کشاورز جان با مجری LAFC ، مکس برتوس همکاری می کند تا نزدیک به 700،000 وعده پروتئین را به بانک غذای منطقه ای لس آنجلس اهدا کند

بانک غذا منطقه ای لس آنجلس شاهد افزایش چشمگیر ناامنی غذایی در منطقه بوده و در ماه به بیش از 900000 نفر ساکن می پردازد – سه برابر بیشتر از قبل از شروع همه گیری. کمک مالی امروز به قرار دادن غذا روی میز برای هزاران خانواده محلی و همسایگان نیازمند کمک خواهد کرد.

وی گفت: “ما واقعاً از کمکهای سخاوتمندانه کشاورز جان برای کمک به کسانی که تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته اند و به کمک غذایی نیاز دارند ، قدردانی می کنیم.” قلعه راجرمدیر ارشد توسعه بانک غذا منطقه ای لس آنجلس. “ما همچنین از آنها برای تهیه ناهار برای کارمندان و داوطلبان بانک غذا ، که در پاسخ ما برای تهیه غذای مغذی به جامعه ما عمل کرده اند ، تشکر می کنیم.”

وی گفت: “کشاورز جان مفتخر است که این کمک مالی را پس دهد تا به جامعه محلی خود بازگردد و این پروتئین مورد نیاز را به سازمانی تحویل دهد که هر روز بویژه در این زمان دشوار کارهای بزرگی انجام می دهد.” مایکل مریتمدیر ارشد بازاریابی مارک تجاری Farmer John در Smithfield Foods. “ما مفتخریم که بتوانیم ناهار را به کارمندان بانک غذایی منطقه ای لس آنجلس که هر روز برای ادامه کار شبکه خود آماده می شوند ، سرو کنیم ، زیرا توزیع آن برای خانواده ها و افراد بسیار مهم است.”

اخبار مرتبط  روند ، بینش و پیش بینی تا سال 2026

“این یک افتخار بوده است برای پیوستن به کشاورز جان برای شناختن و تشکر از برخی از لس آنجلس’ برتوس گفت: بهترین کارگران اساسی ، کارهایی که این بانک ها انجام می دهند اکنون بیش از هر زمان دیگری بسیار مهم هستند و تعداد زیادی از مردم برای کمک به آنها مراجعه می کنند. من فروتن هستم که امروز در اینجا هستم و به تأثیر مستقیمی بر اجتماع بزرگم که افتخار می کنم به خانه بنویسم کمک می کند.

برای اطلاعات بیشتر و برای دیدن مکان بعدی تور کشاورز John Thank You ، ما را در فیس بوک (FarmerJohn) ، Instagram (FarmerJohnLA) یا توییتر (FarmerJohnLA) دنبال کنید. کشاورز جان مارک Smithfield Foods است.

درباره کشاورز جان
بر اساس کالیفرنیا از سال 1931 ، کشاورز جان پیشگام انقلابی در تهیه گوشتهای دارای طعم محلی بود. سفر با برادران ایرلندی-آمریکایی آغاز شد فرانسیس و برنارد کلوگی درمان و فروش گله های گوشت خوک و کباب های دودی به فروشگاه های مواد غذایی محلی ، و امروز با وسایلی مانند سوسیس صبحانه و هات داگ ادامه می یابد. این مارک دیرینه کالیفرنیای جنوبی همچنان متعهد به تولید بالاترین کیفیت گوشت پر از طراوت و طعم است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و الهام گرفتن از دستورات ما ، لطفاً به www.farmerjohn.com مراجعه کرده یا در فیس بوک (FarmerJohn) ، اینستاگرام (FarmerJohnLA) یا توییتر (FarmerJohnLA) دنبال کنید.

اخبار مرتبط  دانشمند PolyU جایزه مهندسی و علوم مهندسی Guanghua را دریافت می کند

درباره اسمیتفیلد غذاها
دفتر مرکزی در اسمیتفیلد ، وا، از سال 1936 ، Smithfield Foods Inc ، یک شرکت غذایی آمریکایی با ریشه های کشاورزی و دسترسی جهانی است. 40،000 کارمند ایالات متحده ما به تولید “غذای خوب. مسئولانه.®“و ما را به یکی از برجسته ترین شرکت های پروتئین یکپارچه عمودی در جهان تبدیل کرده است. ما بیش از دو دهه است که ما از استانداردهای پایداری ، از جمله بسیاری از صنایع اولیه ، مانند تعهد بلندپروازانه ما برای کاهش تأثیر کربن در 2525 تا سال 2025 استفاده کرده ایم. قدرت پروتئین برای پایان دادن به ناامنی غذایی و صدها میلیون وعده غذایی به همسایگان نیازمند ما اهدا شده است. اسمیت فیلد دارای سبد خرید از مارک های نمادی با کیفیت بالا ، مانند اسمیت فیلد®، اریکریش®، و مشهور ناتان®، در میان بسیاری دیگر برای اطلاعات بیشتر به سایت www.smithfieldfoods.com مراجعه کرده و در فیس بوک ، توییتر ، لینکدین و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

اخبار مرتبط  تکمیل شده روبی انتخاب شده توسط شرکت 5000 شرکت در حال رشد سریع برای پنجمین سال متوالی

درباره بانک غذایی منطقه ای لس آنجلس
بانک غذای منطقه ای لس آنجلس در حال جمع آوری منابع برای مقابله با گرسنگی است شهرستان لس آنجلس از سال 1973. برای حمایت از دیدگاه بانک غذا که هیچ کس در آن گرسنه نشود شهرستان لس آنجلس، مواد غذایی و مواد غذایی از طریق شبکه ای از 600 آژانس شریک و به طور مستقیم به خانواده ها ، سالمندان و کودکان از طریق برنامه های توزیع مستقیم توزیع می شود. بانک غذا بیش از 1.5 میلیارد پوند مواد غذایی ، معادل 1.2 میلیارد وعده غذایی از سال 1973 توزیع کرده است. در پاسخ به بحران کورون ویروس ، بانک غذا توزیع غذا را بیش از 114٪ افزایش داده و به بیش از 900000 نفر در هر ماه رسیده است. بانک غذا یک موسسه خیریه دارای 4 ستاره است که توسط Charity Navigator انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به LAFoodBank.org مراجعه کنید.

SOURCE Smithfield Foods، Inc.

لینک های مربوطه

www.smithfieldfoods.com