کتاب جدید نانوایی راز نان را نگه می دارد و باعث خوشحالی مردم می شود

نانوایی یک شرکت کالاهای پخته شده خوشحال است که ارائه می دهد کراپ و پنکیک های خوشمزه برای رفتن ، و brioche معتبر فرانسوی ، و این پروژه کتاب از زمان آغاز شد رومن دیوید آنجلتینویسنده ، از کارخانه تولید نانوایی بازدید کرد. در هنگام فیلمبرداری مستند ، وی با تیمی از افراد علاقه مند به حرفه خود روبرو شد و اسرار دستور العمل معتبر فرانسوی brioche را برای او توضیح داد.

نان و brioche فرانسوی در سراسر جهان مشهور است ، اما آنچه مردم آشکارا نمی دانند این است که کلید در ترکیبات و فرآیند پیچیده تولید است که برای تسلط بسیار مهم است. در این منطق آموزش مشتری و مخاطب است که رومن و نانوایی با این کتاب روبرو شده است: داستان احساسی ناتان نانوا.

اخبار مرتبط  توافق نامه حمایت از برنامه امنیت سرگرمی CEC ، 200 میلیون دلار بودجه در بدهی در مالکیت. Chuck E. Cheese و پیتزا پیتر پایپر در حالی که شرکت همچنان روند بازاریابی خود را برای کاوش در مورد فروش فوق العاده و معاملات به حداکثر رساندن ارزش ادامه می دهد ، به مهمانان خدمات می دهد.

این کتاب یک داستان ابتکاری است که مسیر رسیدن به حرفه مهیج را که نانواست بیان می کند. شما داستان ناتان را دنبال خواهید کرد ، مرد جوانی است که یک راز را کشف کرده که روند زندگی او را کاملاً تغییر داده است. در مورد سفر او از طریق جنگل ها با چشم ، بیابان هایی که در آن تپه ها به نان های گرم تبدیل شده اند ، سفر به دور و گسترده ، دیدار با حیوانات مقدس و افراد خارق العاده ، بالا رفتن از غول های جنگل ، نوشیدن آب آتشفشان (این لیست ادامه دارد) خواهید خواند تا اسرار این راز

اخبار مرتبط  QNET برنده جایزه برنز استیویچ در سال 2020 جوایز استوی اقیانوسیه و اقیانوسیه

کلمه ای از نویسنده ، رومن دیوید آنجلتی: “نوشتن یک داستان در مورد دستور العمل پنهانی brioche همچنین به معنای نوشتن در مورد شور و شوق پشت یک حرفه زیبا است و از طریق ماجراها و رمز و راز ، دفاع از ارزش های یک Savoir-Fire [expertise in French] جایی که مواد با کیفیت مهم هستند. ”

اخبار مرتبط  نظرسنجی جدید در سراسر اتحادیه اروپا می گوید ، شهروندان می خواهند برای از بین بردن آزمایشات حیوانات در اروپا برنامه صحافی كنند

این کتاب به زبان انگلیسی (110 صفحه) و فرانسوی (112 صفحه) در دسترس است. نسخه شومیز را می توان در وب سایت bakerly و آمازون خریداری کرد $ 14.99.

ویولت راینهارت
[email protected]
https://www.bakerly.com/

منبع bakerly

لینک های مربوطه

http://www.bakerly.com