TreeHouse قیمت گذاری 500 میلیون دلار مبلغ اصلی مبلغ یادداشت های ارشد سال 2028 را اعلام کرد

کتاب بلوط ، Ill.، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – TreeHouse Foods، Inc. (NYSE: THS) (“TreeHouse”) قیمت گذاری امروز خود را اعلام کرد 500 دلار میلیون در مبلغ اصلی مبلغ 4.000٪ یادداشتهای ناامن ارشد سال 2028 (“یادداشت ها”) در یک پیشنهاد عمومی دست نویس با قیمت 100000٪ قیمت. این پیشنهاد از مبلغ قبلاً اعلام شده در بالا گرفته شده است 400 میلیون دلار. یادداشت ها با نرخ 4.000٪ در سال و در دوره بالغ سود می پردازند 1 سپتامبر 2028. یادداشتها با استثنائات خاص ، توسط شرکتهای تابعه فعلی و آینده ایالات متحده TreeHouse به صورت غیرقابل اطمینان سالانه تضمین می شوند. انتظار می رود پیشنهاد یادداشت ها به پایان برسد 9 سپتامبر 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی

TreeHouse انتظار دارد از درآمد خالص حاصل از یادداشت ها (i) برای تأمین اعتبار بازخرید همه موارد استفاده کند 375.9 میلیون دلار مبلغ اصلی ممتاز از یادداشت های ارشد 4.875٪ خود به دلیل 2022 (“یادداشت های 2022”) با قیمت 100٪ از مبلغ اصلی ، بعلاوه علاقه واریزی و غیرقابل پرداخت به تاریخ بازخرید (اما “شامل یادداشت های 2022” ) ، (ب) پرداخت هزینه های مربوط به معاملات و هزینه های بازخرید یادداشت های 2022 و (iii) برای اهداف عمومی شرکت. ارائه یادداشت ها وابسته به رستگاری یادداشت های سال 2022 نیست.

J.P. مورگان اوراق بهادار LLC ، BofA Securities ، Inc. ، Wells Fargo Securities ، LLC و BMO Capital Markets Corp. به عنوان مدیر مشترک کتابخانه برای ارائه یادداشت ها عمل می کنند. TreeHouse به دنبال ثبت قفسه که پس از تشکیل پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) مؤثر واقع شد ، این پیشنهاد را ارائه می دهد. 25 آگوست 2020. این پیشنهاد فقط با استفاده از دفترچه راهنما و دفترچه راهنما همراه خواهد بود ، که نسخه هایی از این شرکت را می توان از J.P. Morgan Securities LLC ، C / o راه حل های مالی Broadidge ، Attn: Department Prospectus ، خیابان 1155 Long Island ، Edgewood ، NY 11717 (یا از طریق تلفن با شماره 1-866-803-9204) ، BofA Securities ، Inc. ، NC1-004-03-43 ، خیابان 200 کالج شمالی ، 3راد طبقه ، شارلوت ، NC 28255-0001 ، توجه: بخش دفترچه (یا از طریق ایمیل در [email protected]) ، اوراق بهادار Wells Fargo ، LLC ، 550 S خیابان تریون، 5هفتم کف، شارلوت ، کالیفرنیا 28202، توجه: Leverd Syndicate (یا از طریق ایمیل در [email protected] یا از طریق نمابر 1-704-410-4874 با چنین نمابر تأیید شده از طریق تلفن در شماره 1-704-410-4885) یا BMO Capital Markets Corp. از طریق تلفن در 1-646-957-2296 یا از طریق وب سایت SEC در www.sec.gov.

اخبار مرتبط  اندازه بازار لب افزایش ارزش 4.4 میلیارد دلار تا سال 2027

این انتشار مطبوعات پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهادی برای خرید ، یادداشت ها یا هر نوع امنیتی دیگر را تشکیل نمی دهد و پیشنهاد ، دادخواست یا فروش را در هر حوزه قضایی که در آن یا به شخص دیگری که از این طریق باشد ، تشکیل نمی دهد. یک پیشنهاد ، دادخواست یا فروش غیرقانونی است ، و همچنین این مطبوعات مطبوعاتی اطلاعیه مبنی بر بازخرید را تحت مقررات بازپرداخت اختیاری از سرمایه گذاری حاکم بر یادداشت های سال 2022 نمی داند.

درباره مواد غذایی سه گانه

TreeHouse Foods، Inc. یک تولید کننده پیشرو و توزیع کننده مواد غذایی و نوشیدنی های بسته بندی شده با برچسب خصوصی در آمریکای شمالی است. ما در سراسر کشور 36 امکانات تولید داریم آمریکای شمالی و دو تا ایتالیاو چشم انداز ما این است که رهبر راه حل های بلامنازع مارک های سفارشی برای مشتریان خود باشیم. سبد محصولات گسترده ما شامل محصولات میان وعده ، نوشیدنی و آماده سازی غذا است که در قالب های ثابت ، یخچال ، یخ زده و تازه موجود است. ما یک ارائه کامل از قالب های بسته بندی و پروفایل های طعم دار داریم ، و همچنین تقریباً در کل نمونه کارها ما نیز برچسب های تمیز ، آلی و مواد نگهدارنده بدون مواد پاک را ارائه می دهیم. هدف ما این است که مواد غذایی و نوشیدنی های باکیفیت را در دسترس همه قرار دهیم.

اخبار مرتبط  تقاضای ایالات متحده برای لوازم خانگی آشپزی در سال 2020 و فراتر از آن افزایش می یابد

اظهارات پیش بینی شده

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های “آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواستهای اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است ، از جمله ، اما محدود به آن ، قصد ما برای مصرف پیشنهاد و انتشار اسکناس ، انتظار ما از مقدار اصلی کل نیست. یادداشت های فروخته شده و استفاده در نظر گرفته شده از درآمد حاصل از پیشنهاد. این اظهارات آینده نگر و سایر اطلاعات بر اساس اعتقادات ما ، و همچنین فرضیات ساخته شده توسط ما ، با استفاده از اطلاعاتی که در حال حاضر موجود است. کلمات “پیش بینی” ، “ایمان” ، “برآورد” ، “پروژه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “برنامه” ، “باید” و عبارات مشابه ، همانطور که به ما مربوط می شوند ، قصد دارند شناسایی رو به جلو – به دنبال اظهارات چنین اظهاراتی منعکس کننده دیدگاههای فعلی ما در رابطه با رویدادهای آینده است و در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات خاصی است. در صورت تحقق یک یا چند مورد از این خطرات یا عدم اطمینان ، یا باید فرضیات اساسی نادرست را اثبات کنند ، نتایج واقعی ممکن است از نظر توصیف شده ، باور ، برآورد ، پیش بینی شده یا در نظر گرفته شده متفاوت باشد. ما قصد نداریم این اظهارات آینده نگر را به دنبال تاریخ انتشار این مطبوعات به روز کنیم.

چنین اظهارات آینده نگر ، زیرا مربوط به رویدادهای آینده است ، از نظر ماهیت آنها در معرض بسیاری از عوامل مهم است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی از آنچه در نظر گرفته شده با اظهارات آینده نگر در این مطبوعات و سایر اظهارات عمومی است ، متفاوت باشد. درست کردن چنین عواملی شامل مواردی نیستند ، اما به این موارد محدود نمی شوند: خطرهای مرتبط با تأثیر شیوع COVID-19 اخیر در مشاغل ، تأمین کنندگان ، مصرف کنندگان ، مشتریان و کارمندان ما. موفقیت برنامه های بازسازی ما ، میزان بدهکاری و تعهدات مربوط به ما. اختلال در بازارهای مالی. نرخ بهره؛ تغییر در نرخ ارز ارزی غلظت و ادغام مشتری؛ مواد اولیه و هزینه های کالاها؛ رقابت؛ اختلال یا ناکارآمدی در زنجیره تأمین و یا عملیات ما ، از جمله شیوع COVID-19 اخیر ؛ توانایی ما برای ادامه کسب مطابق با استراتژی تجاری ما؛ تغییرات و تحولات مؤثر بر صنعت ما ، از جمله ترجیحات مصرف کننده؛ نتیجه دادرسی و مراحل مقررات نظارتی که ممکن است ما عضو آن شویم. فراخوان محصول؛ تغییر در قوانین و مقررات مربوط به ما؛ اختلال در عدم موفقیت سیستم های فناوری اطلاعات ، اعتصابات کارگری یا توقف کار؛ و سایر خطرات مندرج در بخش عوامل خطر ، گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال به پایان رسیده 31 دسامبر 2019، در گزارش های سه ماهه ما در فرم 10-Q برای محله ها به پایان رسید 31 مارس 2020 و 30 ژوئن سال 2020 و هر از گاهی در پرونده های ما با SEC. به شما هشدار داده شده است که به چنین اظهارات آینده نگرانه اعتماد نکنید ، که فقط در مورد تاریخ ارائه شده در هنگام ارزیابی اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعات صحبت می کنید. TreeHouse صریحاً از هرگونه تعهد یا تعهدی مبنی بر انتشار هرگونه به روزرسانی یا تجدید نظر در هر بیانیه آینده نگر مندرج در اینجا ، صرف نظر می کند تا هرگونه تغییر در انتظارات خود را با توجه به آن یا هرگونه تغییر دیگر در وقایع ، شرایط یا شرایطی که بر اساس آن بیانیه است منعکس کند.

اخبار مرتبط  شرکت CapStone Holdings 50 میلیون دلار در Curaleaf سرمایه گذاری کرده است

SOURCE TreeHouse Foods، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.treehousefoods.com