Lomax & Wood برنامه تلفن همراه را برای سفارش دهی به پنجره ها و درهای روبرو تنظیم می کند

برنتوود ، انگلستان، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – Lomax & Wood متخصص در تهیه و نصب درب و پنجره های چوبی موزون است. مشاغل مستقر در برنت وود با مشتریان در طول و عرض انگلستان همکاری می کند. این شرکت اخیراً یک برنامه انقلابی تلفن همراه را برای iOS و Android راه اندازی کرده است. این امر به مشتریان اجازه می دهد تا ضمن حفظ فاصله اجتماعی ، جزئیات دقیقی از پنجره ها و درهای خود ارسال کنند.

برنامه تلفن همراه Lomax & Wood را می توان از طریق Google Play یا فروشگاه App روی تلفن مشتری بارگیری کرد. پس از نصب ، کاربر می تواند عکس بگیرد ، ابعاد را اضافه کند ، توضیحات ارائه دهد و یک برنامه کامل در و پنجره ایجاد کند. این بدان معنی است که Lomax & Wood می تواند بدون نیاز به بازدید از خانه مشتری یا ورود مشتری به نمایشگاه ، یک نقل قول مفصل را ارائه دهد.

اخبار مرتبط  نمایش هیچ نشانه ای از کند شدن ، فروش خرده فروشی مواد مخدر در ایالات متحده با سرعت 40٪ در سال 2020 افزایش می یابد

مدیر عامل کریس وود توضیح داد که توسعه برنامه به عنوان بخشی از استراتژی مداوم Lomax & Wood برای یافتن راههای جدید برای بهبود تجربه مشتری. این برنامه بدان معنی است که مشتریان می توانند بدون هیچ گونه خطر انتقال Covid-19 یک نقل قول دریافت کنند. فراتر از این ، با این وجود ، مزایای دیگری از نظر راحتی و انعطاف پذیری به همراه دارد. مشتریان لازم نیست قرار ملاقات ترتیب دهند یا منتظر بازدید نماینده باشند. آنها می توانند اطلاعات مورد نیاز را در زمان خود و با شرایط خود تهیه کنند.

اخبار مرتبط  چشم انداز صنعت شراب غنی شده جهانی تا سال 2025 با نمایه های شراب Liberty ، Backsberg ، Soinevinus Fine Wines (Kopke) ، بندر تیلور ، آلبینا و هانا ، و Contratto

و همچنین ارائه فرم استعلام برای نقل قول ها ، همراه با دستورالعمل های مرحله به مرحله ، برنامه Lomax & Wood شامل ویژگی های اضافی است. اینها شامل فیلم های مفید “چگونه به” ، مجموعه ای از مطالعات موردی و یک مرکز تماس مستقیم است.

اعتقاد بر این است که Lomax & Wood اولین شرکتی است که در صنعت شیشه و درهای چوب در توسعه و استقرار این نوع برنامه موبایل برای مشتریان خود دارد.

Lomax & Wood گرچه مشتاق به پذیرش نوآوری های فناوری است ، همچنان متعهد به کار سنتی و سنتی است. کلیه پنجره ها و درهای چوبی تولید شده توسط این شرکت به سفارشات بالاترین استانداردها ساخته می شوند. آقای وود اظهار داشت که در حالی که برنامه امکان نقل قول سریع را فراهم می کند ، فرایند تولید روشی است که نمی توان عجله کرد. بنابراین ، هنگام تکمیل نقل قول ، به مشتریان توصیه می شود حداقل از شش هفته از شروع تولید تا تحویل و نصب اجازه دهند.

اخبار مرتبط  شرکت گرداب نتایج 30 ماهه اول را در تاریخ 30 آوریل اعلام می کند و در 1 ماه مه تماس کنفرانسی را برگزار می کند

برنامه نقل قول Lomax و چوب را می توان در اینجا مشاهده کرد:

https://play.google.com/store/apps/details؟id=uk.co.lomaxwood.app&hl=en_GB

و

https://apps.apple.com/gb/app/lomax-wood-quotation-app/id1522876494

مخاطب:
کریس وود
تلفن: 01277 353857
[email protected]

منبع Lomax و چوب

لینک های مربوطه

https://www.lomaxwood.co.uk/