جیم روون به هیئت مدیره شرکت PCH International می رود

من مدت هاست که جیم را به خاطر درک عمیق او از قدرت طراحی و برندسازی تحسین می کنم. ” گفت لیام کیسیمدیر عامل شرکت PCH. “جیم محصولات با تعریف نوآوری در مقیاس جهانی را به بازار عرضه کرده است و تجربه مصرف کننده را تغییر داده است. جیم برای PCH بسیار ارزشمند خواهد بود زیرا ما همچنان به مارک های کمک می کنیم تا محصولات برتر را با سرعت ، دید پایان به بازار عرضه کنند. افراطی ، پایداری و تجربه عالی مصرف کننده. “

جیم از بینش فوق العاده ای در مورد مارک های پویایی بازار امروز با آن روبرو است. تجربه وی در ساختن یک تجارت مستقیم به مصرف کننده ، از مشتریان ما در رقابت در جهانی که انتظارات مصرف کننده در آن بالا می رود ، قدرت برند ضروری است ، و زنجیره های تأمین باید انعطاف پذیر ، پاسخگو و پاسخگو باشد ، پشتیبانی بسیار خوبی خواهد کرد. هوشمندانه، ” گفت مایک mcnamaraرئیس جمهور PCH

اخبار مرتبط  LOTTE تا رسیدن به شماره 1 تولید کننده سنگ مهندسی شده در جهان تا سال 2025 چشم اندازهایی را برای شما رقم می زند

من سالهاست که داستان PCH را دنبال کرده ام. من از پلت فرم منحصر به فرد توسعه محصول و زنجیره تأمین محصولات PCH که ارزش برندها را بازمی گرداند ، تحت تأثیر قرار داده ام. جیم روون. “مدل تجاری دارایی سبک PCH از زمان خود جلوتر است و با انعطاف پذیر ترین ، پاسخگوترین و شفاف ترین محصول برای توسعه و خدمات زنجیره تأمین محصولات پیشرو است. من مشتاقانه منتظر همکاری با لیام ، مایک و تیم PCH هستمروون گفت.

در باره جیم روون

جیم روون وی پس از پنج سال به عنوان مدیر ارشد این شرکت در سال 2017 به عنوان مدیر عامل شرکت Dyson معرفی شد. وی استراتژی و سرمایه گذاری هایی را انجام داد كه به شركت اجازه می داد “به محور دیجیتال” بپیوندد و این كار را به سرعت در یك کانال قابل توجهی برای شركت قرار داد. وی نوآوری محصولات و خدمات را به سطح بعدی سوق داد و به دایسون اجازه داد تا با موفقیت وارد بازارها و جغرافیا های جدید شود. وی پیشرو انتقال پیچیده دایسون به یک سازمان فناوری جهانی با فناوری دیجیتالی شده بود.

اخبار مرتبط  اندازه بازار حیوانات خانگی CBD ارزش 399.2 میلیون دلار تا سال 2027

جیم قبل از پیوستن به دایسون ، مدیر ارشد عملیاتی تحقیق در حرکت ، (بلک بری) ، معاون اجرایی عملیات در سراسر جهان برای Celestica ، و معاون رئیس جمهور عملیات منطقه Flextronic برای منطقه اروپا بود.

جیم دو شرکت موفق را که به دست آورد ، تأسیس کرد و پس از آن وی در سازمان های گسترش یافته مواضعی را در اختیار داشت.

درباره PCH

مشتریان ما علاقه مند به طراحی ، برندسازی و تجربه مصرف کننده هستند و از صنایع مختلفی به دست می آیند. PCH محصولات را از مرحله مفهوم اولیه توسعه محصول ، از طریق ارسال مستقیم محصولات به مصرف کننده و خرده فروشی ، انجام می دهد. PCH باعث می شود دید و هوش در پایان در کل سفر محصول ، به مشتریان ما امکان دهد تا تجارت خود را بهتر انجام دهند و تجربیات و خدمات منحصر به فرد مصرف کننده را ارائه دهند.

اخبار مرتبط  Celsius Holdings ، Inc. نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 را در روز پنجشنبه ، 12 نوامبر 2020 منتشر می کند

با استفاده از یک مدل تجاری منحصر به فرد ، PCH یک شرکت “دارایی سبک” است که با شبکه ای از بیش از 1000 شریک تأمین کننده همکاری می کند. PCH توسعه محصولات خود ، منابع استراتژیک ، سفارشی سازی ، تحقق و تدارکات جهانی را انجام می دهد که در صنعت بسیار متفاوت هستند و برای برندها ارزشی قائل هستند.

در سال 1996 توسط تاجر ایرلندی تأسیس شد لیام کیسی، PCH یک شرکت خصوصی است که فعالیت های اصلی آن در Cork ، ایرلند ، سانفرانسیسکو و شنژن ، چین.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1244244/PCH_Jim_Rowan.jpg

SOURCE PCH بین المللی