عنکبوت WHR SAVED CHRISTMAS افسانه باستانی و ریشه های Tinsel را بازسازی می کند و کلاسیک فوری را ارائه می دهد که به زودی برای تعطیلات آزاد می شود

لس آنجلس، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – “ریموند آرویو لمس کردن، عنکبوتی که کریسمس را نجات داد نشان می دهد که نور را حتی در تاریکی ترین شرایط می توان یافت. این داستان پردازی زیبا و دل انگیز است که به داستان های هرکدام از ما امروز می پردازد – و امیدی که همیشه وجود دارد اگر وقت خود را برای یافتن آن جستجو کنیم. “- رم داونی، جایزه – برنده بازیگر ، تهیه کننده و نویسنده

یکی از پیش بینی های ارائه شده برای تعطیلات ، که در حال حاضر صدر جدول پرفروش ها در آمازون و بارنز و نوبل است ، عنکبوتی که کریسمس را نجات داد یک کتاب تصویری نفیس است که قرار است منتشر شود 15 اکتبر و اکنون برای مقدماتی در smarturl.it/SpiderChristmas در دسترس است.

ایجاد شده توسط نویسنده پرفروش ترین نیویورک تایمز و مجری پخش جوایز ریموند آرویو (با تصاویر هنرمند برنده جایزه رندی گالگوس) ، این افسانه باستانی دوباره تصور شده برای به دست آوردن جایگاه خود در بین سنن ارزشمند فصل های آینده قرار دارد. Arroyo در سبک ادبیات سینمایی امضایی خود ، داستانهای اما گمشده پیرامون داستان کریسمس را احیا می کند ، که از منشاء تنبل پرده برمی دارد.

نه از آنجا که بسیار دوست داشتنی است شارلوت وب از خوانندگان و مخاطبان با تجربه‌ای از تعجب و طبیعت از نگاه یک عنکبوت محبوب فروتن برخورد شده است. این “بازدید کننده آویز” به نام نفیلا نقش مهمی را در سفر پر از ایمان از طریق شرایط به ظاهر غریب به معجزه بزرگ داستان کریسمس ایفا می کند.

عنکبوتی که کریسمس را نجات داد به عنوان بخشی از یک “سری افسانه” بزرگتر از داستانهای منشأ اپیزودیک برنامه ریزی شده آغاز می شود.

در باره ریموند آرویو

ریموند آرویو هست یک نیویورک تایمز نویسنده پرفروش ، پخش کننده بین المللی و همکار فاکس نیوز که برای CNN ، MSNBC و Associated Press کار کرده است. او همچنین میزبان و مدیر ویراستار “جهانی بیش از زندگی” در EWTN است. Arroyo بارها در نمایشگاه امروز ، صبح بخیر آمریكا ، اینگاهام زاویه ، اخبار تیتر سی ان ان ، دسترسی به هالیوود و موارد دیگر حضور مكرر داشته است. کارهای او در فیلم های وال استریت ژورنال ، روزنامه های فایننشال تایمز ، نیوزویک ، مجله تایم ، نیویورکر و جاهای دیگر ظاهر شده است. Arroyo که بومی نیواورلئان است ، از اشتراك گذاشتن فرهنگ بی نظیر محبوب خود علاقه مند است شهر هلال و وضعیت عالی لوئیزیانا. Arroyo با کسب یک جایزه تلی ، Arroyo را تولید کرد ، ویژه کریسمس موسیقیایی را برای PBS بنامید و نوشت و میزبان آن بود Christmastime در نیواورلان با موسیقی متن فیلم صوتی نمودار صوتی بیلبورد (Verve Records / AimHigher). او پروژه های موسیقی دیگری مانند Billboard را نیز تولید کرده است تولد مسیح با لیام نیسون (سونی کلاسیک). هشت کتاب او ، از جمله شرح حال وی در مورد مادر آنجلیکا و چند کتاب پرفروش او ویلدر سریال Middle Grade (Random House Kids) همه پرفروش های نیویورک تایمز بودند.

برای اطلاعات بیشتر: DiscoverLegends.com

مخاطب:
مونیکا فیتزبیبون، FitzPR
[email protected]
310.849.1686

تصاویر مرتبط

the-spider-who-save-christmas.jpg
“عنکبوتی که کریسمس را نجات داد”
پرفروش ترین در آمازون و بارنز و نوبل

منبع عنکبوت کریسمس را نجات داد

اخبار مرتبط  InventHelp راهی برای جلوگیری از چپ شدن صندلی های توالت (SDB-1385) ارائه می دهد