هیئت مدیره شرکت محصولات دریایی گری دبلیو دبلیو را به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیران جدید هری جی. سینکوس و جری دبلیو نیکس منصوب کردند

اتلانتا، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت محصولات دریایی (NYSE: MPX) امروز انتصاب دیروز را اعلام کرد گری دبلیو رولینز به عنوان رئیس هیئت مدیره آن رولینز که در سال 2001 به عضویت هیئت مدیره شرکتهای دریایی پیوست ، جانشین R. رندال رولینز، که از بدو تأسیس این سازمان در سال 2001 تا زمان تأسیس آن به عنوان رئیس مشغول به کار بود 17 آگوست، سال 2020

رولینز دارای مناصب گسترده دانش و بهره برداری از مدیریت ، اعم از مدیریت عمومی و عملیات ، رئیس جمهور و مدیر عامل ، رئیس هیئت مدیره اورکین و نایب رئیس هیئت Rollins، Inc.

در طول زندگی حرفه ای خود ، رولینز در هیئت های بسیاری از شرکت های دیگر خدمت کرده است. وی در حال حاضر به عنوان رئیس هیئت مدیره و عضو کمیته اجرایی RPC ، Inc فعالیت می کند و پیش از این نیز به عنوان عضو هیئت مدیره ، کمیته اجرایی و کمیته جبران خسارت شرکت قطعات اصلی فعالیت داشته است.

گری رولینز عضو سابق این عضو است دانشگاه اموری هیئت امنای و کمیته اجرایی آن. وی مدیر موسس انجمن مدنی Tuxedo Park ، عضو موزه هنر عالی آتلانتا و عضو انجمن United Way de Tocqueville بود. او عضو گذشته در هیئت امنای بیمارستان اگلستون برای کودکان و معتمد سابق در مدرسه وست مینستر است.

اخبار مرتبط  بازار اتاق آنهوییک تا سال 2025 1.5 میلیارد دلار ارزش دارد

علاوه بر این، هری جی. سینکوس و جری دبلیو نیکس به هیئت مدیره شرکت منصوب شده اند.

Cynkus معاون ارشد سابق ، مدیر ارشد مالی و خزانه داری Rollins، Inc. است که از سال 1998 تا 2015 موقعیت های مختلفی را در دست داشته است. پس از شروع کار خود با Arthur Andersen & Co. ، مقام های مالی با چندین شرکت از جمله Tyco International ، ARAMARK را در اختیار داشت. خدمات ، بروشور و براک کنفکت و شرکت مایر الکتریک تامین ، شرکت هری سینکوس در حال حاضر در هیئت مدیره RPC ، Inc و به عنوان نایب رئیس ، متولی و رئیس کمیته حسابرسی کالج اوتیکا هیئت امنا. عضویت های حرفه ای وی شامل انستیتوی حسابداران رسمی معتبر آمریکایی و انستیتوی اجراییان مالی است.

نیکس نایب رئیس پیشین ، معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی شرکت قطعات اصلی است. قبل از بازنشستگی در مارس 2013، نیکس بیش از 13 سال به عنوان مدیر ارشد مالی مشغول به کار بود و قبل از آن زمان با قطعات اصلی نیز از جمله معاون رئیس جمهور ارشد امور مالی ، در سایر ظرفیت ها مشغول خدمت بود. علاوه بر این که قبلاً به عنوان مدیر قطعات اصلی فعالیت می کرد ، نیکس مدیر Synovus Financial Corp بود. هم اکنون وی در هیئت مدیره RPC ، Inc و در هیئت مدیره مختلف غیرنظامی و غیرانتفاعی از جمله کالج جوان هریس، شهرستان کاب اتاق بازرگانی ، Cobb-Marietta Coliseum و نمایشگاه های سالن نمایشگاه ، بنیاد جان و مری فرانکلین ، و در کمیته اجرایی شورای منطقه آتلانتا و پسرهای پیشاهنگی آمریکا. قبل از پیوستن به قطعات اصلی در سال 1978 ، جری نیکس ممیزی با ارنست و یانگ و یک خلبان در نیروی هوایی ایالات متحده بود.

اخبار مرتبط  مطالعه بازار روغن خوراکی هند ، 20-20-2015 و 2020-2025 ، با پروفایل های 8 بازیکن اصلی

شرکت محصولات دریایی (NYSE: MPX) تولید کننده پیشرو قایق های فایبرگلاس تحت سه نام تجاری: Chaparral ، Robalo و Vortex است. مدلهای استریل Chaparral شامل SSi و SSX ، همراه با سری Surv Chaparral هستند. Chaparral از مدلهای خارجی شامل مدلهای مختلفی همچون OSX Luxury Sportboats ، 257 SSX و SunCoast Sportdecks است. رووبالو مجموعه ای از قایق های ماهیگیری ورزشی خارج از کشور ، که شامل کنسول های مرکزی ، کنسول های دوتایی و مدل های Cayman Bay Boat است ، می سازد. Chaparral همچنین قایق های جت با نام تجاری Vortex را ارائه می دهد. این شرکت همچنان به تنوع خطوط تولید خود از طریق نوآوری محصول ادامه می دهد. با مارک های پریمیوم ، یک ساختار سرمایه محکم و یک شبکه دلال مستقل و مستقل ، شرکت محصولات دریایی آماده است تا از فرصتهایی برای افزایش سهم بازار خود استفاده کند و عملکرد مالی برتر را برای ساختن ارزش سهامدار بلند مدت ایجاد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت محصولات دریایی به وب سایت ما در MarineProductsCorp.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  غذاهای خانوادگی با تمرکز کاهش وزن

برای اطلاعات با ما تماس بگیرید:

BEN M. PALMER
مدیر ارشد مالی
(404) 321-7910
[email protected]

لندرهای جیم
خدمات شرکت معاون رئیس جمهور
(404) 321-2162
[email protected]

شرکت محصولات دریایی SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.marineproductscorp.com