بیانیه سازندگان عطر وزارت امور خارجه ایالات متحده و ایالات متحده تحریک شده برای اقدامات انجام شده برای محافظت از زنجیره تأمین جهانی در مقابل COVID-19

واشنگتن، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – انجمن سازندگان عطر امروز بیانیه زیر را منتشر کرد فراه K. احمد، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ، به رسمیت شناختن وزارت امور خارجه ایالات متحده (وزارت امور خارجه) برای ایجاد یک تماس گسترده دولت – با زمان پاسخ اولیه یک روز کاری – برای پرداختن به مسائل زنجیره تأمین جهانی تأثیرگذار بر واردات کالاهای اساسی برای کاهش COVID-19 پاندمی:

“ما رهبری وزارت امور خارجه را در این موضوع مهم برای صنعت عطر تحسین می کنیم. با هماهنگی با دفاتر ، آژانس ها و مأموریت های خارج از کشور که به بهترین وجه برای حل مسائل زنجیره تأمین مجهز شده اند ، این صنعت را قادر می سازد تا از جریان مداوم منابع عطر استفاده کند. محصولات تمیز و ضد عفونی و ایمن و مؤثر را در سراسر جهان ایجاد کنید.

“علاوه بر این ، ما نماینده تجارت ایالات متحده (USTR) را به دلیل تعامل قاطع خود برای اطمینان از اقدامات لازم فوری در جهت تسهیل تجارت کالاهای مورد نیاز برای واکنش همه گیر ، قدردانی می کنیم. ما همچنین از USTR قدردانی می کنیم که اهمیت عدم اختلال در زنجیره های تأمین را در طول اخیر اخلال می کند. اجلاس G20.

وی ادامه داد: “ما از میزان تعامل و پاسخگویی وزارت امور خارجه ، USTR و بقیه دولت ها سپاسگزار هستیم. رهبری و تلاش های آنها در ایالات متحده و در مرحله جهانی منجر به اثرات معنی دار و قابل اندازه گیری در کاهش تأثیر COVID می شود. -19. “

مشارکت کننده 22.4 میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده و محرک قوی بیش از 200000 شغل پردرآمد ، صنعت عطر ورودی های مهمی را برای تمیز کردن ، ضد عفونی کردن و سایر محصولات ضروری که هر روز در خانه ها ، بیمارستان ها ، کارخانه های فرآوری مواد غذایی و سایر موارد استفاده می شود ، تأمین می کند. سازندگان عطر متعهد شده اند تا با همکاری دولت ترامپ و سیاستگذاران برای ارتقاء سلامت عمومی ، کار خود را ادامه دهند و اطمینان حاصل کنند که همچنان ورودی های عطر به محصولات حساس مصرف کننده همچنان ادامه دارد.

عطر سازان به عنوان سکوی هماهنگ کننده زنجیره تأمین عطر عمل می کند تا تأثیرات بیشتری را بر سلامت و امنیت عمومی بگذارد. هیئت مدیره انجمن به همراه سایر رهبران شرکت های عضو ، هفته ای 2 بار (به صورت واقعی) گرد هم می آیند تا بهترین شیوه های مربوط به ایمنی کارگران ، مشارکت و توانمندسازی اعضای سازندگان عطر را برای ارائه با اطمینان بیشتر ، به طور جمعی ، در طول COVID-19 به اشتراک بگذارند. بحران

اتحادیه سازندگان عطر اصلی انجمن تجاری است که نماینده صنعت عطر است. شرکت های عضو این سازمان برای مراقبت از منزل ، مراقبت شخصی ، طراحی منزل ، رایحه زیبا و محصولات صنعتی و نهادی عطرها و رایحه هایی را ایجاد و تولید می کنند. عطرهای تبلیغاتی همچنین شامل شرکت هایی است که محصولات نهایی و دارای عطر را به بازار عرضه می کنند و همچنین محصولاتی را که مواد معطر از جمله عصاره های طبیعی و سایر مواد اولیه مورد استفاده را در بازار عرضه می کنند ، از جمله عطرهای معطر و عطرها می باشد. عطر سازندگان تولید می کند یادداشت های عطر، انتشار فصلنامه رکورد صنعت عطر ، به صورت چاپی و آنلاین در fragrancenotes.org. درباره fragrancecreators.org.org درباره سازندگان عطر بیشتر بدانید.

مخاطب
لیا دانژلیکو
[email protected]
+1 571 317 1504

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

انجمن سازندگان عطر

انجمن سازندگان عطر SOURCE

لینک های مربوطه

http://fragrancecreators.org

اخبار مرتبط  مشاوره درآمد سه ماهه دوم حامل

پاسخی بگذارید