پروژه برچسب تمیز دادخواست علیه پنج مورد از بزرگترین مارک های قهوه را به دلیل ترکیب مواد نواری رنگ در محصولات پرفروش و بدون حاشیه

دنور، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – در نتیجه پروژه برچسب تمیز(CLP) اکتبر 2019 تحقیق از 24 مارک قهوه برجسته ، غیر انتفاعی ملی با تمرکز بر روی حقیقت و شفافیت در برچسب زدن امروز اعلام کرد که به تازگی دادخواستهایی علیه پنج مارک بزرگ قهوه به دلیل شامل ماده فعال در نوار نقاشی ، متیلن کلرید ، در محصولات قهوه بدون کافئین تشکیل دادخواست داد. این دعاوی توسط دیویت ، لالی ، دای و مک هیل به نمایندگی از CLP در دیوان عالی دیوان علیه AmazonFresh ، LLC ، کافه JM Smuckers ‘Café Bustelo ، Cafe & Tea Holdco Inc. ، Keetig Green Mountain ، Inc. و KraftHeinz Maxwell House تشکیل شد. .

اخبار مرتبط  ENTEXS توافقنامه توزیع کننده را با آثار کنف برداشت می کند

طبق دادخواستها ، متهمان مشغول برچسب زدن دروغین و / یا فریبنده ، بازاریابی و فروش محصولات قهوه بدون کافئین بودند. برخی از محصولات با عنوان “خالص” برچسب خورده شدند ، اما آزمایش توسط یک آزمایشگاه مستقل مقدار کمی از متیلن کلرید شیمیایی سمی را نشان داد.

در سال 2019 ، آژانس حفاظت از محیط زیست ، استفاده از متیلن کلرید را در محصولات سلب کننده رنگ پس از پیوند مواد شیمیایی به سرطان ، اختلال شناختی ، آسفیکسیشن و کبد ، کلیه و سمیت تولید مثل ممنوع اعلام کرد. یافته های CLP نگران کننده است زیرا نوشیدنی های قهوه بدون کافئین به طور معمول جمعیت آسیب پذیر هستند ، از جمله زنان باردار ، سالمندان یا افرادی که دارای مشکلات قلبی و عروقی ، دستگاه گوارش یا سایر موارد بهداشتی هستند.

اخبار مرتبط  پاتریک صنایع ، شرکت استعفا مدیر ارشد مالی را اعلام کرد. جان A. فوربس به عنوان CFO موقت معرفی شد

وی گفت: “مصرف کنندگان این حق را دارند که بدانند چه کالاهایی را خریداری و مصرف می کنند و می توانند به ادعاهای مطرح شده در بسته بندی محصول اعتماد کنند.” جکین بوون، MPH ، MS ، مدیر اجرایی پروژه برچسب پاک. “حضور متیلن کلرید ناشی از استفاده از آن به عنوان حلال اصلی در فرآیند جدا سازی آنها است ، اما در عوض این شرکت ها می توانند 100٪ فرآیندهای کافئین سازی بدون مواد شیمیایی مانند فرآیندهای تایید شده ارگانیک تایید شده ، دی اکسید کربن یا روش آب سوئیس را انتخاب کنند.”

اخبار مرتبط  گزارش نپتون نتایج سه ماهه اول مالی 2021

درباره پروژه برچسب پاک
کلرادوپروژه برچسب پاک مبتنی بر (CLP) یک سازمان ملی غیرانتفاعی 501 (c) (3) با هدف رساندن حقیقت و شفافیت در برچسب زدن به مواد غذایی و محصولات مصرفی است. CLP متعهد است با استفاده از داده ها ، علم و شفافیت تعریف غذایی و ایمنی مصرف کننده را تغییر دهد. با به اشتراک گذاشتن نتایج داده های علمی به طور مستقیم با مصرف کنندگان ، تلاش می شود هر بار که بخواهید آگاهانه ترین انتخاب ممکن را انتخاب کنید.

تماس با رسانه
پروژه برچسب تمیز
[email protected]

SOURCE پروژه برچسب تمیز