معرفی: BackStock.com – هر روز یک روز جدید در BackStock است!

مدیرعامل گفت: “تیم من مدتی است که روی این مفهوم خستگی ناپذیر کار می کند و ما نمی توانیم خوشحال باشیم که اکنون راه اندازی شده ایم.” بیل اسپاتا. “با وضعیت فعلی اقتصاد احساس می کنیم می خواهیم در مدت زمان سخت بسیاری از آمریکایی ها را شاد کنیم.”

توانایی BackStock برای ارائه قیمت گذاری کالاهای انقلابی مدیون ترکیبی مؤثر از تلاشهای خرید و خلاقیت خلاق است که شامل رابطه مستقیم با مارک ها و همچنین توانایی خرید حجم زیادی از کالاها است. علاوه بر این ، دستاورد هایی از خرده فروشان مانند Nordstom ، Target و Amazon ساخته شده است. محصولات ارائه شده شامل لباس زنانه ، پوشاک مردانه ، پوشاک بچه گانه ، لوازم جانبی ، الکترونیک ، عینک و لوازم خانگی است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor توسعه نیمکت صرفه جویی در فضا (AUP-402)

اعضا می توانند انتظار داشته باشند کالاهای لوکس را در مارک های غیرقابل تحمل از مارک هایی مانند مارک ژاکوبز، فندی ، کالوین کلاین، Apple ، Beats by Dre ، Juicy Couture ، افراد آزاد ، رالف لورن، استری ، آریات ، مایکل کرز ، زیر آرمور و موارد دیگر. محصولات جدید روزانه در سایت منتشر می شوند و هدف BackStock انتشار 1000 محصول جدید در هفته است ، و اطمینان حاصل می کند که هر روز یک تجربه جدید برای اعضای است. کلیه محصولات از صحت تضمین شده و در بسته بندی اصلی عرضه می شوند.

اخبار مرتبط  Clayton ، Dubilier & Rice برای خرید Wolseley انگلستان ، توزیع کننده اصلی لوله کشی ، گرمایش و محصولات آب و هوایی ، با 308 میلیون پوند معامله سرمایه گذاری

سه رده عضویت وجود دارد:

  • عضویت استاندارد است 19.95 دلار/ ماه به این اعضا دسترسی داده می شود تا هر چیزی را که در سایت موجود است و همچنین دسترسی به محصولات جدید خریداری کنند.
  • عضویت ویژه است 29.95 دلار/ ماه این شامل دسترسی کامل به سایت و همچنین دسترسی به فروش انحصاری FlashStock در طول هفته است.
  • عضویت نخبگان است 39.95 دلار/ ماه این شامل دسترسی کامل به سایت ، پیش نمایش های اختصاصی از موارد FlashStock ، هشدار در مورد راه اندازی محصول و دسترسی کامل به FlashStock است.

عضویت BackStock در حال حاضر برای 5،000 خریدار نخست باز است. عضویت در هر زمان ممکن است لغو شود و رضایت خاطر تضمین می شود. همه محصولات برآورده شده و از آنجا ارسال می شوند ققنوس ، آریزونا.

درباره BackStock، LLC

اخبار مرتبط  Curaleaf برنامه "تغذیه بلوک" را برای رفع گرسنگی در چندین ایالت اعلام کرد

BackStock یک باشگاه خرید آنلاین جدید است که حداکثر 90٪ تخفیف از قیمت خرده فروشی کالاهای لوکس و نام تجاری را ارائه می دهد. افت روزانه محصول BackStock باعث می شود که خریداران از این امر اطمینان حاصل کنند هر روز یک روز جدید در BackStock است. رسالت شرکت است “برای خرید کمتر به محصولات معتبر برند نام تجاری خود ، برای خریداران کلاس اول ، یک تجربه خرید کلاس اول را ارائه دهیم.” BackStock را می توان در یافت TikTok، فیس بوک، اینستاگرامو YouTube.

SOURCE Backstock

لینک های مربوطه

https://www.backstock.com