مارک های برتر در تیم نوآوری نساجی فنی برای ایجاد اولین پوشاک کاملاً HeiQ Viroblock در جهان است

JUST5 یک ژاکت چند منظوره مدرن با تمام عناصر آن است که توسط HeiQ Viroblock طراحی شده است تا با آلوده کردن میکروارگانیسم ها تنها در پنج دقیقه ویران نشود. درمان حامل یا دیگران را از باکتریهای منتقله از مواد غذایی محافظت نمی کند. با این حال ، ژاکت مانع بسیار موثری را ایجاد می کند که به عنوان سپر عمل می کند و از پوشنده در برابر آلاینده های محیط محافظت می کند.

طراحی و توسعه یافته برای افراد غیر قابل توقف
JUST5 ابتکار پنج تولید کننده مواد برتر است و بسیاری از ویژگی های تقویت کننده زندگی را ارائه می دهد. همه عناصر ژاکت JUST5 توسط شرکت های پیشرو در نوآوری نساجی توسعه داده شده است و می توان آنها را بطور جداگانه توسط هر لباس یا مارک منسوجات خانگی خریداری کرد تا نسخه های خاص خود را ایجاد کند.

5 مؤلفه ابتکاری

  1. بسته شدن 2A-NYGUARD NYSHIELD – ما اغلب در طول روز زیپ لباس خود را لمس می کنیم. این بستن های ضد عفونی کننده ، حداقل در پنج دقیقه پس از لمس ، سودمندی خود را به دست می آورند. 2A از دهه 1930 پیشگام در تولید چفت و بست در اروپا بوده است و امروزه راه حل های پایدار و خلاقانه برای بستن پارچه را هدایت می کند.
  2. کتهای ProtectV – درزهایی با نخ از شرکت پیشرو در موضوعات صنعتی که خواص ضد ویروسی و ضد میکروبی را به هر بخیه اضافه می کند.
  3. فناوری ضد میکروبی سوئیس برای پارچه های HeiQ Viroblock – HeiQ Viroblock در ابتدا برای درمان ماسک هایی که توسط Swiss Medical به عنوان ماده پزشکی ثبت شده بود ، ایجاد شد. ماسک های تنفسی که با همان فن آوری درمان شده اند توسط FDA ایالات متحده از طریق ایالات متحده پاک می شوند (مجوز استفاده اضطراری). HeiQ یک رهبر جهانی در نوآوری های فناوری برای منسوجات است.
  4. پارچه بافندگی قلاب بافی SITIP – پارچه الاستیک بر روی دکمه های قابل تحمل JUST5 برای محافظت از دست هنگام لمس کردن سطحی که می تواند آلوده باشد. قلاب بافی فن آوری نساجی است که مانع از نخ شدن نخ پس از پارگی می شود. SITIP یک رهبر جهانی در این فناوری است.
  5. پارچه Windtex Vagotex – تنفس ، ضد آب و ضد باد پارچه. Windtex Vagotex S.p.A. پیشرو در لمینیت و پردازش پارچه های فنی کفش و کفش ورزشی است.
اخبار مرتبط  WhistlePig و Moët Hennessy همکاری بین المللی را اعلام کردند

کارلو سنتز، بنیانگذار و مدیرعامل گروه HeiQ اظهار داشت: “این یک تیم فوق العاده است که از پنج شرکت نوآور در صنعت ما تشکیل شده است. اکنون هر برند می تواند قطعاتی را از این تأمین کنندگان بگیرد و پوشاک 100٪” viroblocked “خود را بسازد!”

در تاریخ 26 اوت ساعت 11 صبح EDT و 5 بعد از ظهر CET ، یک کمپین جمع آوری کمک مالی در Kickstarter برای کسانی که علاقه مند به پشتیبانی از ایده و قرار دادن پیش سفارشات خود هستند ، در Kickstarter آغاز می شود. پیش بینی می شود کاپشن ها در اواخر پاییز به پایان رسیده و در دسترس باشند.

درباره HeiQ
HeiQ که در سال 2005 به عنوان یک شرکت تابعه از دانشکده پلی تکنیک فدرال سوئیس (ZTH) تاسیس شد ، HeiQ با ایجاد برخی از مؤثرترین ، دوام ترین و کارآمدترین فن آوری های نساجی در بازار ، پیشرو در نوآوری نساجی است. هدف HeiQ بهبود زندگی میلیارد ها نفر از مردم با كامل كردن محصول روزمره: منسوجات است. HeiQ با تلفیق سه حوزه تخصصی: تحقیقات علمی ، تولید مواد ویژه و مارک های مصرف کننده مواد مغذی ، شریک ایده آل برای نوآوری در ایجاد محصولات نساجی متمایز و پایدار و همچنین افزایش ارزش افزوده در نقطه فروش است. . با ظرفیت کلی 35000 تن در سال ، تولید کنندگان HeiQ در ایالات متحده ، سوئیس و استرالیا آنها مواد شیمیایی مخصوص خود را در بیش از 60 کشور جهان توزیع می کنند. www.heiq.com

اخبار مرتبط  UCASU املاک تازه ذکر شده در یک هفته با قیمت کامل 1.35 میلیون دلار فروخته می شود

HeiQ ، Viroblock و HeiQ Viroblock علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده HeiQ Material AG هستند.

درباره 2A-NYGUARD
2A SpA جانشین Taurus Zippers ، اولین شرکتی در اروپا است که در دهه 1930 زیپ تولید کرد و امروز یک رهبر در راه حل های پایدار و خلاقانه برای بستن پارچه است. با گذشت سالها ، فعالیت های خود را متنوع کرده است ، همچنین در زمینه قالب های آلومینیومی. دفتر مرکزی و کارخانه های اصلی آن در ایتالیا است و دارای شرکت های تابعه در ایالات متحده و در آن می باشد چین. www.nyguard.com

درباره پالتوها
کتها پیشرو در جهان در زمینه نخ های صنعتی است. با داشتن محصولات موجود در حدود 50 کشور جهان ، Coats 17000 نفر را در شش قاره استخدام می کند. تاریخ پیشگام کوات و فرهنگ نوآوری اطمینان می دهد که این شرکت در خط مقدم جهانی قرار دارد. کت ها محصولات ، خدمات و راه حل های نرم افزاری جایگزین و با ارزش افزوده را برای صنایع پوشاک و کفش ارائه می دهد. این تکنیک های نوآورانه را برای توسعه نخ ها ، نخ ها و پارچه های تشکیل دهنده مواد با کارایی بالا و با تکنولوژی بالا ، در نظر گرفته شده برای بخش هایی مانند حمل و نقل ، ارتباطات از راه دور و انرژی و محافظت از شخصی استفاده می کند. Coats بخشی از سری FTSE4Good Index است و در سازمان ملل متحد جهانی جمع و جور شرکت می کند. www.coats.com

اخبار مرتبط  Therap فرم جدید جمعیتی فردی (IDF) با رابط کاربری پیشرفته را برای ارائه دهندگان خدمات HCBS / LTSS منتشر می کند.

درباره SITIP
SITIP ، که در سال 1959 تأسیس شد ، یکی از شرکت های پیشرو در صنعت نساجی است که به ساخت پارچه های پیشرفته با استفاده از قلاب بافی و دایره ای دایره ای اختصاص دارد. به لطف دانش گسترده خود ، SITIP راه حلهای فنی “ساخته شده را طراحی می کند ایتالیاSITIP دارای دو کارخانه در ایتالیا ، در سین (برگامو) و یکی در مالت. www.sitip.it

درباره Windtex Vagotex
Windtex Vagotex SpA در دهه 1980 تاسیس شد و بیش از بیست سال دارای گواهینامه ISO 9001 است ، با گواهینامه OekoTex و اخیراً استاندارد جهانی بازیافت شده (GRS). در دهه 1990 وی غشای الاستیک Wintex® را توسعه داد ، و به دنبال آن سایر مواد به همان اندازه ابتکاری انجامید. در حال حاضر با 14 خط تولید منجر به لمینیت و پردازش پارچه های فنی کفش و کفش ورزشی می شود. Windtex Vagotex دارای آزمایشگاه ماشین آلات مدرن برای ارائه محصولات نهایی خود در آزمایشات مختلف و در نتیجه تضمین سطح بالایی از کیفیت به مشتریان خود. این شرکت به لطف فلسفه شغلی پویا و مثبت که در هماهنگی با ارزش های ورزشی ادغام شده است ، توانسته است با ایجاد پارچه هایی که همیشه کارایی بالاتری دارند ، رقابت خود را حفظ کرده و برای رشته های مختلف ورزشی ایده آل باشد. www.vagotex.it

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1243452/JUST5.jpg

SOURCE HeiQ AG AG

لینک های مربوطه

www.heiq.com

SOURCE HeiQ AG AG