دیگر در کشور ، کل فرایند تهیه بوربون را از دانه تا بطری به نمایش می گذارد. Rabbit Hole یکی از اعضای دنباله کنتاکی بوربن کنتاکی است و ویسکی رسمی آمریکایی از مجموعه رویدادهای “Taste America” ​​بنیاد جیمز ری است. دنبال Rabbit Hole در اینستاگرامRabbit Hole و Facebook @ Rabbit Hole Distillery باشید.

اخبار مرتبط  M. Gandhi از سمت خود به عنوان مدیرعامل در بازارهای اطلاعات در آسیا کناره گیری می کند

درباره داستانهای بنیاد کوکتل

Tales of Foundation Cocktail یک سازمان غیرانتفاعی است که صنعت میهمان نوازی جهانی را آموزش می دهد ، پیشرفت و پشتیبانی می کند و تأثیرات ماندگاری را در جوامع میزبان ما ایجاد می کند. Tales of the Cocktail Foundation رهبر جهانی در آموزش روحیه و سکویی برای مقابله با مسائل پیش روی این صنعت است. ارکان بنیاد عبارتند از: آموزش ، پیشرفت و پشتیبانی صنعت میهمان نوازی از طریق برنامه هایی که به نفع افراد و سازمان های جامعه است و تأثیر ماندگار در جوامعی که میزبان رویدادهای ما هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داستان های کوکتل ، لطفاً به سایت www.talesofthecocktail.org مراجعه کنید

منبع سوراخ خرگوش

لینک های مربوطه

https://www.rabbitholedistillery.com


پاسخی بگذارید